Τουρκία Με τον Πεθερό στήν Πόλη

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Τι μας κάνεις πρωί πρωί ρε Χρήστο με τις λιχουδιές!!! Πόσοι τυχεροί ήσασταν με την Χειροτονία, ανεβήκατε και πάνω, εμάς δεν μας είχαν αφήσει....Αν έχεις τα κονέξια όμως....:cool:
Gani Gani πήγατε τελικά;;

Gani Gani με το πεθερό :shock: ?? καλό !!!!.
Μας φαντάζεσαι στις μαξιλάρες οκλαδόν. :haha::haha:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Gani Gani με το πεθερό :shock: ?? καλό !!!!.
Μας φαντάζεσαι στις μαξιλάρες οκλαδόν. :haha::haha:
Μα γιατί καλέ; Θα το απολάμβανε πάρα πολύ έχω να σου πω...Άσε που στον πρώτο όροφο έχει να καθήσεις και σε κανονικό τραπέζι...Your choice...:cool:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Μα γιατί καλέ; Θα το απολάμβανε πάρα πολύ έχω να σου πω...Άσε που στον πρώτο όροφο έχει να καθήσεις και σε κανονικό τραπέζι...Your choice...:cool:

Δεν πειράζει την επόμενη φορά :D
Πήγαμε καθε μερα και σε άλλο
θα τα γράψω και συγκεντρωτικά
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
πηγαμε εμεις twinkie!!ηταν τελεια!!:clap:

ωραια ηταν βρε παιδια,αλλα καυτερουτσικα τα φαγητα....δυο ποτηρια αηρανι μονορουφι ηπια για να μου φυγει το καψιμο...

Χρηστο ,εξαιρετικη η παρουσιαση του ταξιδιου σου και ωραιοτατες οι φωτο....για μενα που εχω κολλημα με την Πολη,η ιστορια σου, ειναι το αγαπημενο μου θεμα στο φορουμ αυτες τις μερες....:clap::clap::clap:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
ωραια ηταν βρε παιδια,αλλα καυτερουτσικα τα φαγητα....δυο ποτηρια αηρανι μονορουφι ηπια για να μου φυγει το καψιμο...
Dafni, ούτε εγώ τα τρώω τα καυτερά, είχες την επιλογή να μην πάρεις π.χ. άδανα κεμπάπ ούτε καυτερό λαχματζούν. Ό,τι σε μη καυτερό πήρα πάντως ήταν θεσπέσιο:clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Dafni, ούτε εγώ τα τρώω τα καυτερά, είχες την επιλογή να μην πάρεις π.χ. άδανα κεμπάπ ούτε καυτερό λαχματζούν. Ό,τι σε μη καυτερό πήρα πάντως ήταν θεσπέσιο:clap:
συμφωνω!!εμεις πηραμε ισκεντερ κεμπαπ και ηταν σουπερ!!με ενα ayran ημουν κομπλε!!:clap:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.486
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ευχαριστώ Χρίστο και για τις αγιογραφίες.
Τι όμως εννοείς ανακαλύφθηκαν; τις είχαν ασβεστωμένες ή σοβαντισμένες οι Τούρκοι και δεν φαινόταν; αφού την είχαν για τζαμί, κάτι τέτοιο θάχαν κάνει
 

papaki_land

Member
Μηνύματα
24
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Μέση Γη
παρόμοια "βήματα" κάναμε Xristos 71, μέχρι και στη χειροτονία ήμουν...
ευχαριστούμε για την ωραία περιγραφή... !!!!
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Ευχαριστώ Χρίστο και για τις αγιογραφίες.
Τι όμως εννοείς ανακαλύφθηκαν; τις είχαν ασβεστωμένες ή σοβαντισμένες οι Τούρκοι και δεν φαινόταν; αφού την είχαν για τζαμί, κάτι τέτοιο θάχαν κάνει
H μοναδική εκκλησία στην πόλη που δεν έγινε τζαμί είναι η Παναγία η Μογγολιώτισα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.401
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom