Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Μολις κερδισα ενα εισητηριο για τον τελικο του copa del rey, barcelona-real στη Valencia :clap::clap::clap:
τι λετε; να παω;:haha:
:clap:
Κοίτα, αν σε κουράζει να ασχολείσαι με τέτοια μπορώ να πάω εγώ στη θέση σου. Γι΄αυτό είναι οι φίλοι άλλωστε!
Άσε που έχω αφήσει και κάτι υπόλοιπα με τη Βαλένθια...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
ελπίζω να ανεβεί και του χρόνου "Η κυρία Κούλα" με την Λυδία Κονιόρδου στην Αθήνα ώστε να το δείτε και όλοι εσείς που δεν το εντοπίσατε. Εγώ μόλις το παρακολούθησα στην Λευκωσία και το βρήκα πραγματικά πολύ καλό.
 

XrisAround

Member
Μηνύματα
59
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
.....Κρήτη.....
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ
άσχετο.....αλλά θέλω να βλέπω την αντίστροφη μέτρηση για ταξίδι κάτω στην υπογραφή μου για να μην ξεχνιέμαι. Που το βρίσκω δαύτο?μμμμ?
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
άσχετο.....αλλά θέλω να βλέπω την αντίστροφη μέτρηση για ταξίδι κάτω στην υπογραφή μου για να μην ξεχνιέμαι. Που το βρίσκω δαύτο?μμμμ?
Πίνακας Ελέγχου Μελών - Πίνακας Ελέγχου - Επεξεργασία Ρυθμίσεων και καλή τύχη. :p
 

XrisAround

Member
Μηνύματα
59
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
.....Κρήτη.....
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ
....το βρήκα, το βρήκα!! Τελικά είχα τύχη, στο "Επεξεργασία Επιλογών" ήταν.

Ευχαριστώ πολύ
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.917
Likes
52.115
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχουνε λυσσάξει στα κανάλια με το πόση "αίσθηση προκάλεσε" το ότι η Σέχτα αγόραζε όπλα από κυκλώματα που προμήθευαν και τους νονούς της νύχτας. Δηλαδή από πού περίμεναν να ψωνίζουν όπλα τα παιδιά, από το makro;
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Έχουνε λυσσάξει στα κανάλια με το πόση "αίσθηση προκάλεσε" το ότι η Σέχτα αγόραζε όπλα από κυκλώματα που προμήθευαν και τους νονούς της νύχτας. Δηλαδή από πού περίμεναν να ψωνίζουν όπλα τα παιδιά, από το makro;
E ναι ... και με πιστωτική κάρτα μάλιστα... :rolleyes:
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
εδω μετα απο τοσες μερες ειπαν ποια ειναι ....η νονα!!!!!!!!!!!! αρε αντζελα με τα ωραια σου!!!!!!!!!!:lol:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.917
Likes
52.115
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Θ' αρχίσω να μετράω τις κοτσάνες του Θεοφιλόπουλου... Ρίχνει ένα σουτ ο Ντρογκμπά στο γάμα του καραγκιόζη και λέει ο αθάνατος σπίκερ: "Μάλλον θα έχει κάποιο φίλο στην εξέδρα και ήθελε να του δώσει τη μπάλα για σουβενίρ".

Μπρρρ, κρυώσαμε.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.063
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom