Σεπτέμβριος γαμήλιο ταξίδι

olia-spiros

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Κοίταξε αυτή την στιγμή είμαι στην δουλειά.οπότε λίγο δύσκολα για τώρα!σαμούι δεν πήγαμε αλλά μου είπαν ότι είναι ωραία!στο κράμπι και πιο συγκεκριμένα στην ao nang που μείναμε κάναμε κάθε μέρα ταξιδάκια σε νησιά και οι θάλασσες τέλειες!ρώτα ότι άλλο θες να μάθεις!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Οι θαλασσες στα νησακια γυρω απο το Κραμπι ειναι ωραιες , αλλα η Αο Νανγκ δεν ειναι και οτι καλυτερο..αρκετα θολα νερα , τουλαχιστον τον Ιουλιο. Αν ενδιαφερεσαι ριξε μια ματια εδω:
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...%E9-%E1%F3%E2%E5%F3%F4%EF%EB%E9%E8%EF%E9.html

Και ενα βιντεο απο Κραμπι και τις εκδρομες που εκανα στα νησια:
 
Last edited by a moderator:

lefterismega

Member
Μηνύματα
249
Likes
341
Ταξίδι-Όνειρο
Καταράκτες Ιγκουασού
Θα ήθελα την βοήθεια σας, καθώς δεν είμαι και κοσμογυρισμένος, για ιδανικό προορισμό μέσα Σεπτέμβρη. Να ξεκουραστούμε να έχουμε τις ανέσεις μας και φυσικά να κάνουμε τα μπανάκια μας.


περιμένω με αγονία τις απόψεις σας καθώς ο καιρός έφτασε
Ευχαριστώ
:clap:
κατ αρχήν η ώρα η καλή !

Νομίζω πως θα πρέπει να αποφύγεις μακρινά ταξίδια τύπου "μαλδίβες" γιατί έχεις μόνο 5-6 διανυκτερεύσεις και είναι κρίμα να φας το χρόνο σου σε πτήσεις των 10-11 ωρών ...
Η γνώμη μου για γαμήλιο ταξίδι είναι Παρίσι ή Ρώμη-Φλωρεντία ... με πρώτη επιλογή (για τα γούστα μου) Αίγυπτο-κρουαζιέρα Νείλου κλπ . και είναι ότι πρέπει για Σεπτέμβρη
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.249
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
lefterismega said:
κατ αρχήν η ώρα η καλή !

Νομίζω πως θα πρέπει να αποφύγεις μακρινά ταξίδια τύπου "μαλδίβες" γιατί έχεις μόνο 5-6 διανυκτερεύσεις και είναι κρίμα να φας το χρόνο σου σε πτήσεις των 10-11 ωρών ...
Η γνώμη μου για γαμήλιο ταξίδι είναι Παρίσι ή Ρώμη-Φλωρεντία ... με πρώτη επιλογή (για τα γούστα μου) Αίγυπτο-κρουαζιέρα Νείλου κλπ . και είναι ότι πρέπει για Σεπτέμβρη
Κι εγω συμφωνώ να μην φάτε το χρόνο σας στις πτήσεις αφου έχετε λίγες μερες!
Εγω στη θέση σας θα πήγαινα κάπου στα Καναρια (Τενεριφη ή Γκραν Καναρια ) σε ωραιο ξενοδοχειο ή στις Βαλεαριδες και ιδανικά στη Μινορκα που έχει καλο φαγητο, είναι ρομαντικα περισσότερο απο Μαγιορκα και θάλασσες φανταστικές!!
Εχειμκαινωραια ξενοδοχεία με ανέσεις και ειναι για ξεκούραση!!
 

konnn

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Κι εγω συμφωνώ να μην φάτε το χρόνο σας στις πτήσεις αφου έχετε λίγες μερες!
Εγω στη θέση σας θα πήγαινα κάπου στα Καναρια (Τενεριφη ή Γκραν Καναρια ) σε ωραιο ξενοδοχειο ή στις Βαλεαριδες και ιδανικά στη Μινορκα που έχει καλο φαγητο, είναι ρομαντικα περισσότερο απο Μαγιορκα και θάλασσες φανταστικές!!
Εχειμκαινωραια ξενοδοχεία με ανέσεις και ειναι για ξεκούραση!!
Ωραία τα γκραν κανάρια-τενερίφη αλλά τα τελευταία χρόνια έχουν καεί πολύ με αποτέλεσμα η φυσική ομορφιά να εκλείπει. Επίσης, τα μέρη εκεί είναι τεχνητά. Προορισμός τύπου Νείλου,Καζαμπλάνκα και γενικότερα Β. Αφρική μοιάζει ωραία.;)
 

jim4ever13

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Τελικά που πήγατε; Φέτος θελω να κάνω παρόμοιο ταξίδι ίδια περίοδο 15 Σεπτέμβρη ειναι ο γάμος οπότε 16 με 17 θέλω να ταξιδεύω .θα μου ήταν χρήσιμο να μάθω που πήγατε τελικά πως περασατε και ποσα περίπου χαλασατε ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.297
Μέλη
39.275
Νεότερο μέλος
loukiasofroniou60

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom