Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Θα ερχόμουν, αλλά δεν θα ήθελα με τίποτα να επισκιάσω την παρουσία τόσων και τόσων αξιότιμων μελών που απλώς δεν έτυχε να γεννηθούν σταρ σαν κι εμένα.
βασικα γιατι δε λες οτι εχεις χεστει πανω σου επειδη θα βρισκομαι εγω εκει και ποσο με φοβασαι...
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Θα ερχόμουν, αλλά δεν θα ήθελα με τίποτα να επισκιάσω την παρουσία τόσων και τόσων αξιότιμων μελών που απλώς δεν έτυχε να γεννηθούν σταρ σαν κι εμένα.
και χωρίς την ξεδιάντροπη και ανήθικη γοητεία σου:haha:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
βασικα γιατι δε λες οτι εχεις χεστει πανω σου επειδη θα βρισκομαι εγω εκει και ποσο με φοβασαι...
Η αλήθεια είναι ότι σε βρίσκω πολύ μπρουτάλ για γυναίκα και όσο να 'ναι αυτό με φοβίζει. Τι θα μου κάνεις; :D

και χωρίς την ξεδιάντροπη και ανήθικη γοητεία σου:haha:
Ξεδιάντροπη να πεις τη γιαγιά σου. Η γοητεία μου είναι ανελέητη, όχι ξεδιάντροπη.
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Η αλήθεια είναι ότι σε βρίσκω πολύ μπρουτάλ για γυναίκα και όσο να 'ναι αυτό με φοβίζει. Τι θα μου κάνεις; :D
Αχά. Τα θέλει ο πισινός σου. Άντε πες μας πως έψαχνες για αφέντρα τόση ώρα.



Ξεδιάντροπη να πεις τη γιαγιά σου. Η γοητεία μου είναι ανελέητη, όχι ξεδιάντροπη.
καλά η γιαγιά μου (η σαδίστρια που σας έλεγα) είναι και ανήθικη και ανελέητη και ξεδιάντροπη.
Μήπως να σου τη γνωρίσω? Θα 'ναι καλύτερη αφέντρα από την mfish. Εϊναι πιο έμπειρη.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
γκοθού ψάχνει...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.914
Likes
52.090
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αυτός που είπε ότι "το ποδήλατο δεν ξεχνιέται" είναι μεγάλος κόπανος. Έφαγα τα μούτρα μου σήμερα, τρελή σαβούρδα. Από αύριο μοτοσικλέτα, μεγάλη και σίγουρη (ιντεραράπικαν, που τιτλοφορούταν μια επική τσόντα της δεκαετίας του '80).
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Αυτός που είπε ότι "το ποδήλατο δεν ξεχνιέται" είναι μεγάλος κόπανος. Έφαγα τα μούτρα μου σήμερα, τρελή σαβούρδα. Από αύριο μοτοσικλέτα, μεγάλη και σίγουρη (ιντεραράπικαν, που τιτλοφορούταν μια επική τσόντα της δεκαετίας του '80).
εψαχνα για ποδηλατα σπαστα μολις τωρα....:Dκαι βλεπω αυτο:shock::shock:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συκωτι με καραμελωμενα κρεμμυδια .... αμαρτια σκετη....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.758
Μέλη
39.258
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom