Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Τα μωρά διαβάζουν αλλά θα έχουν διακοπές δυο μήνες. Ειδικά όσου δεν χρωστάνε (εγώ δυστυχώς χρωστάω) θα κάθονται γύρω στους τρεις μήνες:bleh:
Vario άρχισα τα πμ με τον Sprom αλλά τον Yorgo τον έχω κορώνα στο κεφάλι μου:haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.902
Likes
9.987
Τα μωρά διαβάζουν αλλά θα έχουν διακοπές δυο μήνες. Ειδικά όσου δεν χρωστάνε (εγώ δυστυχώς χρωστάω) θα κάθονται γύρω στους τρεις μήνες:bleh:
Vario άρχισα τα πμ με τον Sprom αλλά τον Yorgo τον έχω κορώνα στο κεφάλι μου:haha:
:haha::haha::haha: Πηνελόπη!!! :bleh:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Ρε μανία με τον πόλεμο αυτό το παληκάρι... Άσε δε που πρέπει να αρχίσει πόλεμο μαζί σου και ο Yorgos... που δεν πρόλαβε να φύγει ο άνθρωπος άρχισες τα πμ με την Hyada...:bleh:
Άσε, παιδί μου! Μην τα συζητάς! Αυτή η Hyada έχει εξελιχθεί σε Μαινάδα!!!
Όλους μας θέλει, όλους!

Μέσα από μια σειρά συνειρμών, θυμήθηκα ότι στο εκλογικό κέντρο που εργαζόμουν στις δημοτικές εκλογές ψήφιζε ένας τύπος που λεγόταν Ακίνδυνος Αλβανός. Μα, τι όνομα κι αυτό...
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Sprom, αυτό είναι προβοκάτσια. Μόνο τον Yorgo θέλω.
Πάντως θέλω να ακούσω τη σειρά των συνειρμών. Πώς από τις μαινάδες κατέληξες στο εκλογικό κέντρο!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Sprom, αυτό είναι προβοκάτσια. Μόνο τον Yorgo θέλω.
Πάντως θέλω να ακούσω τη σειρά των συνειρμών. Πώς από τις μαινάδες κατέληξες στο εκλογικό κέντρο!
Σταμάτα εσύ. Για σένα δουλεύω. Προσπαθώ να τον τσιγκλήσω. Αλλά κι αυτός ο Yorgos ρε παιδί μου... ανένδοτος!
Δεν μπορώ να προδώσω τους συνειρμούς, γιατί τότε θα μάθετε όλοι ότι είμαι παρανοϊκός και κανείς δεν θα με θέλει για φίλο του. Κλαψ λυγμ
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.902
Likes
9.987
Άσε, παιδί μου! Μην τα συζητάς! Αυτή η Hyada έχει εξελιχθεί σε Μαινάδα!!!
Όλους μας θέλει, όλους!

Μέσα από μια σειρά συνειρμών, θυμήθηκα ότι στο εκλογικό κέντρο που εργαζόμουν στις δημοτικές εκλογές ψήφιζε ένας τύπος που λεγόταν Ακίνδυνος Αλβανός. Μα, τι όνομα κι αυτό...
Κι εγώ θυμήθηκα 2 περιπτώσεις courrier να τραβας τα μαλλιά σου... Ο ένας έψαχνε παραλήπτη με ονοματεπώνυμο Δήμος Μαινεμένης :shock: και ο άλλος παραλήπτρια με ονοματεπώνυμο Μαρίνα Αλίμου :shock:...Τι έχω ακούσει η γυναίκα κι ακόμα είναι το μαλλί στη θέση του...
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Κι εγώ θυμήθηκα 2 περιπτώσεις courrier να τραβας τα μαλλιά σου... Ο ένας έψαχνε παραλήπτη με ονοματεπώνυμο Δήμος Μαινεμένης :shock: και ο άλλος παραλήπτρια με ονοματεπώνυμο Μαρίνα Αλίμου :shock:...Τι έχω ακούσει η γυναίκα κι ακόμα είναι το μαλλί στη θέση του...
τέλειο!
Μια φίλη της μάνας μου, όταν ήταν μικρή και διάβαζε στην εφημερίδα ''Μας επισκέφθηκε ο εγκέλαδος'', γύρισε και της είπε ''ε, ώρα που βρήκε κι αυτός να μας επισκεφθεί με τους σεισμούς!''.
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Μ' αρέσει που έλεγες Φένια πως θες τον Traveller. Στάχτη στα μάτια μου έριχνες. Πας να με πασάρεις στον σπρομ για να έχεις το πεδίο ελεύθερο. Όπου να ναι θα σκάσει και η piccolo mondo και θα αρχίσουμε πάλι.:bleh:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Παρε καλύτερα τον Spromπου ταιριάζετε και ηλικιακά
Μ' αρέσει που έλεγες Φένια πως θες τον Traveller. Στάχτη στα μάτια μου έριχνες. Πας να με πασάρεις στον σπρομ για να έχεις το πεδίο ελεύθερο. Όπου να ναι θα σκάσει και η piccolo mondo και θα αρχίσουμε πάλι.:bleh:

Τι λέει ρε παιδιά; Εμένα θα με ρωτήσει κανείς;

Εγώ, πάντως, θέλω τον Traveller.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.766
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom