Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Chris22

Member
Μηνύματα
65
Likes
111
Δεν ειναι τοσο θεμα προσωπων η εικονα της εθνικης.οι περισσοτεροι ποδοσφαιριστες μας με εξαιρεση δυο τρεις,του ιδιου επιπεδου ειναι..εκτος αν πιστευει καποιος πως ο φετφα,ο λαζαρος,ο μητρογλου και ο ταχτσιδης ειναι παιχτες παγκοσμιας κλασης..εξαργυρωνουμε ακομα το θαυμα του 2004 με καλες κληρωσεις στα προκριματικα..οταν τελειωσουν αυτες θα δυσκολευομαστε να παμε σε μεγαλες διοργανωσεις..
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Nα που χρειάσθηκε και το goal line technology....πάντως από τηλεόραση δεν κατάλαβα να περνάει την γραμμή....άντε σε λίγο θα το κάνουμε playstation..
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γυρος του Κοσμου
Αποψη μου ειναι οτι πρεπει να δωσει ευκαιριες σε νεους...
Οταν εχεις γκεκα,σαλπιγγιδη,παπαδοπουλο στα 32+
Γιατι να μην παρει εναν αραβιδη?
Δεν μιλαω στην τελικη φαση...να του δωσει μερικα λεπτα με κατι λιχνενσατιν μολδαβιες κτλ
Για να δειξουν και αυτοι την αξια τους...σιγουρα υπαρχουν ταλεντα...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Λοιπον απο τα υπολοιπα παιχνιδια ειδα ιταλια- αγγλια. Και οι 2 παρουσιαστηκαν καλυτερες του αναμενονενου. Το παιχνιδι ηταν καλο μεχρι το 70 μετα οι ιταλοι εφαρμοσαν το αγαπημένο τους παιχνιδι, απλα εκλεισαν τους χωρους και κέρδισαν δικαια.

Για το Ακτη-ιαπωνια δεν εχω αποψη, καθως δεν το ειδα.
Στο Ελβετία-Ισημερινος λιγα πράγματα. Νομίζω οτι κέρδισε η ομαδα που το ήθελε περισσότερο.

Γαλλια Ονδούρα. Οι Γάλλοι μετα την αποβολή κερδισαν ευκολα, χωρις να δειξουν κατι σπουδαίο. Απλα πηραν καλο ακορ για πιθανες ισοβαθμιες.

Το Αργεντινή Βοσνία λογικα θα είναι καλο παιχνιδι αλλα δεν αντέχω να το δω ( εχω και δυσκολη μερα αυριο).Στατιστικά το χ που δεν έχει εμφανιστεί ακομη στο τουρνιυα έχει πολλές πιθανοτητες.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Τελικά ούτε και η Αργεντινή έπεισε....μόνο οι Ολλανδοί και μεις πείσαμε αλλά για ακριβώς αντίθετους λόγους..

Άντε να δούμε σήμερα Γερμανία κόντρα στη παρέα του Ρονάλντο..
 

Chris22

Member
Μηνύματα
65
Likes
111
Αντεξα και ειδα το πρωτο ημιχρονο αργεντινη βοσνια και πραγματικα οι αργεντινοι δεν μπορουσαν να αλλαξουν δευτερη πασα.Πολυ διαβασμενοι οι βοσνιοι και στο μαρκαρισμα του μεσι.Γενικα,οσο ειδα,μου αρεσε παρα πολυ η βοσνια..
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Ακόμα είναι σχετικά νωρίς.Πιστεύω ότι ομάδες τύπου Βραζιλία,Αργεντινή,Γαλλία ξέρουν ότι κουτσά στραβά θα πάνε στους 16 και γι'αυτό κρατάνε δυνάμεις.Εκεί θα αποδειχθεί ποιοι είναι ικανοί να προχωρήσουν.Ίσως κάπως έτσι να την πάτησε και η Ισπανία.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και κλάμα ο Κριστιάνο:cry::cry:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και μετα γκρινιαζουμε στην Ελλάδα.
Εμεις φαγαμε 3 σε εναν ολοκληρο αγωνα, ενω η παρεα του Κριστιάνο μόλις σε ένα ημιχρονο.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.001
Likes
20.153
Αυτο ακριβως.....οι Ισπανοι δε, πρεπει να αυτοκτονησουν....
Ο Κριστιανο θα παρηγορηθει στην αγκαλια της Ιρινα ομως...:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
899.579
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
Kor75

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom