Ινδία Νταραμσάλα- 13-29 Αυγούστου

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
.

ετσιιιιι ,να βλεπω ατομα να θελουν ινδια!!!!!!!!!!!!!!!!!κανονιστε κατι .και εγο καποια στιγμη ελπιζω να μου χαμογελασει η τυχη και να παω!!!το ευχομαι
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.972
Likes
15.480
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ειναι παρα πολλοι αυτοι που θελουν να πανε στην Ινδια !
Θα το κανω κι εγω πριν κλεισω τα 30 σιγουρα ,αλλα μαλλον θα προτιμησω καποιο πρακτορειο ! για αρχη !
 

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
.

φενια και εγω αυτο ελπιζω να το κανω αυτο το ταξιδι οσο πιο συντομα γινετε ,με πρακτορειο ναιιιιι πιο καλα.περισσοτερη ασφαλεια νομιζω
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
wastdin αφου ο μικρος οριανος ζητά πάρέα για Ινδία, γιατί δεν πας μαζί του? Ετσι και το πρακτορείο θα γλιτώσεις και ασφάλεια θα έχεις αφού θα είστε 2 άτομα και πιο οικονομικά θα σου στοιχίσει . Αντε μια απόφαση είναι.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.972
Likes
15.480
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Δε το κανω για την ασφαλεια αλλά γιατί από ιατρικής άποψης δε προστατεύω καθόλου τον εαυτό μου και αν την πάθω με φαγητά ή οτιδήποτε δε ξέρω τί θα κάνω μόνη σε τέτοιο μέρος.
 

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
.

μακαρι DM KYR να βρω μια ακρη και να παω.....βοηθα οσο μπορεις
 

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
.

dim kyr οχι λεφτα δεν θα σου ζητησω........ατομα βρες για ινδια η καλυτερα ελα και εσυ..οσοι πιο πολλοι τοσο πιο καλα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.972
Likes
15.480
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγώ και το μέλος mariulita σκεφτομαστε σοβαρα να παμε στην Ινδια στο αμεσο μελλον. Δηλαδη ενδεχομενως και του χρονου, εισαι ευπροσδεκτη. Προτιμω παντα να πηγαινω ανευ γκρουπ αλλα θελει καλη οργανωση και να μη με αφηνετε να τρωω ο,τι λιχουδια θελω :)
 

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
φενια...

ευχομαι να πατε.κ αν γινετε να με ειδοποιησετε με καποιο τροπο κ ειμαι ευπροσδεκτη να ταξιδεψω κ εγω μαζι σας,κ απο λιχουδιες ..οσο θελεις ελευθερα κ εγω θελω να δοκιμασω.....ινδικη κουζινα .τα παντα..γλυκα φαγητα ολα..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.972
Likes
15.480
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
υπαρχει παντα ο φοβος γαστρεντερικων διαταραχων στην Ινδια !
 

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
.

ναι και εγω το εχω διαβασει αυτο αλλα ισχυει για τις τροφες που αγοραζεις απο τον δρομο μαλλον ..κατι παραδοσιακα τους ψωμακια ,δεν νομιζω να ισχυει για κατι που θα φας σε ενα καλο ρεστοραν.και σιγουρα εχουν μεγαλο προβλημα με το νερο...ποτε νερο εκτος απο εμφιαλωμενο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.531
Μηνύματα
899.376
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom