The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.783
Likes
17.789
Για τον Χριστιανόπουλο θα έλεγα ότι έχει "εγκαταλείψει" τα εγκόσμια και καλά κάνει δικαίωμά του....είναι ευγενής αλλά έχει και μια μικρή ειρωνία και ίσως και αποστροφή στα μίντια....αλλά πηγαίνει απο ευγένεια όπου τον καλούν ίσως όχι πάντα...
Γενικά στριμένο άντερο είναι και γεροπαράξενος βέβαια αλλά τέλος πάντων....ίσως να πάσχει και απο ανία...

Τώρα για τις τηλεπερσόνες .....δεν νομίζω ότι όλες πρέπει να μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι.....Δηλαδή τηλεπερσόνα είναι και κάποια ηλίθια που κακαρίζει και δείχνει τα μπούτια της αλλά δεν ξέρει πρόσθεση..... αλλά τηλεπερσόνα είναι και κάποια δημοσιογράφος, που έχει τελειώσει και κανα δυο ίσως πανεπιστήμια και αρθρώνει και σωστό λόγο και μιλάει σε ζωντανή εκπομπή και πρέπει φαντάζομαι να κάνει καλή προετοιμασία και να καλύψει με τις ερωτήσεις της το κοινό ..όσο είναι δυνατόν και δεν είναι τόσο απλό θέλει πολύ δουλειά...

Και πρέπει να είναι και ωραίες.....
Επιτρέψτε μου.....:D
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.863
Likes
7.095
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Πωπωωωωω,με καταρράκωσες τώρα.
Ένιωσα υπερήλικος.
Που να λέγαμε δηλαδή για το οκτατάξιο γυμνάσιο.
και 3θεσιο δημοτικό... :bleh:
:haha::haha:
Εντάξει για να σας κάνω να νιώσετε καλύτερα έδινα σε μία από τις πρώτες χρονιές των κατευθύνσεων-νομίζω! Αλήθεια, ποια χρονιά καταργήθηκαν οι δέσμες, θυμάται κανείς;
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.783
Likes
17.789
Υπάρχει και απλούστερος τρόπος: Αντικαθιστάς το παπούτσι με μια διπλωμένη πετσέτα, την ακουμπάς στον τοίχο, και κτυπάς πάνω της το μπουκάλι. Το έχω δοκιμάσει και λειτουργεί το ίδιο καλά.
baba το έχω κάνει και γω αυτό αλλά δεν το έβαλα στο youtube...:D
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.013
:haha::haha:
Εντάξει για να σας κάνω να νιώσετε καλύτερα έδινα σε μία από τις πρώτες χρονιές των κατευθύνσεων-νομίζω! Αλήθεια, ποια χρονιά καταργήθηκαν οι δέσμες, θυμάται κανείς;
Κι εγώ έδινα την τελευταία χρονιά των δεσμών... άρα δεν είμαι τόσο μεγάλη όσο νομίζετε!!! :bleh:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
:haha::haha:
Εντάξει για να σας κάνω να νιώσετε καλύτερα έδινα σε μία από τις πρώτες χρονιές των κατευθύνσεων-νομίζω! Αλήθεια, ποια χρονιά καταργήθηκαν οι δέσμες, θυμάται κανείς;
2001 εδωσαν οι τελευταιοι δεσμιτες ( οσοι εδιναν τριτη φορα γτ ειχες το δικαιωμα 3 χρονιες) 2000 η πρωτη χρονια με το νεο συστημα! το θυμαμαι καλα γιατι ημουν εκει!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.013
2001 εδωσαν οι τελευταιοι δεσμιτες ( οσοι εδιναν τριτη φορα γτ ειχες το δικαιωμα 3 χρονιες) 2000 η πρωτη χρονια με το νεο συστημα! το θυμαμαι καλα γιατι ημουν εκει!
Α παπα ... λάθος έκανα... δεν έδωσα την τελευταία χρονιά λοιπόν!!! :cool:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.863
Likes
7.095
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Κι εγώ έδινα την τελευταία χρονιά των δεσμών... άρα δεν είμαι τόσο μεγάλη όσο νομίζετε!!! :bleh:
Αλήθεια; Ουπς, σε είχα για πιο μεγάλη, παρδόν:oops::oops:

2001 εδωσαν οι τελευταιοι δεσμιτες ( οσοι εδιναν τριτη φορα γτ ειχες το δικαιωμα 3 χρονιες) 2000 η πρωτη χρονια με το νεο συστημα! το θυμαμαι καλα γιατι ημουν εκει!
Ναι σωστά, εγώ έδινα με κατευθύνσεις το 2002 και 2003 άρα όντως από τις πρώτες χρονιές. Τhanks!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
εγω συνειδητοποιησα οτι εχω περασει ακριβως το 1/3 της ζωης μου φοιτητρια!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.022
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom