Αθηνα, ό,τι συμβαινει και μας ενδιαφερει!

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.902
Likes
9.987
Τι κριμα που δεν συνεχιζεται το «Ολοι Εμεις Πουλια»…
Επισης, οι «Αινιγματικες Παραλλαγες» που αναφερθηκε παραπανω δεν μου αρεσαν καθολου… ο Μπεζος παιζει με τον ιδιο τροπο που παιζει τον Δογκανο και τους λοιπους τηλεοπτικους του ρολους.
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.465
Likes
3.804
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Τι κριμα που δεν συνεχιζεται το «Ολοι Εμεις Πουλια»…
Η καλύτερη ισως παράσταση που είδα πέρσι το χειμώνα...εκπληκτικό και ανατριχιαστικα επίκαιρο έργο
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.902
Likes
9.987
Η καλύτερη ισως παράσταση που είδα πέρσι το χειμώνα...εκπληκτικό και ανατριχιαστικα επίκαιρο έργο
Ηλπιζα να την εχει φετος αλλα ατυχησα…

Έκλεισα επισης early bird για το The Doctor που δεν πρόλαβα πέρσι
Πολυ καλη… την συζητουσαμε για καιρο μετα…
 

paykopete

Member
Μηνύματα
178
Likes
757
Επισης, οι «Αινιγματικες Παραλλαγες» που αναφερθηκε παραπανω δεν μου αρεσαν καθολου… ο Μπεζος παιζει με τον ιδιο τροπο που παιζει τον Δογκανο και τους λοιπους τηλεοπτικους του ρολους.
Το θεμα ειναι ενδιαφερον και τροφη για σκεψη παντως. Ο Δαδακαριδης επισης ειναι εξαιρετικος. Καταλαβαινω παντως αυτο που λες για Μπεζο. Προσωπικα δεν με πειραξε.

Είδα τον χειμωνα την Ανοδο & εχθες τις Ορνιθες...εξαιρετικες παραστάσεις κ οι δυο, με ιδιαιτερη σκηνοθετικη προσεγγιση.
Ειδα τις Ορνιθες εχτες. Εξαιρετικη σκηνοθεσια του Μπινιαρη για ακομη μια παρασταση!
Για Παπασπηλιοπουλο κ Χρυσοστομου δεν εχω λογια!

Και το The Doctor είναι πολύ καλό!
Ναι το εχω στα υποψην! Εχω ακουσει πολυ καλα λογια!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.675
Likes
43.935
Εκλεισα early " Ο Ροζενγκρατζ και ο Γκιλντερστερν ειναι νεκροι" και για το εργο και για το διδυμο των ηθοποιων που τους εχω δει σε πολλες παραστασεις και ακολουθω τυφλα, προιστορια σε βραβεια Χορν κλπ.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.515
Likes
9.679
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Ευρωπαϊκές Ημέρες Πολιτιστικής Κληρονομιάς 2024.... Και για όλη την Ελλάδα
Το Σαββατοκύριακο του εορτασμού 28 και 29 Σεπτεμβρίου 2024 η είσοδος στους αρχαιολογικούς χώρους, τα μουσεία και τα μνημεία του κράτους είναι ελεύθερη. ...


https://www.culture.gov.gr/el/Infor...l835BEfiGMqMprjvpw_aem_xelo0vn_gpm-GEuyXEL1Jg
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
321
Likes
780
Ευρωπαϊκές Ημέρες Πολιτιστικής Κληρονομιάς 2024.... Και για όλη την Ελλάδα
Το Σαββατοκύριακο του εορτασμού 28 και 29 Σεπτεμβρίου 2024 η είσοδος στους αρχαιολογικούς χώρους, τα μουσεία και τα μνημεία του κράτους είναι ελεύθερη. ...


https://www.culture.gov.gr/el/Infor...l835BEfiGMqMprjvpw_aem_xelo0vn_gpm-GEuyXEL1Jg

Να ρωτήσω κάτι εσένα και όποιον ξέρει...

Μπορείτε να μου πείτε ποια είναι τα κρατικά μουσεία στην Αθήνα; Και αντίστοιχα αρχαιολογικοί χώροι;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.582
Likes
14.742
Να ρωτήσω κάτι εσένα και όποιον ξέρει...

Μπορείτε να μου πείτε ποια είναι τα κρατικά μουσεία στην Αθήνα; Και αντίστοιχα αρχαιολογικοί χώροι;
Εδω υπάρχουν τα μουσεία κατά θέμα(για όλη την Ελλάδα όμως).

Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού | Μουσεία
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.772
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom