Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

connosp

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.001
Ας πούμε ότι βρίσκω
Θεωρείται καλο να κλείσω μη επιστρεψιμη κ χαμηλή ή λίγο πιο ακριβή κ ευέλικτη;
Εγώ έκλεισα στο
Hôtel Aida Opéra · 11 Rue Richer, 75009 Paris
αρχές Μαΐου (4ημέρες-589 με πρωινό) αλλά πολύ μακριά από το ποσό που αναφέρεις πιο πάνω και πάντα με ακύρωση.
 

nick07

Member
Μηνύματα
354
Likes
645
Ας πούμε ότι βρίσκω
Θεωρείται καλο να κλείσω μη επιστρεψιμη κ χαμηλή ή λίγο πιο ακριβή κ ευέλικτη;
Κλεινεις με ακυρωση για να μπορεις να αλλαξεις κιολας αν βρεις κατι καλυτερο. Καποιες φορες βρισκεις καλυτερες τιμες πιο κοντα στις ημερομηνιες σου, αν τυχον υπαρξουν αρκετες ακυρωσεις.
 

nick07

Member
Μηνύματα
354
Likes
645
Εγώ έκλεισα στο
Hôtel Aida Opéra · 11 Rue Richer, 75009 Paris
αρχές Μαΐου (4ημέρες-589 με πρωινό) αλλά πολύ μακριά από το ποσό που αναφέρεις πιο πάνω και πάντα με ακύρωση.
Ωραιο φαινεται. Εχω κλεισει σε παρομοια τιμη το Hotel d espagne που ειναι ενα τετραγωνο πιο κατω (και φαινεται να εχει παρομοια ratings) αλλα μαλλον θα το αλλαξω με αυτο γιατι αυτο φαινεται να εχει λιγο πιο ευρυχωρα δωματια.
 

connosp

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.001
Ωραιο φαινεται. Εχω κλεισει σε παρομοια τιμη το Hotel d espagne που ειναι ενα τετραγωνο πιο κατω (και φαινεται να εχει παρομοια ratings) αλλα μαλλον θα το αλλαξω με αυτο γιατι αυτο φαινεται να εχει λιγο πιο ευρυχωρα δωματια.
Χαίρομαι όταν υπάρχει αλληλοβοήθεια-ενημέρωση ανάμεσα στα μέλη!!!!!!!!!!(εσύ πότε θα πας?)
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Να ρωτησω κι εγω, 15ο arr θεωρειτε οτι θα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια με 2 παιδια μαζι..? Εστω οτι το ξενοδοχειο ειναι κοντα σε καποια σταση μετρο...
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Screenshot_20231207_222131_Maps.jpg
Καλησπερα,

Απο τα επομενα 6 ξενοδοχεια ποιο θεωρειτε οτι εχει το πιο βολικο και συμπαθητικο location?

  1. Novotel Paris Gare de Lyon
  2. Hôtel Mercure Paris Bercy Bibliothèque
  3. Novotel Paris 20 Belleville
  4. Best Western Nouvel Orléans Montparnasse
  5. Novotel Paris Centre Gare Montparnasse
  6. Novotel Paris Vaugirard Montparnasse
Ευχαριστω πολυυυυ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.996
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom