Σεπτέμβριος γαμήλιο ταξίδι

Babis Tsig

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Θα ήθελα την βοήθεια σας, καθώς δεν είμαι και κοσμογυρισμένος, για ιδανικό προορισμό μέσα Σεπτέμβρη. Να ξεκουραστούμε να έχουμε τις ανέσεις μας και φυσικά να κάνουμε τα μπανάκια μας.


περιμένω με αγονία τις απόψεις σας καθώς ο καιρός έφτασε
Ευχαριστώ
:clap:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Κοντα η μακρια; Πολλα η λιγα χρηματα; Πολλες η λιγες μερες;
 

Babis Tsig

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ακούω προτάσεις

Εκει στόχευα κι εγώ ,Ταϋλάνδη και Σαμούι ή Κράμπι, αλλά πριν 2 βδομάδες γύρισε φιλικό μας ζευγάρι από κεί και δεν ξετρελάθηκαν. Άσε που γύρισαν άρρωστοι και χωρίς αποσκευές. Το μόνο καλό ήταν το φθηνό φαγητό & το οτι μπορούσες να ράψεις κουστούμια και φορέματα πάμφθηνα. Παραλίες ισα ισα που έβρεχες τα πόδια σου οπότε ήσουν όλη μέρα στην πισίνα.

Υπολογίζω 5-6 διανυκτερεύσεις , σε κάποιν κατάλληλο για την εποχή εξωτικό προορισμό,να έχω τις ανέσεις μου σα νίοπαντρος και να υπάρχει ένα jacuzzi για ώρα ανάγκης ρε παιδιά. Μ'ενδιαφέρει να μετακινηθώ ελάχιστα - δεν μ'ενδιαφέρουν τα αξιοθέατα
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Babis Tsig said:
Υπολογίζω 5-6 διανυκτερεύσεις , σε κάποιν κατάλληλο για την εποχή εξωτικό προορισμό,να έχω τις ανέσεις μου σα νίοπαντρος και να υπάρχει ένα jacuzzi για ώρα ανάγκης ρε παιδιά. Μ'ενδιαφέρει να μετακινηθώ ελάχιστα - δεν μ'ενδιαφέρουν τα αξιοθέατα
Μαλδιβες....
 

pantelis_k

Member
Μηνύματα
15
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ - ΜΠΑΛΙ - GILI
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Babis καλημέρα

Εγώ θα σου πρότεινα Μαλδίβες. Πήγαμε πέρισυ και ήταν πολύ καλά. Μπορεί να μην έχει τόσα πράγματα να κάνεις το νησάκι που θα είσαι...αλλά η θάλασσα, τα χρώματα και γενικότερα το τοπίο πραγματικά θα σε αποζημιώσουν.
 

olia-spiros

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Φίλε μου,εμείς πήγαμε τον Μάιο ταυλάνδη γαμήλιο και περάσαμε τέλεια.μείναμε 5νύχτες κράμπι κ 3 μπανγκόκ.στο κράμπι αν θες γνώμη μου να πας στο centara anda dhevi hotel ήταν φανταστικό ξενοδοχείο και δίπλα σε όλα!ότι άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε...!!!δεν ξέρω τι σου είπαν οι φίλοι σας,δεν υπάρχει κανένα θέμα με αρρώστιες,και οι θάλασσες ήταν κάτι παραπάνω απο καταπληκτικές!αν θες να βάλω και φωτο!!!
 

Babis Tsig

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Συγκεκριμένα μου είπαν για την θάλασσα στο Σαμούι οτι ήταν πολύ ρηχή , οπότε κολύμπαγαν στην πισίνα...Αν μπορείς ανέβασε φώτο από Κράμπι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.274
Μέλη
39.275
Νεότερο μέλος
loukiasofroniou60

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom