Πείτε Ευχαριστώ!

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Για να το κάνω ακόμα πιο σαφές...
π.χ.
Διάβαζα προηγουμένως, κάποιες πληροφορίες για το Βερολίνο...Εχω επισκεφθεί το Βερολίνο, πριν 3 χρόνια, όταν δεν είχα ανακαλύψει το travelstories...Οπως καταλαβαίνεις, αν μια περιοχή την έχω ξεψαχνίσει μόνη μου, δεν θα πω ...ευχαριστώ;)...εκτός αν δω κάποια πληροφορία, που δεν γνώριζα...

Τότε, θα πω ευχαριστώ και θα την εκμεταλλευθώ δεόντως, σε επόμενη επίσκεψή μου, εκεί...:)
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Για να το κάνω ακόμα πιο σαφές...
π.χ.
Διάβαζα προηγουμένως, κάποιες πληροφορίες για το Βερολίνο...Εχω επισκεφθεί το Βερολίνο, πριν 3 χρόνια, όταν δεν είχα ανακαλύψει το travelstories...Οπως καταλαβαίνεις, αν μια περιοχή την έχω ξεψαχνίσει μόνη μου, δεν θα πω ...ευχαριστώ;)...εκτός αν δω κάποια πληροφορία, που δεν γνώριζα...

Τότε, θα πω ευχαριστώ και θα την εκμεταλλευθώ δεόντως, σε επόμενη επίσκεψή μου, εκεί...:)
Κατάλαβα και συμφωνώ. Βέβαια εγώ θα το έδινα το thanks και σε κάποιον που βλέπω πως έκανε προσπάθεια να με καλύψει με την απάντηση του ακόμα και αν τελικά όσα μου είπε τα ήξερα ήδη (και δεν το είχα διευκρινίσει). Δεν θα το έδινα όμως σε κάποιον με μια πασιφανέστατη απάντηση σαν το (γελοίο) μου παράδειγμα παραπάνω.

Τα κριτήρια και η αυστηρότητα του καθένας σίγουρα είναι διαφορετικά. Απλά ελπίζω να μην είμαστε ούτε πολύ αυστηροί αλλά ούτε και να ευχαριστούμε με το παραμικρό! :) Για να κρατήσουμε και κάποια ισορροπία.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Σωστά το λες, αν πρόκειται για απάντηση, σε ερώτηση που έχω εγώ υποβάλει.!

Αναφέρθηκα όμως γενικά, στα thanks, που πιστεύω πραγματικά, ότι πρέπει να απευθύνω σ΄ένα μέλος, που παρέχει μια πληροφορία και διαβάζοντάς την, αισθάνομαι, άσχετα απ΄το ότι δεν απευθύνεται σε μένα, ότι μου δίνει...πράγματα και μ΄ενθουσιάζουν οι γνώσεις του!

π.χ. μπορεί να μην έχω πρόθεση να πάω στο Ουζμπεκιστάν, αλλά με πολύ ενδιαφέρον διαβάζω, ότι θα γραφτεί και ...προσωπικά θα ευχαριστήσω, όποιον αφιέρωσε χρόνο για να μας ενημερώσει...:)
 
Last edited by a moderator:

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
δευκ,οτι και να βαλεις ειναι καλο,εγω νιωθω πολυ θετικα με ολες αυτες τις αλλαγες που γινονται στο φορουμ!μας ανανεωνεις συνεχεια!ευχαριστουμε πολυ εσενα κ οσους συνεργαζονται μαζι σου για ολα τα προτζεκτ!αυτο το "ευχαριστω"νομιζω οτι θα δουλεψει πολυ καλα !
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
εγώ κοιμομουνα και η τύχη μου δούλευε!!!
πάντα τέτοια και χαλάλι το ξενύχτι σου!!!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Αυτό το τελευταίο μου άρεσε πολύ, capo! Όχι ως ένα ακόμα εργαλείο για αξιολόγηση, βέβαια, αλλά επειδή, εντάξει, είναι ωραίο πράγμα να ανοίγεις οδηγούς και να ξαναδιαβάζεις σημειώσεις και να αφιερώνεις κάμποσο από τον πολύτιμο χρόνο σου, κι ύστερα να βλέπεις πως πράγματι σε κάποιον φάνηκαν χρήσιμα τα όσα είπες...Επικροτώ κι εγώ, λοιπόν, και τρέχω να μοιράσω συχαρίκια!!!

Επίσης να πω για όσους δεν το έχουν προσέξει, πως όταν μπούμε στο προφίλ μας μπορούμε να δούμε σε ποια ακριβώς μηνύματα δώσαμε ευχαριστώ και σε ποια πήραμε.

Και να προσθέσω επίσης πως όποιος θέλει να δοκιμάσει πανακότα από τα χεράκια μου καλά θα κάνει να αρχίσει τις ευχαριστίες από τώρα!!!!:haha::haha::haha:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
άμεση υλοποίηση :) μπράβο def :)

πολύ καλή προσθήκη και φυσικά όταν έχουμε χρόνο καλό θα είναι να κοιτάξουμε και παλιά ποστ! υπάρχουν κάτι διαμαντάκια εδώ μέσα που αξίζουν 1000 ευχαριστώ, όχι 1!
 

manolism

Member
Μηνύματα
391
Likes
1.861
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Παιδες μην γκρινιαζουμε και ας δωσουμε τα ευχαριστηρια οπου νομιζει ο καθενας....τελικα ειμαστε ελληναρες....γινεται κατι καλο μας χαλαει...δεν γινεται κατι παλι μας χαλαει.....για αυτο δεν παμε πουθενα και σαν χωρα...τελος παντον....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ενα μεγαλο και γενικο ευχαριστω στο αφεντικο που τοσο φροντιζει το Travelstories που να το βαλουμε;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.444
Likes
17.438
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σε πλακάτ στο σύνταγμα. Και να με φωνάξετε να βγάλω την αναμνηστική φωτό :bounce:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ λέω να στήσουμε και μια επιτροπή αξιολόγησης των "Ευχαριστώ"...κι όσα κρίνονται άστοχα να κόβονται επί τόπου από τους διαχειριστές! :lol::lol::lol:

Ελπίζω να μου δοθεί κάποτε η ευκαιρία να ανατρέξω να δώσω κάποια ευχαριστώ που αξίζουν πραγματικά και δεν τα έδωσα τότε που δεν υπήρχε η δυνατότητα! ;)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
"πειτε παρακαλω" θα βαλουμε η θα μεινουμε στο ευχαριστω:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.341
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom