Εναλλακτικές Ιαπωνικές θεραπείες

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Με τόσες δόσεις σοκολάτας σε κάθε συνάντηση,
μόνο για Σούμο θα κάνουμε:haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Θα δανειστώ τη ματιά ενός διάσημου ζωγράφου ως επιχείρημα στην άποψη ότι η ομορφιά δεν γνωρίζει κλισέ και πρότυπα.
Νομίζω για παράδειγμα ότι ο Μποτιτσέλι δεν θα ενστερνιζόταν τους φόβους σας. Αυτός δημιούργησε τις τρεις του Χάριτες σαν πραγματικές γυναίκες, και όχι σαν τέλεια αγάλματα, με λίγη καλή θέληση μπορούμε να φανταστούμε τα αραχνοΰφαντα πέπλα τους σαν το αιθέριο σώμα τους και τσουπ να που έχουμε έναν δυτικό πίνακα με ανατολίτικη διάθεση.
Τώρα που το σκέφτομαι για αυτό ίσως μου άρεσε ανέκαθεν αυτός ο πίνακας.
aupload.wikimedia.org_wikipedia_commons_thumb_f_fc_Threegraces.jpg_250px_Threegraces.jpg
 
Last edited by a moderator:

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μια ερώτηση μόνο, το σουφλέ σοκολάτα με παγωτό καραμέλα και βανίλια να το τρώω πριν ή μετά το Ρέικι;;;:roll:
Αντε και συ πια! Μα που το βαζεις; Μηπως το στομαχι σου το στελνει σε καμια αλλη διασταση;
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Τα μαθήματα ευεξίας πότε θα συνεχιστούν? Γιατί διακόπηκε το μάθημα? Αμα είναι γιατί δεν κάθονται φρόνιμα μερικοί, να αποβληθούν και να συνεχίσουν οι έχοντες επιμέλεια μαθητές:D
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Δεν ξέρω καλή μου, με εσένα στην ομάδα τα μαθήματα ευεξίας πολύ γρήγορα θα μετατραπούν σε ασκήσεις επιβίωσης. Με την καλοτυχία που σε κυνηγάει προβλέπω να ξαπλώνεις σε φουτόν και εκεί που περιμένεις το αιθέριο άγγιγμα του θεραπευτή να έρχεται εκπαιδευτής λοκατζίδων και να σε αρχίζει στα πους απς
 
Last edited by a moderator:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Από Ιωάννα
".......να έρχεται εκπαιδευτής λοκατζίδων και να σε αρχίζει στα πους απς"
Ε και? Γιατί είναι απαραίτητα κακό αυτό?
Θα υπάρχουν και πιο γρήγορα αποτελέσματα....:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.327
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom