The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ρε βαλιτσούλα τι έγινε το ραντεβού με την γυμνάστρια? Την έφτυσες για το γλυκό την γυναίκα??
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Μόλις με ενημέρωσαν ότι περιμένουν σεισμό στην περιοχή της Βερόνα :( Έγιναν 7 μικροί σεισμοί σε 12 ώρες και οι αρχές ειδοποίησαν ότι ήταν προσεισμοί και τώρα εκκενώνουν κτίρια της παλιάς πόλης. Αγχώθηκα γιατί έχω φίλους εκεί!
Εδωσε ενα 4.9 η Parma το πρωι, ισως να ηταν κ αυτο που περιμεναν..
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εδωσε ενα 4.9 η Parma το πρωι, ισως να ηταν κ αυτο που περιμεναν..
Τους είπαν ότι το 4,9 ενδεχόταν να είναι προσεισμός. Έτσι γύρω στις 12-13.00 που μίλησα είχε αρχίσει να εκκενώνεται η παλιά πόλη, ήταν κλειστό το δημαρχείο/σχολεία, οι αρχές δίναν οδηγίες κλπ. Μετά που ξαναμίλησα στις 16.00 τους είχαν ανακοινώσει ότι μάλλον πέρασε η μπόρα και τελικά ο τελευταίος "προ"σεισμός πρέπει να ηταν και ο κανονικός.
Άντε τώρα να κοιμηθείς το βράδυ αν ζεις εκεί όμως...
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ρε βαλιτσούλα τι έγινε το ραντεβού με την γυμνάστρια? Την έφτυσες για το γλυκό την γυναίκα??
Ενα τιραμισου ειπε να φαει, τωρα θα το πληρωσει!!!χαχα
Ξέρεις τι, δε με πήρε τηλ και είπα ότι είναι μοίρα, που να της το θυμίζω εγώ..:bleh:
Αλλά δεν κράτησε πολύ η χαρά μου, με κατσάδιασαν και τώρα τα κεφάλια μέσα, αύριο πάω να γραφτώ..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.601
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Όλα τα λεφτά να περπατάς μες την παγωνιά. Αύριο περιμένουμε χιόνια εδώ.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ξέρεις τι, δε με πήρε τηλ και είπα ότι είναι μοίρα, που να της το θυμίζω εγώ..:bleh:
Αλλά δεν κράτησε πολύ η χαρά μου, με κατσάδιασαν και τώρα τα κεφάλια μέσα, αύριο πάω να γραφτώ..
Το γλυκο με τυψεις εχει περισσοτερες θερμιδες!!! :bleh: Οποτε τρωγε χωρις τυψεις...
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Το γλυκο με τυψεις εχει περισσοτερες θερμιδες!!! :bleh: Οποτε τρωγε χωρις τυψεις...
Ναι ρε μανελάκι ναι! Τα λέω και δε με πιστεύουν! Επίσης υπάρχει το αξίωμα: "γλυκό το οποίος έχεις λαχταρήσει πολύ δεν προσθέτει καθόλου θερμίδες", γνωστό επίσης και ως "όσο μεγαλύτερη η λαχτάρα τόσο λιγότερες οι θερμίδες".
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ναι ρε μανελάκι ναι! Τα λέω και δε με πιστεύουν! Επίσης υπάρχει το αξίωμα: "γλυκό το οποίος έχεις λαχταρήσει πολύ δεν προσθέτει καθόλου θερμίδες", γνωστό επίσης και ως "όσο μεγαλύτερη η λαχτάρα τόσο λιγότερες οι θερμίδες".
:haha::haha::haha: Θεα!


Όλα τα λεφτά να περπατάς μες την παγωνιά. Αύριο περιμένουμε χιόνια εδώ.
Ολα τα λεφτα... αν φορας πολυ πολυ ζεστα ρουχαλακια....
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ευκαιρία, έχω αγοράσει αυτάκια φέτος και είναι αφόρετα!
Πάντως το κρύωμα από τα πόδια και τη φαλάκρα το πιάνεις. Οπότε ζεστές κάλτσες, παπούτσια και, οι μη έχοντες μαλλιά, σκουφάκι.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.042
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Yiouli

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom