Βέλγιο Διαμονή στις Βρυξέλλες

Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Ισως κάποιος που ξέρει λίγο απο Βρυξέλες βοηθούσε.....
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Eννοεις,να ξερει για τα ξενοδοχεια.Υπαρχουν τοσα πολλα.Εξαρταται ,τι θελεις.
Παντως,απο διατροφη,θα γυρισεις με 1-2 παραπανω,ενδεχομενως!
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Eννοεις,να ξερει για τα ξενοδοχεια.Υπαρχουν τοσα πολλα.Εξαρταται ,τι θελεις.
Παντως,απο διατροφη,θα γυρισεις με 1-2 παραπανω,ενδεχομενως!
Ήθελα κάποιον να μου πει συγκεκριμένα για τα 2 ξενοδοχεία που ανέφερα ποιο πάνω....και ειδικά κάποιον που εχει πάει στις Βρυξέλες....
Από κιλά ...πόσο ακόμα θα πάρουμε χεχεχε
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Κανένας ειδικός του Βελγίου.....να μου πει για τα ξενοδοχεία....?
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γιατί τέτοιο άγχος και γιατί θα πιστέψεις τυφλά ότι σου πει ΑΝ βρεθεί να σου πει κάποιος.Πιθανόν να μην έχει μείνει και κανείς εκεί.

Δες ποιό σου αρέσει καλύτερα εσένα κλείσε τα μάτια και ρίξτου.Δεν θα το αγοράσεις στην τελική,3 νύχτες θα μείνεις.Άσε που όπως τα βλέπω και τα δύο αξιοπρεπέστατα φαίνονται.
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Γιατί τέτοιο άγχος και γιατί θα πιστέψεις τυφλά ότι σου πει ΑΝ βρεθεί να σου πει κάποιος.Πιθανόν να μην έχει μείνει και κανείς εκεί.

Δες ποιό σου αρέσει καλύτερα εσένα κλείσε τα μάτια και ρίξτου.Δεν θα το αγοράσεις στην τελική,3 νύχτες θα μείνεις.Άσε που όπως τα βλέπω και τα δύο αξιοπρεπέστατα φαίνονται.
Απλά...ξέρεις σημαντικό ειναι αν έχει πάει κάποιος Βρυξέλες και ξέρει να μου πει τι είναι ποιο εύκολο.....απο θέμα αποστάσεων και γενοκότερα διαμονής....και ότι άλλο μπορεί....

Σε ευχαριστω....
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.936
Likes
3.927
Ρε φίλε με όλο το θάρρος δηλαδή, γιατί δεν πας σε ένα τουριστικό γραφείο να στα κανονίσει όλα να σου φύγει το άγχος και να ξεμπερδεύεις...
 
  • Like
Reactions: GTS
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Καλημέρα...
Σας ευχαριστώ όλους για τις χρήσιμες πληροφορίες σας....απο την πλευρά μου να διευκρινήσω ότι δεν έχω άγχος σε καμία περίπτωση απλά ψάχνω...
Εχω κάνει αρκέτα ταξίδια στην Ευρώπη για αναψυχή, κάνενα με τουριστικό γραφείο και κάποια από αυτά οδικώς είτε με το αυτοκίνητο μου είτε με ενοικιαζόμενο....πάντα με την βοήθεια του εξαιρετικού φόρουμ του travelstories ....
Απλά ίσως κούρασα κάποιους ......δεν παρεξηγώ....!!!!
Φιλικά ΑΧΙΛΛΕΑΣ
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αχιλλέα, ίσως μπορώ να σε βοηθήσω. Στα ξενοδοχεία δεν έχω μείνει, αλλά γνωρίζοντας την πόλη προτείνω το πρώτο. Δεν είναι αχανής πόλη οι Βρυξέλλες, μην αγχώνεσαι. Απλώς το πρώτο hotel είναι πιο κοντά στην ευρύτερη περιοχή της Grand Place και Sablon που πάνω κάτω θα κινείσαι.
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Αχιλλέα, ίσως μπορώ να σε βοηθήσω. Στα ξενοδοχεία δεν έχω μείνει, αλλά γνωρίζοντας την πόλη προτείνω το πρώτο. Δεν είναι αχανής πόλη οι Βρυξέλλες, μην αγχώνεσαι. Απλώς το πρώτο hotel είναι πιο κοντά στην ευρύτερη περιοχή της Grand Place και Sablon που πάνω κάτω θα κινείσαι.
Σε ευχαριστώ για την πρότασή σου .....και εγώ προς τα εκεί πάω....
Απο κάρτα του μετρό τι αξίζει περισσότερο...(4 ημέρες θα είμαι) ή λες καλήτερα την κάρτα την τουριστική απο τις Βρυξέλες?
Τελικά εκτός απο Μπρυζ....Άμστερνταμ....ή Λουξεμβούργο...ημερήσια?
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Σε ευχαριστώ για την πρότασή σου .....και εγώ προς τα εκεί πάω....
Απο κάρτα του μετρό τι αξίζει περισσότερο...(4 ημέρες θα είμαι) ή λες καλήτερα την κάρτα την τουριστική απο τις Βρυξέλες?
Τελικά εκτός απο Μπρυζ....Άμστερνταμ....ή Λουξεμβούργο...ημερήσια?

Ειπαμε Αμβερσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.341
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom