Μια βόλτα στα νησιά μαζί σου, μια βόλτα στην άγονη γραμμή

Μηνύματα
135
Likes
837
Διάβασα το πρώτο ποστ του @psilos3 και μετά λίγες φώτο.
Ισως κάποια στιγμή να το διαβάσω όλο.
Δεν είναι της παρούσας φάσης για μένα τα Ελληνικά νησιά που έχω πάει σε αρκετά κυρίως νεότερος.
Αλλά δεν είναι και τόσο φτηνό και εύκολο και ειδικότερα για τους Βορειο Ελλαδίτες και όχι μόνο να επισκεφτούν όλα τα Ελληνικά νησιά.
Δεν είμαι σίγουρος αλλά κάπου αλλού αναφέρθηκε οτι ο φιλτάτος νηματοθέτης έχει πια επισκεφτεί ΌΛΑ τα Ελληνικά νησία μας. και αρκετά όχι μια φορά.

Έυγε και να σε χαίρονται τα αγαπημένα σου πρόσωπα.

υ.γ1 Πιο πάνω λέει ενας φίλος να πας πρώτα Ινδία. Δεν έχω πάει αλλά υποψιάζομαι οτι αυτή η χώρα είναι για έμπειρους υαξιδιώτες σε ότι αφορά για χώρες εκτός Ευρώπης. Προτίμησε Ιαπωνία που θέλεις να πας άλλωστε αλλά είναι αρκετά πιο ακριβή.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.463
Likes
50.080
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Αλλά δεν είναι και τόσο φτηνό και εύκολο και ειδικότερα για τους Βορειο Ελλαδίτες και όχι μόνο να επισκεφτούν όλα τα Ελληνικά νησιά.
Ούτε εύκολο, ούτε φθηνό σίγουρα, όπως το λες. Θέλει οργάνωση ψάξιμο και φυσικά πάντα σχεδιασμό που επιτυγχάνει μέσω συνδυασμού νησιών. Αλλιώς δε θα υπήρχε τρόπος να τα δω όλα, παρά μόνο σε άλλα 20 χρόνια.
Έυγε και να σε χαίρονται τα αγαπημένα σου πρόσωπα.
Σ' ευχαριστώ πολύ! :)
υ.γ1 Πιο πάνω λέει ενας φίλος να πας πρώτα Ινδία. Δεν έχω πάει αλλά υποψιάζομαι οτι αυτή η χώρα είναι για έμπειρους υαξιδιώτες σε ότι αφορά για χώρες εκτός Ευρώπης. Προτίμησε Ιαπωνία που θέλεις να πας άλλωστε αλλά είναι αρκετά πιο ακριβή.
Δε ξέρω, είναι σίγουρα και οι δύο στα θέλω μου όπως και άλλες Ασιατικές χώρες. Ο χρόνος θα δείξει που θα κάτσει η μπίλια...;)
Συμφωνώ μαζί σου με όσα έχω διαβάσει ότι η Ινδία είναι πιο δύσκολη, ωστόσο ίσως αυτός ο παράγοντας να κάνει το ταξίδι πιο ενδιαφέρον.
 

patsman

Member
Μηνύματα
212
Likes
562
Συγχαρητήρια @psilos3 για το επίτευγμα! Ξεκίνα τώρα τα νησιωτικά κράτη!

ΥΓ: Στα λιμναία νησάκια βάζεις και των Ιωαννίνων να φανταστώ; Πληροί τα υπόλοιπα κριτήρια (μόνιμοι κάτοικοι κ.λπ.).
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.463
Likes
50.080
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Συγχαρητήρια @psilos3 για το επίτευγμα! Ξεκίνα τώρα τα νησιωτικά κράτη!
Ευχαριστώ φίλε! Όσο για το τώρα, αναζητείται κίνητρο. :haha:
ΥΓ: Στα λιμναία νησάκια βάζεις και των Ιωαννίνων να φανταστώ; Πληροί τα υπόλοιπα κριτήρια (μόνιμοι κάτοικοι κ.λπ.).
Βεβαιως, δύο είναι αυτά, των Ιωαννίνων και των Πρεσπών.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.556
Μηνύματα
901.115
Μέλη
39.289
Νεότερο μέλος
Gåleånô

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom