Πείτε Ευχαριστώ!

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Μπορουμε να δουμε ποιοι μας εχουν πει ευχαριστω και που???
γιατι αμα δεν ξερουμε που ειναι και απο ποιον....... παει τσαμπα.

:DΕυχαριστω:D
 

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.746
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ε λοιπόν ναι! Μάλλον ήρθε ο καιρός να προσθέσουμε κι άλλες "μονολεκτικές" απαντήσεις με κουμπάκια! Τι θα λέγατε και για ένα κουμπάκι "Συμφωνώ" ως πρώτη τέτοια κίνηση, δίπλα στο Ευχαριστώ?
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
εγω θελω κουμπακι respect!

το χω σκεφτει ααααααααααααπειρες φορες, διαβάζοντας καποια ποστ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.444
Likes
17.438
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι διαφορά μπορεί να έχει το "respect" από το ευχαριστώ ας πούμε; ή το συμφωνώ; ποια η χρησιμότητά τους;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.746
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τι διαφορά μπορεί να έχει το "respect" από το ευχαριστώ ας πούμε; ή το συμφωνώ; ποια η χρησιμότητά τους;
Η σκοπιμότητα που είχα στο μυαλό μου για το "συμφωνώ" ήταν η αποφυγή του spam από "me too" απαντήσεις (που ενίοτε βλέπουμε να πέφτουν σα βροχή)....
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
εντάξει, ήταν και λίγο χιουμοριστικό το ποστ μου περί respect, αλλά η αλήθεια είναι ότι πολλές φορες διαβαζοντας ένα post μού έρχεται η λέξη "respect" στο μυαλό... και το κουμπάκι "ευχαριστώ" δεν την εκφράζει!...

εντάξει, ας μη γεμίσουμε κουμπάκια πάντως! :) :)

γιατί στο τελος θα επικοινωνούμε μόνο με κουμπιά!:bleh:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.902
Likes
52.040
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αφεντικό, γιατί η εφαρμογή δεν υπάρχει και στο social; Κι εκεί χρήσιμοι άνθρωποι υπάρχουν που προσφέρουν ΚΓΤ πληροφορίες.
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
170
Άσχετο αλλά επειδή διαβάζω τα αδιάβαστα μηνύματα μου από πάνω δεξιά που λέει 'έχετε 56939596,49593 ΑΔΙΑΒΑΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ' γίνεται εκεί να βγαίνουν κ τα μηνύματα του social?? Θα μου πεις τι ζητάς τώρα... αλλά μου λείπει...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.444
Likes
17.438
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γιώργο αυτό γίνεται γιατί στο social δεν έχουμε ταξιδιωτικές συζητήσεις, και μας ενδιαφέρει τα ευχαριστώ να δίνονται κυρίως για τέτοιες, οπότε είναι ένας τρόπος να το περιορίσουμε.

Alexstef2 όχι δε γίνεται εκεί να βγαίνουν και του social, το έχουμε φτιάξει έτσι ακριβώς για να διαχωρίζουμε την ταξιδιωτική πληροφορία από τη μη-ταξιδιωτική.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.902
Likes
52.040
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ΟΚ, κατανόητόν. Πάρε κι ένα ευχαριστώ, κι ας μην είναι ταξιδιωτική η πληροφορία...:cool:
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
170
Alexstef2 όχι δε γίνεται εκεί να βγαίνουν και του social, το έχουμε φτιάξει έτσι ακριβώς για να διαχωρίζουμε την ταξιδιωτική πληροφορία από τη μη-ταξιδιωτική.
Οκ δε πειράζει!! πάρε κ από μένα ένα ευχαριστώ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.342
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom