Αθηνα, ό,τι συμβαινει και μας ενδιαφερει!

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.872
Likes
9.876
Τι κριμα που δεν συνεχιζεται το «Ολοι Εμεις Πουλια»…
Επισης, οι «Αινιγματικες Παραλλαγες» που αναφερθηκε παραπανω δεν μου αρεσαν καθολου… ο Μπεζος παιζει με τον ιδιο τροπο που παιζει τον Δογκανο και τους λοιπους τηλεοπτικους του ρολους.
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.462
Likes
3.797
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Τι κριμα που δεν συνεχιζεται το «Ολοι Εμεις Πουλια»…
Η καλύτερη ισως παράσταση που είδα πέρσι το χειμώνα...εκπληκτικό και ανατριχιαστικα επίκαιρο έργο
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.872
Likes
9.876
Η καλύτερη ισως παράσταση που είδα πέρσι το χειμώνα...εκπληκτικό και ανατριχιαστικα επίκαιρο έργο
Ηλπιζα να την εχει φετος αλλα ατυχησα…

Έκλεισα επισης early bird για το The Doctor που δεν πρόλαβα πέρσι
Πολυ καλη… την συζητουσαμε για καιρο μετα…
 

paykopete

Member
Μηνύματα
177
Likes
753
Επισης, οι «Αινιγματικες Παραλλαγες» που αναφερθηκε παραπανω δεν μου αρεσαν καθολου… ο Μπεζος παιζει με τον ιδιο τροπο που παιζει τον Δογκανο και τους λοιπους τηλεοπτικους του ρολους.
Το θεμα ειναι ενδιαφερον και τροφη για σκεψη παντως. Ο Δαδακαριδης επισης ειναι εξαιρετικος. Καταλαβαινω παντως αυτο που λες για Μπεζο. Προσωπικα δεν με πειραξε.

Είδα τον χειμωνα την Ανοδο & εχθες τις Ορνιθες...εξαιρετικες παραστάσεις κ οι δυο, με ιδιαιτερη σκηνοθετικη προσεγγιση.
Ειδα τις Ορνιθες εχτες. Εξαιρετικη σκηνοθεσια του Μπινιαρη για ακομη μια παρασταση!
Για Παπασπηλιοπουλο κ Χρυσοστομου δεν εχω λογια!

Και το The Doctor είναι πολύ καλό!
Ναι το εχω στα υποψην! Εχω ακουσει πολυ καλα λογια!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.651
Likes
43.892
Εκλεισα early " Ο Ροζενγκρατζ και ο Γκιλντερστερν ειναι νεκροι" και για το εργο και για το διδυμο των ηθοποιων που τους εχω δει σε πολλες παραστασεις και ακολουθω τυφλα, προιστορια σε βραβεια Χορν κλπ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.527
Μηνύματα
899.146
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom