The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.660
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αν αυτά τα αυτοκόλλητα με τον Αγιο Βασίλη που γέμισε η κόρη μου στα τζάμια δε ξεκολλάνε μετά , δε το γλιτώνω το έμφραγμα.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αν αυτά τα αυτοκόλλητα με τον Αγιο Βασίλη που γέμισε η κόρη μου στα τζάμια δε ξεκολλάνε μετά , δε το γλιτώνω το έμφραγμα.
Φευγουνε με οινοπνευμα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.224
Βρε εσείς είστε άλλο...:xmas_razz: έχω δυο σπίτια στη Νεάπολη ούτως ή άλλως....
είναι ωραία τα μέρη μας όχι να το παινευτώ...
Για φωτοβολταϊκά καλά είναι....και για την Ελαφόνησο (κάποτε τουλάχιστο).....α, και για τους δημοκράτες ανθρώπους!!! Πάνω απ'όλα...:xmas_lol::xmas_mrgreen:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Για φωτοβολταϊκά καλά είναι....και για την Ελαφόνησο (κάποτε τουλάχιστο).....α, και για τους δημοκράτες ανθρώπους!!! Πάνω απ'όλα...:xmas_lol::xmas_mrgreen:
και για οικογενειακό τουρισμό...αξία σε λίγο καιρό για σένα ανεκτίμητη....:xmas_mrgreen:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
και για οικογενειακό τουρισμό...αξία σε λίγο καιρό για σένα ανεκτίμητη....:xmas_mrgreen:
:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:

εχει και παιδικη χαρα, ανακαινισμενη
και ρηχες παραλιες να μη κυνηγας
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Όχι καλέ...ο Παντελάκης είναι μακράν η καλύτερη ταβέρνα της Λακωνίας.. κότσια μελωμένα...φρέσκιες ραβιόλες με γέμιση κολοκύθα...αρνάκια με δαμάσκηνα...χοιρινά με κάστανα...πάβλοβες...μους λεμόνι-μαστίχα-μανταρίνι...bitter τούρτες...χειροποίητα παγωτά και λικέρ σκέτη ΚΟΛΑΣΗ... Ψαράκι τοποθετήσου....
ναι, ανυπομονω να ερθουν χριστουγεννα να τσακισω ενα μοσχαρακι με χιουνκαρ και χειροποιητιο παγωτο λεμονι με αμυγδαλοπιτα !!! :xmas_lol:
Ρε κορίτσια, κι εγώ στη Νεάπολη μένω, αλλά μόνο έναν Σκαραβαίο στο τετράγωνο έχουμε! :bleh:
Τι μου κάνατε βραδιάτικα? Κι έχω μέλλον ακόμα στο γραφείο. Υπολογίζω επιδόματα και αναπροσαρμογές μισθών εργαζομένων :xmas_evil: Δεν έχω χειρότερο!


Κόλλα από πάνω αυτά: :xmas_cheesygrin:
Εσένα σου χρωστάω κέρασμα :xmas_smile: Ξεκούρασες τα ματάκια μου :xmas_redface:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ψιτ manelaki για συνελθε γιατι αρχιζουμε να συμφωνουμε και να μας αρεσουν τα ιδια!
Για να δειτε τι π@π@ρ @ ς ειμαστε σε αυτη τη χωρα, ο μαγικος Calvin Harris ειχε ερθει να παιξει στην Ελλαδα πριν εναμισι χρονο και η προσελευση ηταν τραγικη.......(ο τυπος ειναι καταπληκτικος dj με μεγαλη καριερα στο εξωτερικο)
Τωρα που εβγαλε αυτο το "χιτακι" με την αλλη την Rihanna , για να δουμε τι κοσμο θα μαζευε.....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.409
Μέλη
39.277
Νεότερο μέλος
stefanoa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom