Μάλτα Μάλτα

Eva Dreamer

Member
Μηνύματα
98
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλημέρα παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω μέσα σε 6 μέρες, που θα λέγατε αξίζει να πάω περισσότερο στη Μάλτα; Πχ Βαλέτα, Μεντίνα, blue lagoon κτλ; Αν μπορείτε να γράψετε τα "MUST" που θα ήταν καλό να απολαύσω μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.409
Likes
21.479
Επόμενο Ταξίδι
Βοσνία-Ερζεγοβίνη, Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Καλημέρα παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω μέσα σε 6 μέρες, που θα λέγατε αξίζει να πάω περισσότερο στη Μάλτα; Πχ Βαλέτα, Μεντίνα, blue lagoon κτλ; Αν μπορείτε να γράψετε τα "MUST" που θα ήταν καλό να απολαύσω μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα!
Καλημέρα. Μη παραλείψεις τη Βικτωρια στο νησί Γκοζο.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
912
Likes
834
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλημέρα παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω μέσα σε 6 μέρες, που θα λέγατε αξίζει να πάω περισσότερο στη Μάλτα; Πχ Βαλέτα, Μεντίνα, blue lagoon κτλ; Αν μπορείτε να γράψετε τα "MUST" που θα ήταν καλό να απολαύσω μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα!
Καλημέρα!! Σε 6 μέρες μπορείτε να πάτε σε ΌΛΑ τα αξιοθέατα στην Μάλτα!
Βαλέτα, Σαν Τζούλιαν ( βραδινή ζωή λίγο περίεργη) , Μεντίνα, Ραμπάτ (κατακόμβες Αγίου Παύλου), Μαρσασλοκκ, Blue lagoon, Gozo, Comino.
 

Eva Dreamer

Member
Μηνύματα
98
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Παιδιά βρίσκομαι στη Μάλτα αυτή των στιγμή αλλά έχω λιγότερες μέρες διαθέσιμες από όσες υπολόγιζα. Θεωρείτε ότι το νησί Γκόζο-Βικτωρια δεν πρέπει να το χάσω; Ή να προσπαθήσω να προλάβω κάτι άλλο; Δεν μιλάω για τα σίγουρα πχ Βαλέτα
 

mariaj

Member
Μηνύματα
320
Likes
417
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
Παιδιά βρίσκομαι στη Μάλτα αυτή των στιγμή αλλά έχω λιγότερες μέρες διαθέσιμες από όσες υπολόγιζα. Θεωρείτε ότι το νησί Γκόζο-Βικτωρια δεν πρέπει να το χάσω; Ή να προσπαθήσω να προλάβω κάτι άλλο; Δεν μιλάω για τα σίγουρα πχ Βαλέτα
[/QUOTE]
Εξαρτάται από τo πόσες μέρες έχεις τελικά στη διάθεσή σου. Κατά τη γνώμη μου δεν πρέπει να παραλείψεις με τπτ την Mdina, τις κατακόμβες του Αγίου Παυλου στη Rabat, τη Valletta και την Sliema για ποτο κλπ. Το gozo αξίζει αλλά εξαρτάται απο τις μερες που εχετε. Επίσης αν έχετε νοικιασει αμάξι θα σας εξυπηρετήσει πολυ και στο Gozo καθώς θα γλιτώνετε χρόνο από τις μετακινήσεις.
 
Last edited:

alma

Member
Μηνύματα
3.981
Likes
16.719
Παιδιά βρίσκομαι στη Μάλτα αυτή των στιγμή αλλά έχω λιγότερες μέρες διαθέσιμες από όσες υπολόγιζα. Θεωρείτε ότι το νησί Γκόζο-Βικτωρια δεν πρέπει να το χάσω; Ή να προσπαθήσω να προλάβω κάτι άλλο; Δεν μιλάω για τα σίγουρα πχ Βαλέτα
Πόσες μέρες έχεις; Έχεις ΙΧ ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.512
Μηνύματα
897.835
Μέλη
39.217
Νεότερο μέλος
Vaggelis19

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom