Καλησπέρα σε όλους!

EMINEM

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Γεια σας! Μόλις ανακάλυψα το υπέροχο forum σας και μάλλον μόνο εδώ μπορώ να βρω τις πληροφορίες που χρειάζομαι! Ήδη έχω διαβάσει αρκετά για αυτό που με ενδιαφέρει... Λοιπόν, έχουμε κ λέμε....
Αποφάσισα επιτέλους να πάω σε συναυλία του ΕΜΙΝΕΜ!!! :clap: Η συναυλία θα γίνει στο Παρίσι στις 22 Αυγούστου οπότε αποφάσισα να πάρω την κοπέλα μου κ να πάμε για 4 μέρες... Μπορείτε να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες για το τι με συμφέρει να κάνω; Να κλείσω τώρα εισιτήρια στις τιμές που βρίσκω (240 το άτομο πήγαινε-έλα) ή να περιμένω προσφορές από διάφορες εταιρίες;;;
Ευχαριστώ για το χρόνο σας
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Καλώς ήρθες.

Αν η συναυλία είναι τον Αύγουστο, είναι πάρα πολύ νωρίς για να κλείσεις εισιτήρια. Περίμενε και θα υπάρξουν καλύτερες τιμές μέχρι τότε.
 

EMINEM

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ναι τον Αύγουστο είναι απλά νόμιζα οτι όσο νωρίτερα τα κλέισω, τόσο το καλύτερο/φθηνότερο! Ευχαριστώ πολύ πάντως!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.721
Likes
44.169
Λάβε υπόψιν όμως ότι
-τα φτηνά εισιτήρια της easyjet για το καλοκαίρι έχουν εξαντληθεί εδώ και καιρό.
Aegean έχει την επιστροφή Παρίσι-Αθήνα σε προσφορά ήδη με 80 ευρώ με φόρους. Πόσο πιο κάτω να πέσει;
 

EMINEM

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ναι το έχω δει αυτό για την επιστροφή αλλά περίμενα κ προσφορές πακέτων! Αεροπορικά και ξενοδοχείο ή απλώς προσφορά για πήγαινε έλα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.557
Μηνύματα
901.214
Μέλη
39.293
Νεότερο μέλος
xristnadrag@gmail

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom