Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
το Canary Wharf μ'αρεσει παρα πολυ!
Δεν θα το προτεινα ομως σαν τοπο διαμονης σε καποιον που πηγαινει για πρωτη φορα στο Λονδινο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εχει επισης ενα μεγαλο εμπορικο κεντρο σχετικα καινουργιο.
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Ναί πολλά άτομα του Banking sector και κάποιοι δικηγόροι (αν και οι αρκετά υψηλόβαθμοι μένουν αλλού). Αλλά από IB/Biglaw associates γεμάτο είναι. Δεν είναι άσχημο σαν περιοχή...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Περα απο το εμπορικο, εχει μερικα καφε στην Canada Square. Τωρα δεν μπορει θα εχει και κατι στους ουρανοξυστες. Αλλα σ' αυτους μεχρι το lobby τους πας. Μετα δεν εχεις προσβαση (εκτος κι αν δουλευεις ή τελος παντων εχεις καρτα).
 

andreas1965

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
σας ευχαριστώ για την ενημέρωση ..και σε μερικές μέρες που θα έχω ετοιμάσει και το πρόγραμμα μου θα σας το κοινοποιήσω για να μου πείτε την γνώμη σας γιατί από ότι κατάλαβα είσαστε άριστοι σε ότι αφορά το Λονδίνο
 
Last edited by a moderator:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ο ZephX ειναι κατοικος. Ρε ποσα δινεις το μηνα για νοικι;
 

Sebastiengr

Member
Μηνύματα
73
Likes
2
Ειλικρινά σας ευχαριστώ όλους, πάρα πολύ, για τις απαντήσεις σας. Το εκτιμώ τρομερά.

Παρασκευη ξεκινα καλυτερα με Βρετανικο που αν θυμαμαι καλα ειναι σχετικα κοντα στο ξενοδοχειο σου (εκτος κι αν κανω λαθος).

Απο το London Eye θα πηδηξεις για να φτασεις στα παρκα;
Πολύ κοντά στο King's Cross θα μένω.
Όχι, χαχαχα, μακάρι να μπορούσα..
 

Sebastiengr

Member
Μηνύματα
73
Likes
2
:haha:

Θα σου'λεγα να μη πας στο παλατι, να πας σ'ενα παρκο και μετα στην Oxford. Να'χεις κουραγιο να κανεις τη βολτα σου στο Soho το βραδακι. Αν και μετα τα ψωνια δυσκολο το βλεπω. Ισως η νυχτερινη βολτα να μπει τη πρωτη μερα.

Κυριακη: Θα'σαι ολη μερα στον αγωνα;
Α είμαι τρελός και ακούραστος εγώ.. ;)

Ο αγώνας είναι στη 1.30, μέχρι να πάω στο γήπεδο της Fulham και να γυρίσω θέλω αρκετή ώρα. Θα πάω για φαί και θα φύγω άνετα το βράδυ... Θα είναι μέρα χαλάρωσης η Κυριακή μετά την κούραση των ημερων που θα έχουν προηγηθεί..
 

Sebastiengr

Member
Μηνύματα
73
Likes
2
Βρε μόνο τις ώρες που θα πας για πιπί δεν μας έγραψες...:bleh:
Μα τόσος προγραμματισμός? Προσωπικά με αγχώνει να είναι προγραμματισμένο με τόση ακρίβεια ένα ταξίδι...
Κι αν κάπου σ' αρέσει περισσότερο και θες να αφιερώσεις χρόνο?
Αν κάποιος αστάθμητος παράγοντας σε βγάλει έξω από το χρονοδιάγραμμά σου?
Γεια σου Vario!
Είμαι του προγράμματος, δυστυχώς ή ευτυχώς (η κοπέλα μου μου έλεγε δυστυχως!!)

Ε αν κάπου μ'αρέσει, το πρόγραμμα θα πάει πίσω, σιγά..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.901
Likes
9.986
Το καλύτερο κορίτσι... αλλά το τρέλανα κάπου κι εγώ... :(
Εμ βέβαια... άμα της έλεγες 09.00-09.10 πρωϊνό, 10.00-12.00 μπάνιο στη θάλασσα, στις 12.00 5λεπτο διάλειμμα για ανανέωση αντιηλιακού, 12.05-12.25 κατανάλωση φραπέ, 12.30 μεσημεριανή κατάκλιση... και πάει λέγοντας... είχε τα δίκια της η κοπέλα... :bleh::haha: Πλάκα κάνω, ε!!!! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.731
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom