Σε πόσες χώρες έχετε πάει?

mysteredgar

Member
Μηνύματα
321
Likes
1.138
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Κιλιμάντζαρο
Αισίως 60, με τελευταία προσθήκη τη Νέα Ζηλανδία. Και εγώ όταν είχα πρωτομπει στο φορουμ πρέπει να ήμουν σε μονοψήφιο αριθμό χωρών. Μεγαλώνουμε, ταξιδεύουμε περισσότερο και ελπίζω κάτι να μαθαίνουμε και μέσα από αυτά. Εγώ έχοντας περάσει πλεον τα 30, έχω αρχίσει και αναρωτιέμαι αν πρέπει να κόψω τα χοστελ. Μετα λέω ότι είμαι υπερβολική, μετά ακούω δυτικοευρωπαια νεανιδα σε χοστελ να μας χαρακτηρίζει υποτιμητικά και μετά λέω μια ζωή την έχω άσε τη νεολαία να λέει.
 
Last edited:

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
4.291
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
edit
36. Κύπρος
37. Σιγκαπούρη
38. Μαλαισία
39. Βετνάμ
40. Νορβηγία
41. Ελλάδα (πιάνεται; )

Σημείωση. 'Οταν μπήκα στο φόρουμ το 2019 είχα ...19 χώρες! Τα συμπεράσματα δικά σας.
Αυτό το forum είναι κακιά επιρροή και συντελεί στην οικονομική καταστροφή μας!!
22 χώρες σε 5 χρόνια!! Σε ξετίναξε!
Εγώ πάλι κρατώ τα καλύτερα για τη σύνταξη.... Με το μπαστουνάκι θα πάω στο Βιετναμ και στο Περού που τα ονειρεύομαι χρόνια....:rolleyes-80:
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.707
Likes
14.353
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
22 χώρες σε 5 χρόνια!! Σε ξετίναξε!
έκανα και κάτι μαμουνιές, πχ Βαλκάνια περνάς 5-6 χώρες, το ίδιο με τις Βαλτικές.
Αλλά οκ πέρα από το νούμερο, έκανα μερικά επικά ταξίδια, βοήθησε η επιρροή από τους ανθρώπους του φόρουμ και οι συνθήκες στη ζωή μου το διάστημα αυτό.
Σίγουρα , δεν μετανιώνω!
 

Vicks

Member
Μηνύματα
689
Likes
2.216
Επόμενο Ταξίδι
Εντός Ευρώπης
Ταξίδι-Όνειρο
?
Αυτό το forum είναι κακιά επιρροή και συντελεί στην οικονομική καταστροφή μας!!
22 χώρες σε 5 χρόνια!! Σε ξετίναξε!
Εγώ πάλι κρατώ τα καλύτερα για τη σύνταξη.... Με το μπαστουνάκι θα πάω στο Βιετναμ και στο Περού που τα ονειρεύομαι χρόνια....:rolleyes-80:
Εμείς πάλι πάμε τώρα τα μακρινά κι έχουμε αφήσει τα κοντινά για τη σύνταξη. Με αυτή τη λογική δε με έχει βγάλει ο δρόμος ακόμα σε Κύπρο, Ελβετία, διάφορα βαλκανικά.
Καλά να είμαστε να ταξιδεύουμε.
 

Vicks

Member
Μηνύματα
689
Likes
2.216
Επόμενο Ταξίδι
Εντός Ευρώπης
Ταξίδι-Όνειρο
?
Όσον αφορά στον αριθμό, οσονούπω τριανταρίζω. Δεν υπολογίζω Ελλάδα και τράνζιτ, θα μπορούσαν να είναι περισσότερα αλλά υπάρχουν πολλές επαναλήψεις, μέρη που έχω πάει δέκα φορές.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.582
Μηνύματα
902.371
Μέλη
39.323
Νεότερο μέλος
Giwrgosfox7

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom