Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αν δεν προλαβαίνω το λεωφορείο θα πάρω το τρένο που φεύγει 16.08 και θα πάρω λεωφορείο για επιστροφή.Μπορείτε να μου πείτε απο που θα βγάλω εβδομαδιαίο πάσο για όλα τα μέσα;
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
E καπου εκει στο τρενο ή το μετρο. Αν δε το βρισκεις ρωτα :) Δεν ειναι μονο ενα το σημειο που πωλουνται.
 

giorgos_i20

Member
Μηνύματα
63
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ (?)
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΚΙΟ

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Σ'ευχαριστώ giorgos είναι το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό και είμαι πολύ αγχωμένη και φαντασμένη ταυτόχρονα και ο φίλος μου με προσγειώνει απότομα.Αλλά θέλω να ξέρω τα βασικά.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Σ'ευχαριστώ giorgos είναι το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό και είμαι πολύ αγχωμένη και φαντασμένη ταυτόχρονα και ο φίλος μου με προσγειώνει απότομα.Αλλά θέλω να ξέρω τα βασικά.
Μην ακους το φιλο σου :haha:
Μην αγχωνεσαι, ειναι λογικο βεβαια αφου ειναι το πρωτο ταξιδι αλλα θα το δεις και μονη σου. Η Ρωμη ειναι μια ευκολη πολη και οι αποστασεις μικρες.
Αν θελεις κατι αλλο πες μας.
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αχ manelaki σε χιλιοευχαριστώ.Αν δεν ήσασταν κι εσείς τίποτα δεν θα ήξερα.Είπαμε αύριο να κάνουμε το πρόγραμμα μας και θα το ανεβάσω να μου πείτε γνώμες και συμπληρωματικές προτάσεις.Θα δω και το illuminati σε dvd για να μπω στο κλίμα.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Αχ manelaki σε χιλιοευχαριστώ.Αν δεν ήσασταν κι εσείς τίποτα δεν θα ήξερα.Είπαμε αύριο να κάνουμε το πρόγραμμα μας και θα το ανεβάσω να μου πείτε γνώμες και συμπληρωματικές προτάσεις.Θα δω και το illuminati σε dvd για να μπω στο κλίμα.
Oχιιιιιι! Το illuminati δες το μετα. Κι εγω το ειδα κατι μερες αφου ειχα γυρισει και ειχα ξετρελαθει, ελεγα "εδω εχω παει, κι εδω, κι εκει" :haha:
Αντε θα το περιμενουμε... :cool:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
προς θεού, μη δείτε αυτό το σίχαμα. Διαβάστε το βιβλίο καλύτερα. Η ταινία τα ισοπεδώνει όλα
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
χαχαχαχαχα μανελακι!!φοβάμαι οτι αν το δω μετα θα θελω να φυγω την ιδια στιγμη...
θαναση εχω δει την ταινια και καθε βραδυ ξαναδιαβαζω το βιβλιο (μην μου πειτε οτι εχω προβλημα,το γνωριζω ηδη).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.390
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom