Υεμένη ΤΟ νησί (by hydronetta & babaduma)

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Το καλο πραμα αργησε ..αλλα εγινε.

Αριστα 20!Φοβερες φωτο!..Πολυ ωραιες πληροφοριες ...γελασα απιστευτα με το διαλογο σχετικα με την αγορα του futah.
Μπραβο baba !
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γλυκά πονούσε το μαχαίρι...:romeo:
Ασύλληπτη ομορφιά, αρχίζω να χάνω το μυαλό μου...καταπληκτική παρουσίαση, υπέροχες φωτο και βιντεάκι τέλειο...:clap:
Μπράβο καλό μου και ξανά μπράβο :D
(θα σου πάρω δωράκι τραπεζομάντηλο για τη ροτόντα, το θες με κρόσσια ή σκέτο ?:bleh::haha:)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
(θα σου πάρω δωράκι τραπεζομάντηλο για τη ροτόντα, το θες με κρόσσια ή σκέτο ?:bleh::haha:)

Βαλε του μωρε Πανδωριτσα μου μια δαντελα απο κοπανελι, απο εκεινες που σου μαθαινανε οι καλογριες στο σχολειο.... :haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Βαλε του μωρε Πανδωριτσα μου μια δαντελα απο κοπανελι, απο εκεινες που σου μαθαινανε οι καλογριες στο σχολειο.... :haha:
Καλά λες, πάω να ψάξω...άμα δεν τις έχει φάει ο σκώρος...:D Έχω και εναλλακτική με σταυροβελονιά μπορντοροδοκόκκινη...αν δεν έχει ξασπρίσει με τα χρόνια...:haha: αλλά πρέπει να μου πει αν του δένουν τα χρώματα :bleh::haha:
Νοιώθω την ανάγκη να του την πάρω...ψυχανεμίζομαι ότι έχει απωθημένο...τέτοια περιγραφή, τόσος κόπος...να το επιβραβεύσω το αγόρι μας :clap:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Εξαιρετικό! Μπράβο!! Και ευχαριστώ για την τιμή.... ;)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Mιάς και η συζήτηση διολίσθησε σε παραδοσιακές ατραπούς (με τις σταυροβελονιες και τα ρέστα), βρισκω την ευκαιρια να κάνω μια πρόταση στον Def.
Υπάρχει τρόπος κάποιες πολύ καλές ιστορίες , όπως η παρούσα, να αποκτήσουν δομή e-book; Eννοώ να μπορούν να διαβάζονται σαν ebooks σελίδα- σελίδα (οταν ολοκληρωθούν φυσικά). Πιστευω πως θα ναι μια βελτίωση σε σχέση με τις σημερινές δυνατότητες. Φαντάζομαι πως ισως απαιτηθεί άλλη σελιδοποίηση. Επίσης θα μπορουσε να προβλεφθεί και η καταχώρηση κάποιων σχολίων που εχουν γίνει στο μεταξύ.
Εννοειται οτι θα υπάρχουν και φωτό - βίντεο.
Να μπαινε και κάποιο ωραιο εξώφυλλο, περιεχόμενα κλπ...
Ζητάω πολλά;
ΥΓ. Ξέρω οτι το μηνυμα ειναι off topic, θυμάμαι οτι κάπου υπάρχει ενα topic με προτάσεις, αλλά που να το ψαχνω τετοια ωρα...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Καλά λες, πάω να ψάξω...άμα δεν τις έχει φάει ο σκώρος...:D Έχω και εναλλακτική με σταυροβελονιά μπορντοροδοκόκκινη...αν δεν έχει ξασπρίσει με τα χρόνια...:haha: αλλά πρέπει να μου πει αν του δένουν τα χρώματα :bleh::haha:
Νοιώθω την ανάγκη να του την πάρω...ψυχανεμίζομαι ότι έχει απωθημένο...τέτοια περιγραφή, τόσος κόπος...να το επιβραβεύσω το αγόρι μας :clap:
Κάτι σε Σουηδική σημαία σας βρίσκεται?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ξέρω οτι το μηνυμα ειναι off topic, θυμάμαι οτι κάπου υπάρχει ενα topic με προτάσεις, αλλά που να το ψαχνω τετοια ωρα...
Εύκολο, κάνε copy paste σαν νέο θέμα στο προτάσεις και ιδέες στην υπο-ενότητα: Περί του travelstories. Εντός αν η ιδέα σου έχει ποσταριστεί στο παρελθόν και υπάρχει ήδη απάντηση από τους διαχειριστές
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.273
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Οι φωτογραφίες σας είναι εξαιρετικές, ταξιδιάρικες, διαυγείς όπως και η αφήγησή σας! Μπράβο!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ε..εσεις αγορια στο τελευταιο θρανιο που πειραζετε την Ερση στο μπροστινο και δεν την αφηνετε να γραψει την εργασια της,ποτε θα γραψετε τις δικες σας?
hydronetta ειναι η σειρα σου να πεις μαθημα.
Αδιαβαστος παλι?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ε..εσεις αγορια στο τελευταιο θρανιο που πειραζετε την Ερση στο μπροστινο και δεν την αφηνετε να γραψει την εργασια της,ποτε θα γραψετε τις δικες σας?
hydronetta ειναι η σειρα σου να πεις μαθημα.
Αδιαβαστος παλι?
Εγώ λέω ν' αρχίσουμε να σας περιγράφουμε πώς και τι συγκεντρώναμε και τρώγαμε τις επόμενες μέρες για να κόψουμε την όρεξη σε μερικές αχόρταγες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.400
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom