Παρέα για Ταξίδια...

fenia42

Member
Μηνύματα
3.973
Likes
15.525
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
καλησπερα
εγω θα παω βερολινο το πασχα 21-26
με ιζι τζετ εκλεισα απο θεσσαλονικη
ενδιαφερεσαι?
 

mat_lZ

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
καλος ορισες πλατον, απο την μικρη μου εμπειρια εχω καταλαβει οτι η παρεα ειναι το ποιο δυσκολο κοματι για τα ταξιδια( μετα τα λεφτα παντα!!!), ειναι πολυ δυσκολο να ταιριαξουν το προγραμα, οι απαιτησεις κλπ κλπ 2 τουλαχιστον ανθρωπων , καλα για παραπανω ....

ααααααα εγω απο το τελος του μηνα και για τουλαχιστον10 μηνες θα ειμαι βερολινο , οποτε αν ερθεις σφυρα κλεφτικα
 

Πλάτων

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Χωρίς επιστροφή
Ταξίδι-Όνειρο
Ολο τον κόσμο
Τι λετε βρε ολοι εσεις οι αποπανω μου?Πατε για σβησιμο?:haha::haha::haha:
Πλατωνα καλως μας ηρθες.Μου αρεσει το εγχειρημα σου και περισσοτερο μου αρεσει αυτη η ελευθερια που εχεις .
Να διευρυνω εγω λιγο την αναζητηση σου?Επικεντωνεσαι αυστηρα στην Ευρωπη ή εισαι ανοιχτος και προς Ασια μερια?Εκει οι εικονες και οι εμπειριες ειναι μοναδικες.
Καλώς σε βρήκα
Φυσικά και δε σταματώ μονο στην Ευρώπη
Αποτελεί προς το παρόν τον πρώτο στόχο μου και πρόκειτε να ακολουθήσουν και πολλά άλλα ακόμη
Δεν εχω σκοπό να σταματήσω μόνο στην Ευρώπη
Μ αρέσει η προτασή σου πάρα πολύ.
Δώσμου σε παρακαλώ το χρόνο μου.
Αμέσως επόμενη προτεραιότητα είναι η Ασία και η Αφρική και βλέπουμε.
Συνταξιδιώτες να υπάρχουν και πάω και στην ακρη του κόσμου
 

Πλάτων

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Χωρίς επιστροφή
Ταξίδι-Όνειρο
Ολο τον κόσμο
καλος ορισες πλατον, απο την μικρη μου εμπειρια εχω καταλαβει οτι η παρεα ειναι το ποιο δυσκολο κοματι για τα ταξιδια( μετα τα λεφτα παντα!!!), ειναι πολυ δυσκολο να ταιριαξουν το προγραμα, οι απαιτησεις κλπ κλπ 2 τουλαχιστον ανθρωπων , καλα για παραπανω ....

ααααααα εγω απο το τελος του μηνα και για τουλαχιστον10 μηνες θα ειμαι βερολινο , οποτε αν ερθεις σφυρα κλεφτικα
Οχι μονο θα σφυρίξω κλεφτικα αλλα θα φωνάξω δυνατά κιόλας μήπως και δε μ ακούσεις

10 μήνες εκπληκτικός αρκετός χρόνος για να το απολαύσεις
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αν ψάχνεις και για δουλειά, δε, καταπληκτικές ευκαιρίες!
Σερβιτορος και μασερ .Μια χαρα θα του κατσει.:haha::haha:
Κατσε να παει πρωτα και να δει τα μερη ...γιατι και γω δηλωνω τοσο μπερδεμενη οσο ο φιλος μου ο λορδινακιας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.624
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom