Τουρκία Με τον Πεθερό στήν Πόλη

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παιρνει καρτουλες απο τα μαγαζια και ειναι πολυ οργανωτικος τυπος.
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Δυο μέρες έλειψα κι έχεις δώσει ρέστα!!!Μπράβο Χρήστο πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου..Είμαι σίγουρη πως κράταγες τεφτέρι;)
 

XrisAround

Member
Μηνύματα
59
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
.....Κρήτη.....
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ
Πολύ ωραία περιγραφή!!:clap:
και πολύ ζέστα σ' αυτό το χαμάμ!!ουφ..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.577
Likes
14.736
Επειδή κρατάει τεφτέρι και ειναι οργανωτικός φαντάζομαι οτι θα τελειώσει την ιστορία μέχρι τέλος του μήνα.Ενδιαφέρομαι άμεσα για τις αρχές του επόμενου μήνα!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω παιδια χαμαμ δεν εκανα και δεν ξερω αν θα κανω.Λενε ολοι οτι ειναι ωραια εμπειρια αλλα...Τωρα να τσιτσιδωνομαι με αγνωστους καπως μου ..ερχεται:roll::shock:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Εγω παιδια χαμαμ δεν εκανα και δεν ξερω αν θα κανω.Λενε ολοι οτι ειναι ωραια εμπειρια αλλα...Τωρα να τσιτσιδωνομαι με αγνωστους καπως μου ..ερχεται:roll::shock:
Τα ξεχνάς όλα μόλις σε περιλάβουν κι αρχίσουν να σε "κοπανάνε" στα ζεστά μάρμαρα :D Άσε που από τους υδρατμούς εκεί μέσα δεν βλέπεις και ξεκάθαρα....Να πας, να πας..
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Επειδή κρατάει τεφτέρι και ειναι οργανωτικός φαντάζομαι οτι θα τελειώσει την ιστορία μέχρι τέλος του μήνα.Ενδιαφέρομαι άμεσα για τις αρχές του επόμενου μήνα!!!

Μείνε ήσυχος για αυτό ;)

Εγω παιδια χαμαμ δεν εκανα και δεν ξερω αν θα κανω.Λενε ολοι οτι ειναι ωραια εμπειρια αλλα...Τωρα να τσιτσιδωνομαι με αγνωστους καπως μου ..ερχεται:roll::shock:
Με αγνώστους ???? δεν νομίζω ! με άγνωστες ναι .Πάντως εγω δεν είδα αντρικά τσιτσιδώματα.
Ολοι φορούν πετσέτες ,στην θάλασσα το καλοκαίρι πιο ''γυμνή'' δείχνεις :)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.774
Εγω παιδια χαμαμ δεν εκανα και δεν ξερω αν θα κανω.Λενε ολοι οτι ειναι ωραια εμπειρια αλλα...Τωρα να τσιτσιδωνομαι με αγνωστους καπως μου ..ερχεται:roll::shock:
Εσύ έχεις όλες τις δούλες σε πλένουν σε καθαρίζουν και σε χτενίζουν θα καταδεχτείς να πας σε χαμάμ .....Ήμαρτον πια αυτό είναι ξεπεσμός :haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
απο τις φωτογραφίες καταλαβα οτι αγάπησες την πόλη αυτή..
αστείρευτες φωτο και υπέροχες..
πιστεύω οτι πέρασες καταπληκτικά με τον συνταξιδιώτη σου..
αντε πήρες ένα μικρο βάπτισμα για τα εκτός ευρώπης...
και ανατολικότερα...σου εύχομαι φίλε μου!!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
αααα... και άλλη μία. Επειδή εμείς δεν θα έχουμε την πολυτέλεια του να μας παραλάβει κανείς στο αεροδρόμιο, η στάση του μετρό είναι κοντά; Γιατί ενώ στον οδηγό (ο οποίος υποτίθεται ότι είναι του 2010) λέει ότι η στάση είναι πολύ μακριά (Γενίμποσνα), απ' ότι όμως βλέπω (στα τούρκικα) στη σελίδα του μετρό έχει στάση Havalimani. Λειτουργεί;
Βοηθάτε γιατί είμαι κυριολεκτικά "χαμένη στη μετάφραση" :)
Το αεροδρόμιο καλύπτεται ΑΡΙΣΤΑ από το μετρό.Υπάρχει σήμανση για τις αποβάθρες με το που εξέλθεις από την παραλαβή αποσκευών.Η μόνη δυσκολία είναι στο να καταλάβεις που ακριβώς είναι η είσοδος.Πρέπει να βγεις έξω από τις αφίξεις,και με τις κυλιόμενες σκάλες,κατεβαίνεις έναν όροφο και πλέον όλα είναι απλά.Ο σταθμός Yenibosna,είναι ο 3ος από το αεροδρόμιο.Και νομίζω οτι με εισιτήριο 1,75TL,ούτε καν σκέφτεσαι να πάρεις ταξί.Άσε που η διαδρομή με το μετρό,επειδή δεν είναι υπόγεια σε όλο το μήκος της σου προσφέρει και μια μικρή γνωριμία με την πόλη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.403
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom