Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

maria91

Member
Μηνύματα
2.181
Likes
2.021
Πού τρώμε καλό σουβλάκι στην Αθήνα;

Προφανώς εξαρτάται από το το είναι για σένα το καλό...
Οκ δε το εθεσα σωστα...που τρωμε fish n chips οπου να ειναι νοστιμο ή να ειναι το καλυτερο του Λονδινου...οικονομικο παραγοντα δε βαζω μεσα στην εξισωση διοτι παντου πανακριβα ειναι..απο μια προχειρη αναζητηση μου βγαινουν κατι poppies,hubson,golden union...να προτιμησω κατι απ αυτα δηλαδη?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.603
Likes
29.794
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οκ δε το εθεσα σωστα...που τρωμε fish n chips οπου να ειναι νοστιμο ή να ειναι το καλυτερο του Λονδινου...οικονομικο παραγοντα δε βαζω μεσα στην εξισωση διοτι παντου πανακριβα ειναι..απο μια προχειρη αναζητηση μου βγαινουν κατι poppies,hubson,golden union...να προτιμησω κατι απ αυτα δηλαδη?
Πήγαινε σε μια οποιαδήποτε pub και πάρε. Αν έχουν επιλογή ψαριού, προτίμησε Haddock. Αυτά τα "το καλύτερο fish & chips" είναι για τους τουρίστες.

Οποιαδήποτε pub: Εξαιρούνται οι wetherspoons, γιατί δε στηρίζουμε φασίστες.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.181
Likes
2.021
Πήγαινε σε μια οποιαδήποτε pub και πάρε. Αν έχουν επιλογή ψαριού, προτίμησε Haddock. Αυτά τα "το καλύτερο fish & chips" είναι για τους τουρίστες.

Οποιαδήποτε pub: Εξαιρούνται οι wetherspoons, γιατί δε στηρίζουμε φασίστες.
Ok λοιπον ευχαριστω!
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.181
Likes
2.021
Απορια γιατι το google δε με πολυβοηθησε..γνωριζει καποιος ποτε ξεκινα ο χριστουγεννιατικος στολισμος στο Λονδινο?και ποτε οι χριστουγεννιατικες αγορες?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
Απορια γιατι το google δε με πολυβοηθησε..γνωριζει καποιος ποτε ξεκινα ο χριστουγεννιατικος στολισμος στο Λονδινο?και ποτε οι χριστουγεννιατικες αγορες?
Τέλη Νοεμβρίου όπως λέει και η κοπελιά από πάνω, σκέψου 21 Νοεμβρίου ξεκινάει η Winter Wonderland στο hyde park, οπότε λογικά από εκεί και μετά θα είναι καλά για να πας.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.181
Likes
2.021
Επειδη εχω να χρησιμοποιησω την προσφορα 2for1 απο το μακρινο 2016 και μαλλον θα την ξαναχρειαστω,μπορει να μου πει καποιος που το χει χρησιμοποιησει προσφατα πως δουλευει?πιο πολυ μπερδευομαι στο ιντερνετ παρα βοηθιεμαι...βασικα δε ξερω αν αξιζει αν σου κοβει το 1/3 της τιμης(γιατι για aquarium + madame tussaud κατι τετοιο ειδα)διοτι το πιο φθηνο εισιτηριο τρενου το βρισκω στις 6,70λιρες...για να παρουμε 3 ατομα την προσφορα θα πρεπει να αγορασουμε κ οι 3 εισιτηριο τρενου ή ενα φτανει?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.181
Likes
2.021
Γνωριζει κανεις αν το buckingham ειναι επισκεψιμο το χειμωνα???μπαινω στο σαϊτ τους και μου βγαζει οτι ειναι κλειστο πλεον,οντως τωρα???
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.181
Likes
2.021
Σιγουρα μπηκες στο official site?
Διοτι ειναι ξεκαθαρο:


View attachment 474791
Ναι selected days...αρα μπορει οταν ειμαι εκει να μην κανουν tour,ενω μεχρι τελος Σεπτεμβρη ειχε καθε μερα επισκεψη!εν ολιγης εχει παει κανεις χειμωνα στο παλατι με τουρ?ενδιαφερομαι να μαθω το κοστος
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.919
Likes
10.041
Ναι selected days...αρα μπορει οταν ειμαι εκει να μην κανουν tour,ενω μεχρι τελος Σεπτεμβρη ειχε καθε μερα επισκεψη!εν ολιγης εχει παει κανεις χειμωνα στο παλατι με τουρ?ενδιαφερομαι να μαθω το κοστος
Μα αμα υποβαλλεις στην φορμα το μειλ σου εκ των προτερων σε ενημερωνουν για ημερομηνιες/κοστος κλπ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.296
Μέλη
39.275
Νεότερο μέλος
loukiasofroniou60

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom