Travel-wars: Παρίσι vs Ρώμη

Τravel-Wars: Παρίσι vs Ρώμη


  • Total voters
    369

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.601
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ναι έχουν αυτό το κακό να είναι μοδάτοι..και να μη λένε να βάλουν τα πόδια τους σε άλλα απάράμιλλης αισθητικής υποδήματα όπως Birkenstock (συνοδευόμενα φυσικά με την λευκή αθλητική κάλτσα-κατά προτίμηση αυτη με τις 3 γραμμές)..

awww.luxecoliving.com_wp_content_uploads_2010_12_mens_birkenstocks_socks_1.jpg
Στην Αίγυπτο όταν ήμουν εκτίμησα την κάλτσα που φοράνε οι Ευρωπαίοι τουρίστες.... Με +40ο όλη μέρα κάτω από τον ήλιο και flat πέδιλο (πιο chic φυσικά) :haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.601
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
το οποίο προφανώς θα είχες πάρει από τη Ρώμη, traditrice! γιατί σικ υπόδημα και Παρίσι δεν συμβαδίζουν, εκτος αν απευθυνθείς σε καταστήματα ιταλών σχεδιαστών..
Amico mio, θα σε στεναχωρήσω, αλλά τα πιο ακριβά παπούτσια μου είναι τα γαλλικά Louis Vuitton....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Amico mio, θα σε στεναχωρήσω, αλλά τα πιο ακριβά παπούτσια μου είναι τα γαλλικά Louis Vuitton....
άλλο σικ, άλλο ακριβό..και σικ στον πλανήτη σημαίνει ιταλικό..μην επεκταθούμε και μιλαμε για γαλλικά παπούτσια (παγκοσμίως άγνωστα..) και παρισινές πίτσες και γελάει και το παρδαλό κατσίκι..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.601
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
άλλο σικ, άλλο ακριβό..και σικ στον πλανήτη σημαίνει ιταλικό..μην επεκταθούμε και μιλαμε για γαλλικά παπούτσια (παγκοσμίως άγνωστα..) και παρισινές πίτσες και γελάει και το παρδαλό κατσίκι..
Μη τα λες αυτά γιατί εκτίθεσαι
 

Attachments

Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Παρίσι είχα δει συγκλονιστικά σικάτες και καλοντυμένες γυναίκες...Μην είμαστε άδικοι....Δε συγκρίνουμε το στυλ των Ιταλών με των Πορτογάλων για να είμεθα τόσο αφοριστικοί...Απλώς στην Ιταλία είναι ευρύτερη η καλαισθησία, τους αφορά πολύ περισσότερο.
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
άλλο σικ, άλλο ακριβό..και σικ στον πλανήτη σημαίνει ιταλικό..μην επεκταθούμε και μιλαμε για γαλλικά παπούτσια (παγκοσμίως άγνωστα..) και παρισινές πίτσες και γελάει και το παρδαλό κατσίκι..
Ενώ τα Hogan είναι chic?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
battered_suitcase;350954..Μην είμαστε άδικοι....για να είμεθα τόσο αφοριστικοί....[/quote said:
για ποιους μιλάς? διάβασες κάποια κρίση για το πώς ντύνεται ο κόσμος? για υποδήματα δεν μιλάμε? και προφανώς για το πού αξίζει να ψωνίζει κάποιος.
η δε fenia προσπαθεί μάταια να κάνει το μαύρο άσπρο. να μας πει ότι ο κόσμος ψωνίζει γαλλικά παπούτσια..μήπως να επισκεφθείς κανα παπουτσάδικο με νορμάλ τιμές να δεις πού φτιάχνεται η μόδα?:haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.601
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
η δε fenia προσπαθεί μάταια να κάνει το μαύρο άσπρο. να μας πει ότι ο κόσμος ψωνίζει γαλλικά παπούτσια..μήπως να επισκεφθείς κανα παπουτσάδικο με νορμάλ τιμές να δεις πού φτιάχνεται η μόδα?:haha:
Το ασπρο μαυρο πάω να σου κάνω εγώ που χρησιμοποιείς τη γαλλική λέξη σικ για να μας πεις ότι αναφέρεται στην ιταλική κομψότητα;;;:shock:
Για πες μου, σε ποιο παπουτσάδικο μου προτείνεις να παω;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το ασπρο μαυρο πάω να σου κάνω εγώ που χρησιμοποιείς τη γαλλική λέξη σικ για να μας πεις ότι αναφέρεται στην ιταλική κομψότητα;;;:shock:
Για πες μου, σε ποιο παπουτσάδικο μου προτείνεις να παω;
τη λέξη που είπες τη χρησιμοποίησες εσύ..εγώ απλά απάντησα..η λέξη μόδα είναι από τη γείτονα πάντως..
πήγαινε όπως όλοι σε ένα συνηθισμένο παπουτσαδικο. στο louis vuitton της γειτονιάς σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.042
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Yiouli

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom