The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
... και να ξέρεις επίσης, πώς μπορώ να κάνω την καρδιά μου πέτρα και να δεχτώ εγώ τα μαθήματα...όχι για μένα, για τον φουκαριάρη τον Glosoli που δεν προλαβαίνει!!! :xmas_cheesygrin:
Με βλέπεις, κάνω ότι μπορώ για την καρδιά σου να γίνει πέτρα!
Ο Glosoli θα ρθει το πιστεύω, οι άλλοι????
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μια Καππαδοκία την Ανοιξη φλερταρω και εγω !!
Ενδιαφέρον και οικονομικό ταξιδι ....
Πως σκεφτεσαι να πας ;
Το έχω τάξει στη μαμά μου αλλά τώρα μου ξεφούρνισε κάτι για Μαρόκο..οπότε παίζεται!
Σκέφτομαι για πρακτορείο από Θεσσαλονίκη, γιατί είδα ότι έχει κάποια καλά προγράμματα και σε νορμάλ τιμές..Φαντάζομαι είναι ένα ταξίδι που κοστίζει το πολύ 1000αρικο για 5 μέρες αεροπορικώς.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.404
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Το έχω τάξει στη μαμά μου αλλά τώρα μου ξεφούρνισε κάτι για Μαρόκο..οπότε παίζεται!
Σκέφτομαι για πρακτορείο από Θεσσαλονίκη, γιατί είδα ότι έχει κάποια καλά προγράμματα και σε νορμάλ τιμές..Φαντάζομαι είναι ένα ταξίδι που κοστίζει το πολύ 1000αρικο για 5 μέρες αεροπορικώς.
αν η μαμα σου ειναι πάνω απο 50 ή 55 ετών υπάρχουν πακέτα 8 ημερών για Καππαδοκία με 600 ευρω (όλα μέσα ) και μπορεί με τα ίδια χρήματα να παρει μαζι της και άλλο ατομο ανεξαρτήτου ηλικίας .
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
αν η μαμα σου ειναι πάνω απο 50 ή 55 ετών υπάρχουν πακέτα 8 ημερών για Καππαδοκία με 600 ευρω (όλα μέσα ) και μπορεί με τα ίδια χρήματα να παρει μαζι της και άλλο ατομο ανεξαρτήτου ηλικίας .
Για δωσε μας κανενα λινκ... :xmas_cheesygrin:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Για δωσε μας κανενα λινκ... :xmas_cheesygrin:
Ρε καλως το manelaki..........
Τι τα θες τα λινκς? Εισαι 50-55 και μας το εκρυβες????
Θα πας στην Καππαδοκια μαναμ ?
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
αν η μαμα σου ειναι πάνω απο 50 ή 55 ετών υπάρχουν πακέτα 8 ημερών για Καππαδοκία με 600 ευρω (όλα μέσα ) και μπορεί με τα ίδια χρήματα να παρει μαζι της και άλλο ατομο ανεξαρτήτου ηλικίας .
Tα 55+ λες. Ναι είναι 56 οπότε μπορούμε, αλλά πέρυσι που το έψαχνα μας μετέφεραν λίγο αρνητικά σχόλια για τις υπηρεσίες των τουριστικών στα 55+ προγράμματα. Ξενοδοχεία πολύ μακριά από πόλη (ας πούμε στα 55+ της Βαρκελώνης τα ξενοδοχεία είναι Costa Brava!) κλπ. Εϊχα βρει πάντως ένα 55+ το οποίο με αεροπορική αναχώρηση από Θεσνίκη σε πήγαινε 7 μέρες Σμύρνη και σε 2 άλλες πόλεις Μικράς Ασίας, όλα μέσα (φόροι, ξενοδοχεία με πρωινό και ένα γεύμα νομίζω) 350 ευρώ.

Αλλά θα το ξαναδώ και θα μεταφέρω κι εδώ πληροφορίες. Αλήθεια τόπικ για τον τουρισμό 55+ υπάρχει; Να ανοίξουμε ένα αν είναι, θα ενδιαφέρει κόσμο.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.404
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Για δωσε μας κανενα λινκ... :xmas_cheesygrin:
link δεν έχω. αλλά κάποιοι γνωστοι πηγαν Ισπανία πολυ φθηνα με
το kavaliero viajes
κοιτα στο προγράμματα travel senior 55+
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.404
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Tα 55+ λες. Ναι είναι 56 οπότε μπορούμε, αλλά πέρυσι που το έψαχνα μας μετέφεραν λίγο αρνητικά σχόλια για τις υπηρεσίες των τουριστικών στα 55+ προγράμματα. Ξενοδοχεία πολύ μακριά από πόλη (ας πούμε στα 55+ της Βαρκελώνης τα ξενοδοχεία είναι Costa Brava!) κλπ. Εϊχα βρει πάντως ένα 55+ το οποίο με αεροπορική αναχώρηση από Θεσνίκη σε πήγαινε 7 μέρες Σμύρνη και σε 2 άλλες πόλεις Μικράς Ασίας, όλα μέσα (φόροι, ξενοδοχεία με πρωινό και ένα γεύμα νομίζω) 350 ευρώ.

Αλλά θα το ξαναδώ και θα μεταφέρω κι εδώ πληροφορίες. Αλήθεια τόπικ για τον τουρισμό 55+ υπάρχει; Να ανοίξουμε ένα αν είναι, θα ενδιαφέρει κόσμο.
Σωστο για τα ξενοδοχεια , ειναι μακριά , απο την άλλη με 350 ευρω η παρέα που ειχε παει μεγαλοι ανθρωποι με μετρημενα οικονομικά , περασαν μιά χαρά , σιγουρα καλύτερα απο την μονοτονία της καθημερινότητας τους ....

απλα για την Καππαδοκία σκεφτηκα οτι με 1 νυχτα Παμουκαλε , 3 Προκόπι ,1 Αφιόν και 2 Σμύρνη δεν παιζει και τόσο ρόλο που ειναι τα ξενοδοχεια γιατι όλη την ημερα εισαι εν κινήσει και απλά εχεις έναν ύπνο ....
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σωστο για τα ξενοδοχεια , ειναι μακριά , απο την άλλη με 350 ευρω η παρέα που ειχε παει μεγαλοι ανθρωποι με μετρημενα οικονομικά , περασαν μιά χαρά , σιγουρα καλύτερα απο την μονοτονία της καθημερινότητας τους ....

απλα για την Καππαδοκία σκεφτηκα οτι με 1 νυχτα Παμουκαλε , 3 Προκόπι ,1 Αφιόν και 2 Σμύρνη δεν παιζει και τόσο ρόλο που ειναι τα ξενοδοχεια γιατι όλη την ημερα εισαι εν κινήσει και απλά εχεις έναν ύπνο ....
Αυτά που σημειώνω με bold είναι τα σημεία για τα οποία θα με αγριοκοιτάει η μαμάκα όταν μπει στο λεωφορείο.

Για Καππαδοκία καλά το σκέφτηκες και πολύ καλό τιπ έδωσες. Για να ψαχτώ λοιπόν..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.540
Μηνύματα
900.257
Μέλη
39.275
Νεότερο μέλος
loukiasofroniou60

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom