Γαμήλιο ταξίδι αλλά πού...

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
ρε παιδιά καλή η Κρήτη αλλά για καλό ξενοδοχείο θα μου πάει οι 5 νύχτες κοντα 1000€. Μήπως με τα ίδια λεφτά να τους έκλεινα εξωτερικό?...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
απλά δε μου αρέσει καθόλου.. και μια φίλη μου που πήγε το προηγούμενο καλοκαίρι το ίδιο μου πε.. γιατί να παέι καποιος στην Κύπρο για καλοκαιρινές διακοπές από τη στιγμή που έχουμε τόσα νησιά, τα περισσότερα καλύτερα από την Κύπρο??η Κρήτη που σου γραψε η Renata είναι καλύτερη λύση από την Κύπρο.. η Ελούντα πχ μια χαρά είναι για να αράξει κανείς..
mary καλά το πάς !!!! κύπρος not at all!!!:cool:
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Ρε συ positiva με όλο το θάρρος δηλαδή, έχω μια ιδέα. Πάρε στα φιλαράκια σου δώρο μια τηλεόραση plasma και σκάσε για την πάρτη σου και τη γυναίκα σου 1000 ευρώ για ταξίδι και δώστου να καταλάβει! Ε?
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
ναι οκ η ελλαδα ειναι ακριβη, το χουμε πει αυτο πολλακις.. αλλα γι' αυτο που θελεις η κρητη προσφερεται.. μεγαλη ποικιλια επιλογων, φοβερες παραλιες και (με την κριση και ολα αυτα που ακουγονται) ισως να εχουν πεσει και οι τιμες...

προσωπικα θα διαλεγα και χανια-ρεθυμνο (μου αρεσαν περισσοτερο τα μερη εκει, απο ο,τι στους αλλους 2 νομους, αλλα οκ, υπαρχουν πιο ειδικοι και κατοικοι να σου πουν λεπτομερειες)

διαφορετικα, κοιτα καμια ιταλια με τις προσφορες που παιζουνε (η βαλκανια, αν και απ' οτι καταλαβαινω, θελετε να εχει και μια ευρωπαικη γκλαμουρια το μερος, οποτε μαλλον η ιταλια ειναι μονοδρομος εκτος ελλαδας...)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
πονοκέφαλος αυτο το δώρο!!! μετά θα σε τραβάνε και απο πάνω!!!
παρε τους κατι άλλο αλήθεια,τι μπλέκετε με τέτοια...δώσε φακελάκι και άσε να αποφασίσουν εκείνοι..εμείς δεν κουραζόμαστε να σου γράφομε πλάκα έχει...αλλα΄σε λυπάμαι!!!! τι έχεις να πάθεις !!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.861
Likes
9.801
Καλημέρα σε ολους και σε όλες. Θα ήθελα τη βοήθειά σας στο παρακάτω.Με τη γυναίκα μου παντρεύουμε ένα ζευγάρι το καλοκαίρι και είπαμε για δώρο να τους κάνουμε το ταξίδι του μέλιτος. Να σας δώσω ένα δυο στοιχεία. Θέλουν χαλαρό παραθαλάσσιο μέρος με ωραίες παραλίες απλά και μόνο για να ξεκουραστούν. Δεν ενδιαφέρονται για αξιοθέατα και τέτοια. Αρχικά σκέφτηκα Κάπρι αλλά ψάχνοντας λιγάκι ξενοδοχεία είπα να το αφήσω. Το στοιχείο που αναφέρω εγώ είναι το κόστος. Πιστεύω πως με τη βοήθειά σας θα καταλήξω κάπου.Καλημέρα και πάλι και Καλό Πάσχα σε όλους μας!!!
Δεν μας έχεις αναφέρει τι ποσό διαθέτεις, ποιό μήνα θα πάνε και αν, τελικά, κλίνεις αποκλειστικά προς Ευρώπη.....
 

marazoum

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Munich - Brno
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Συμφωνώ με την άποψη του να πάρεις κάτι άλλο. Δε μπορω να φανταστω την περίπτωση του να μην τους αρέσει ο προορισμός ;).
Γιατι όπως και να το κάνουμε γαμήλιο ταξίδι μια φορα πας...σε κάθε γάμο :).
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Κλειστους 5 μερες στο minoan palace στα Χανια.Οτι πρεπει για τετοιες περιπτωσεις.!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Κλειστους 5 μερες στο minoan palace στα Χανια.Οτι πρεπει για τετοιες περιπτωσεις.!!
Εχω προσωπική εμπειρία από το ως άνω ξενοδοχείο και η γνώμη μου είναι η καλύτερη. Ανετα δωμάτια και με καινούργια πτέρυγα δίπλα στη θάλασσα. Και με πολύ καλό service αλλά και φαγητό.

Δευκ, αφαίρεσε ένα πόντο από τον xeno, ευχαριστώ στο συγκεκριμένο μήνυμα πατήθηκε καταλάθος. Όχι δεν είμαι φίλος του ιδιοκτήτη του ξενοδοχείου.:haha:
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
Ρε συ positiva με όλο το θάρρος δηλαδή, έχω μια ιδέα. Πάρε στα φιλαράκια σου δώρο μια τηλεόραση plasma και σκάσε για την πάρτη σου και τη γυναίκα σου 1000 ευρώ για ταξίδι και δώστου να καταλάβει! Ε?
μα να σου πω σαν να έχεις δίκιο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.518
Μηνύματα
898.832
Μέλη
39.239
Νεότερο μέλος
Rosywillrose

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom