Βιετνάμ Βιετνάμ,πολλές απορίες...

Marinetta

Member
Μηνύματα
350
Likes
2.362
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Αυτό ειναι το θέμα με τον καιρό όποτε ας απολαύσω αυτές τις μέρες στο ανοι με κρουαζιέρα στο χα λονγκ και μετά στην πόλη βόλτες φαγητό κτλ
Συμφωνώ εγώ μπορεί να πήγαινα και 1 διανυκτέρευση στο Tam Coc μου άρεσε πολύ αν και μικρό μέρος.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
350
Likes
2.362
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Ντα νανγκ ειδα ότι έχει ωραίες παραλίες όποτε θα συνδυάσω και τα μπάνια μου ..
Στην παραλία της Χοι αν την An Bang κάναμε μια βουτιά, βέβαια εμείς πήγαμε με ήλιο και τον Γενάρη. Μετά από 2 μέρες νομίζω έβρεχε.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
350
Likes
2.362
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Το googlara τώρα και φαίνεται ωραίο μερος
Για μένα αξίζει να μείνεις γιατί το βαν πήγαινε έλα από Ανόι είναι φτηνό και μπορείς να κάνεις τις βαρκάδες που είναι ωραίες εκεί. Κάνεις και μια βόλτα το βράδυ στα μαγαζάκια περνάει πολύ stress free η μέρα.
 

nikos19811

Member
Μηνύματα
85
Likes
24
Στην παραλία της Χοι αν την An Bang κάναμε μια βουτιά, βέβαια εμείς πήγαμε με ήλιο και τον Γενάρη. Μετά από 2 μέρες νομίζω έβρεχε.
Η χοι αν είναι κοντά στην ντε ναγκ απ ότι βλέπω όποτε μπορώ να πάω μονοήμερη
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
350
Likes
2.362
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Η χοι αν είναι κοντά στην ντε ναγκ απ ότι βλέπω όποτε μπορώ να πάω μονοήμερη
Αν είχα δυο νύχτες για αυτά θα έμενα μια στη Χόι αν και μια στη Ντα Νάνγκ . Προσωπικά μου άρεσαν και οι δύο αλλά η Χόι αν είναι πολύ μοναδικό χωριό. Παραλίες έχουν και οι δύο , πολύ παρόμοιες μεταξύ τους. Η μία είναι μοντέρνα και η άλλη τελείως παραδοσιακή.
 

nikos19811

Member
Μηνύματα
85
Likes
24
Αν είχα δυο νύχτες για αυτά θα έμενα μια στη Χόι αν και μια στη Ντα Νάνγκ . Προσωπικά μου άρεσαν και οι δύο αλλά η Χόι αν είναι πολύ μοναδικό χωριό. Παραλίες έχουν και οι δύο , πολύ παρόμοιες μεταξύ τους. Η μία είναι μοντέρνα και η άλλη τελείως παραδοσιακή.
Άρα προτείνεις να κάνουμε διανυκτέρευση χοι αν..ναι θελουμε και την παραλία μας ..
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
350
Likes
2.362
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Άρα προτείνεις να κάνουμε διανυκτέρευση χοι αν..ναι θελουμε και την παραλία μας ..
Σίγουρα.
Αν μείνετε και Ντα Νανγκ μήπως το καταφέρνατε και μένατε παρασκευή ή σάββατο ή κυριακή έχει ένα ωραίο σόου με φωτιές από μια γέφυρα.
 

nikos19811

Member
Μηνύματα
85
Likes
24
Σίγουρα.
Αν μείνετε και Ντα Νανγκ μήπως το καταφέρνατε και μένατε παρασκευή ή σάββατο ή κυριακή έχει ένα ωραίο σόου με φωτιές από μια γέφυρα.
Ναι θα μείνουμε ντε νανγκ σίγουρα και αρκετές μέρες το βλέπω

Για κρουαζιέρα χα λονγκ να ψάξω από εκεί όταν πάω ;η από booking ?
 
Last edited by a moderator:

evaT

Member
Μηνύματα
1.674
Likes
14.160
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Άρα προτείνεις να κάνουμε διανυκτέρευση χοι αν..ναι θελουμε και την παραλία μας ..
Να ζησεις τη μαγεία με τα φαναράκια το βράδι! Πολύ τουριστίλα βέβαια με τον κόσμο αλλά ξεχωριστή ατμόσφαιρα και έχει κ ωραία μαγαζιά για φαγητό- ποτό

Για κρουαζιέρα χα λονγκ να ψάξω από εκεί όταν πάω ;η από booking ?
κρουαζιέρα θα κλεισεις νωρίτερα. Και καλύτερη τιμή θα βρεις και θα επιλεξεις. Η Μαρινέτα έκλεισε από το πρακτορείο που σου έλεγα κ αυτή, εγώ είχα κλείσει μήνες πριν
 

nikos19811

Member
Μηνύματα
85
Likes
24
Να ζησεις τη μαγεία με τα φαναράκια το βράδι! Πολύ τουριστίλα βέβαια με τον κόσμο αλλά ξεχωριστή ατμόσφαιρα και έχει κ ωραία μαγαζιά για φαγητό- ποτό
Αυτό με τα φαναράκια το ειδα στο Ίντερνετ ..αυτό έχει κλειδώσει θα πάμε σίγουρα 😁
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom