The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.214
Ωχ... ξεφτίλα!!!! :haha::haha::haha:
Να δεις τι παθαίνεις αν κάνεις clopy-paste!
Αλλά και αυτοί από το Baba au Rum, το σερβίρουν που το σερβίρουν, δεν γράφουν σωστά και την προέλευση των υλικών! :mad:
Κάτι θα ξέρουν μάλλον...στο Tobago κυκλοφορούν πράγματι πολλά τσιγάρα..γιομιστά όμως...:D
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.438
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
σήμερα είχα 3 ευχάριστες εκπλήξεις

πρώτον δε έφαγα ξύλο από φίλαθλους της Wisla Κρακοβίας, γιατί είμαι φίλαθλος του Ολυμπιακού :Ρ

δεύτερο βρήκα στην Κρακοβία, κατάστημα, που φέρνει ελληνικό κασέρι Ελασώνας, Μπίσιος, προς 2.5 ευρώ το κιλό :Ο

τρίτο, έλαβα από το κούριερ, το voucher από το Υπουργείο Παιδείας της Ρωσίας :Ρ για να αποφασίσω που να πάω (Μόσχα ή Μαδρίτη)
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.214
Χαχαχαα, μιας και το γύρισε ο ντοκ στα αθλητικά, τι φάτσα ήταν αυτή του Μαρινάκη χθες, σα κλαμμένο μ***** στη κυριολεξία, χαχαχαχαχααααα
Το είδα τώρα στο ΣΚΑΙ και κλαίω απ'τα γέλια......:haha::haha::haha::haha::haha:
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
σήμερα είχα 3 ευχάριστες εκπλήξεις

πρώτον δε έφαγα ξύλο από φίλαθλους της Wisla Κρακοβίας, γιατί είμαι φίλαθλος του Ολυμπιακού :Ρ

δεύτερο βρήκα στην Κρακοβία, κατάστημα, που φέρνει ελληνικό κασέρι Ελασώνας, Μπίσιος, προς 2.5 ευρώ το κιλό :Ο

τρίτο, έλαβα από το κούριερ, το voucher από το Υπουργείο Παιδείας της Ρωσίας :Ρ για να αποφασίσω που να πάω (Μόσχα ή Μαδρίτη)
Αυτό με το κασέρι ψάξτο. Ή προσφορά λόγω λήξης του προϊόντος θα είναι ή " μαιμού". 2,5 ευρώ / κιλό ελληνικό τυρί δεν νοείται. Είναι πολύ κάτω του κόστους.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.438
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Αυτό με το κασέρι ψάξτο. Ή προσφορά λόγω λήξης του προϊόντος θα είναι ή " μαιμού". 2,5 ευρώ / κιλό ελληνικό τυρί δεν νοείται. Είναι πολύ κάτω του κόστους.
το έψαξα, μέχρι κι στο μικροβιολογικό τμήμα του πανεπιστημίου το πήγα, κι μου είπαν ότι είναι καλό, δε παίζει τίποτα. Η ημερομηνία λήξεως είναι σε 10 μέρες από τώρα
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.145
Μέλη
39.272
Νεότερο μέλος
faihpap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom