Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.974
Likes
15.536
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μ' αρέσει που έλεγες Φένια πως θες τον Traveller. Στάχτη στα μάτια μου έριχνες. Πας να με πασάρεις στον σπρομ για να έχεις το πεδίο ελεύθερο. Όπου να ναι θα σκάσει και η piccolo mondo και θα αρχίσουμε πάλι.:bleh:
Μπα δε μου αρεσουν οι σχεσεις απο αποσταση .
Αλλα αν οι 30something παίζουν με ηλικίες από 19-40 τί θα μείνει για τις συνομίληκες ;;
Κοινωνικής φύσεως είναι ο προβληματισμός μου :bleh:
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Οι συνομίληκες να πάρουν τους πολύ μικρούς ή τους πολύ μεγάλους. Αντί να μου πασάρεις εμένα τον σπρομ, πάρτον εσύ. Καλό παιδί, καλλιεργημένο, έξυπνο, σπουδαγμένο, έκανες την τύχη σου. Άσε με λοιπόν να κάνω και εγώ τη δική μου:haha:
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Μ' αρέσει που έλεγες Φένια πως θες τον Traveller. Στάχτη στα μάτια μου έριχνες. Πας να με πασάρεις στον σπρομ για να έχεις το πεδίο ελεύθερο. Όπου να ναι θα σκάσει και η piccolo mondo και θα αρχίσουμε πάλι.:bleh:
Μπα Hyada δεν κινδυνευεις απο εμενα, ο Yorgos με απερριψε (κακο του κεφαλιου του βεβαια, αλλα αυτο δεν το ξερει ακομα!!!!!) :clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.974
Likes
15.536
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Οι συνομίληκες να πάρουν τους πολύ μικρούς ή τους πολύ μεγάλους. Αντί να μου πασάρεις εμένα τον σπρομ, πάρτον εσύ. Καλό παιδί, καλλιεργημένο, έξυπνο, σπουδαγμένο, έκανες την τύχη σου. Άσε με λοιπόν να κάνω και εγώ τη δική μου:haha:
Δε μπορώ τους μικρούς εγώ , λυπάμαι
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Εγώ θέλω (με εξαίρεση τον Yorgo) τους άνω των 70. Compay Segundo!

Aυτός ο Traveller πάντως έχει επιτυχίες και στα δύο φύλα. Fenia, Sprom...
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Sprom η Φένια το προσπαθεί από καιρό με τον Traveller. Οπότε κάνε στην άκρη και θα βρούμε κάτι και για σένα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.766
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom