Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ρε καλως τον!!!!:clap:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μωρε δεν φταινε αυτοι που δεν γραφω... ειναι περιοδος που πρεπει να μασουμε χρηματα... τωρα θα μου πεις, ποιος εχει για τα δωσει και σε σενα; Ελα μου ντε... κι ετσι ξαναεπιστρεφω στο "πρεπει να πουληθουμε".
Και μην ανησυχεις ΕΡΣΗ υπαρχουν υπηρεσιες που τις θελουν πολλοι γιατι και μονοπωλιακο χαρακτηρα εχουν και κερδοφορες μπορει να γινουν. Βεβαια κανεις δε θελει να φορτωθει και τον ογκο των υπαλληλων τους...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Και μην ανησυχεις ΕΡΣΗ υπαρχουν υπηρεσιες που τις θελουν πολλοι γιατι και μονοπωλιακο χαρακτηρα εχουν και κερδοφορες μπορει να γινουν. Βεβαια κανεις δε θελει να φορτωθει και τον ογκο των υπαλληλων τους...
Αυτος ειναι ενας απο τους λογους (οχι ο μοναδικος, αλλα ουτε και ο σοβαρωτερος, δυστυχως ) που δε θα τις πουλησουμε, αλλα θα τις ξεπουλησουμε! :D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Και έτρεχες και τα βράδια στις υπηρεσίες και δεν έστελνες ούτε ένα μήνυμα βρε κακούργε;

Ένα βήμα πριν την έκδοση SILVER ALERT ήμουνα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Που σαι βρε παλληκαρι?
Black stone ειπαμε .....
Μη ξαναχωθεις σε καμια μαυρη τρυπα ..νταξ?
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Καλώς τον και νομίσαμε ότι θα έχουμε λεπτομέρειες από τον γάμο :haha:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ένα βήμα πριν την έκδοση SILVER ALERT ήμουνα.
Καλα, εσυ νομιζεις πως ολοι εχουμε την ιδια ηλικια... σου χω πει πως ειμαι μερικα χρονια μικροτερος σου...
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Παιδάκια, πήγα εχθές να δω τη 'Φουρκέτα' και, επ'ευκαιρία, είδα και το καινούριο κτήριο του Μεγάρου της πόλης, που το σχεδίασε ο Ισοζάκι. Είναι λιγότερο εντυπωσιακό απ'ό,τι περίμενα, παρόλ'αυτά δένει με την κάπως γήινη αρχιτεκτονική της πόλης που δεν διαθέτει πυροτεχνήματα. Το εσωτερικό του είναι καλό κι αυτό.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.905
Likes
10.003
Παιδάκια, πήγα εχθές να δω τη 'Φουρκέτα' και, επ'ευκαιρία, είδα και το καινούριο κτήριο του Μεγάρου της πόλης, που το σχεδίασε ο Ισοζάκι. Είναι λιγότερο εντυπωσιακό απ'ό,τι περίμενα, παρόλ'αυτά δένει με την κάπως γήινη αρχιτεκτονική της πόλης που δεν διαθέτει πυροτεχνήματα. Το εσωτερικό του είναι καλό κι αυτό.

Εσύ δεν διαβάζεις??? :rolleyes:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.928
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom