Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Σιγά μην σου απαντήσει ο ξινός,

documentary

Το γιατί βρες το μόνος σου,μην τα θες και όλα έτοιμα.....;)
... αν το dm δεν είναι ντοκτορά στην ιατρική, τότε το επόμενο που έρχεται στο μυαλό είναι depeche mode documentary! αχαχαχαχαα:rolleyes:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Φίλε SPROM,είναι απλό,σημαίνει...den eimai doc.Τώρα γιατί με φωνάζουν "γιατρό" είναι άλλη ιστορία....:roll:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Φίλε SPROM,είναι απλό,σημαίνει...den eimai doc.Τώρα γιατί με φωνάζουν "γιατρό" είναι άλλη ιστορία....:roll:
Μας έπεισες. Έχε χάρη που αναχωρώ, διαφορετικά θα σε υπέβαλλα στη βασανιστική ανακριτική μου μέθοδο και από den milaw doc θα γινόσουν ομιλητικός.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
SPROM μέχρι πότε θα γράφεις? Ελπίζω να μη μας στέλνεις μηνύματα και από το αεροδρόμιο:cool:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
SPROM μέχρι πότε θα γράφεις? Ελπίζω να μη μας στέλνεις μηνύματα και από το αεροδρόμιο:cool:

το blackberry σε flight mode θα μου επιτρέπει να στέλνω μηνυματα;;

ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

kanlen

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βαλενθια
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγκασκαρη
Μολις κερδισα ενα εισητηριο για τον τελικο του copa del rey, barcelona-real στη Valencia :clap::clap::clap:
τι λετε; να παω;:haha:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.917
Likes
52.115
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλά και το ρωτάς; Για άλλους είναι όνειρο ζωής να δουν τελικό κυπέλλου ανάμεσα σε τέτοιες ομαδάρες. απ' ότι βλέπω, παρότι κοντά στο Πάσχα, και τα αεροπορικά δεν είναι καθόλου απαγορευτικά, θα κάνεις και τις εκδρομούλες, άψογα.

Αν αποφασίσεις να μην πας και θες να πουλήσεις το εισιτήριο, σίγουρα θα βρεις κόσμο διατεθειμένο να το αγοράσει.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Καλά και το ρωτάς; Για άλλους είναι όνειρο ζωής να δουν τελικό κυπέλλου ανάμεσα σε τέτοιες ομαδάρες. απ' ότι βλέπω, παρότι κοντά στο Πάσχα, και τα αεροπορικά δεν είναι καθόλου απαγορευτικά, θα κάνεις και τις εκδρομούλες, άψογα.

Αν αποφασίσεις να μην πας και θες να πουλήσεις το εισιτήριο, σίγουρα θα βρεις κόσμο διατεθειμένο να το αγοράσει.
Εγώ που είμαι παντελώς άσχετος με το ποδόσφαιρο-μπάλα, είπαμε, το λένε αυτό το στρογγυλό;;- παρακολούθησα στη Βαρκελώνη αγώνα Μπαρτσελόνα-Ρεάλ πριν κάποια χρόνια και οφείλω να ομολογήσω ότι λίγο έλειψε να γίνω ποδοσφαιρόφιλος. Είναι, αλήθεια, μοναδικό θέαμα. Τουλάχιστον στα άσχετα μάτια μου.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.063
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom