Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ο Oleg Protasov δεν ηταν καποτε παικτης και προπονητης σε Ελληνικη ομαδα ή κανω λάθος?
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Bahari μου ευχαριστώ!!! Τα κατάφερα. Σου χρωστάω κέρασμα.
Ο Προτάσοφ ήταν προπονητής του Ολυμπιακού, γιατί ρωτάς? κατεβαίνει κι αυτός στην Γιουροβίζιον?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αντιγράφεις ό,τι βρίσκεται μετά το "ίσον". Για παράδειγμα στο βίντεο [URL="
- Pani Puri Recipe by Manjula, Indian Vegetarian Cooking[/URL], βάζεις μόνο το OBUM86Q87HA&feature=player_embedded
Bahari ποτε να ερθω να με κερασεις Pani Puri απο τα χερακια σου; :haha:
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Bahari μου ευχαριστώ!!! Τα κατάφερα. Σου χρωστάω κέρασμα.
Ο Προτάσοφ ήταν προπονητής του Ολυμπιακού, γιατί ρωτάς? κατεβαίνει κι αυτός στην Γιουροβίζιον?
Αα μπραβο !! Εκανα ζαπινγκ και τον ειδα σε ρωσσικο καναλι και λεω "βρε αυτος κατι μου θυμιζει"... Σχωρατε με αλλα ειμαι βαζελακι (6αστερο:D:D)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αα μπραβο !! Εκανα ζαπινγκ και τον ειδα σε ρωσσικο καναλι και λεω "βρε αυτος κατι μου θυμιζει"... Σχωρατε με αλλα ειμαι βαζελακι (6αστερο:D:D)
Μέγα αμάρτημα!!! 40 πατερημά, 2 επισκέψεις στην Παναγιά της Τήνου και 23 στο Καραισκάκη. Αλλά ακόμα και έτσι... σκούρα τα πράγματα.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Bahari ποτε να ερθω να με κερασεις Pani Puri απο τα χερακια σου; :haha:
Χα, χα...:haha: Ένα τυχαίο βίντεο έβαλα:D Δεν έχω δοκιμάσει αυτά τα Pani Puri, αλλά τώρα μου έβαλες ιδέες... Λες να δοκιμάσω να τα φτιάξω;;; Έχει δοκιμάσει κανείς, να μας πει αν είναι νόστιμα;;;:roll:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μέγα αμάρτημα!!! 40 πατερημά, 2 επισκέψεις στην Παναγιά της Τήνου και 23 στο Καραισκάκη. Αλλά ακόμα και έτσι... σκούρα τα πράγματα.
στο Καραϊσκακη παταω μονο σε συναυλιες και αυτο με το ζορι!!:bleh:
Ασε που προχθες με καλεσαν για φαγητο σε ενα μεζεδοτετοιο καπου εκει τριγυρω ...Ρωταω πως το λενε το μαγαζι?? "Τα γαβράκια " λεει!!
ρε ουρττττ..και δεν πηγα!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εμ.! κακομοίρα, έπρεπε να πήγαινες. Δεν μας "τρως" μεταφορικά, ας μας έτρωγες κυριολεκτικά. Για να σας φύγουν και τα απωθημένα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.545
Μηνύματα
899.834
Μέλη
39.261
Νεότερο μέλος
geormili

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom