The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Σας το ξανάπα, ένας άντρας λίγο αγροίκος χρειάζεται και όλα λύνονται :D
Φένια, αν σου ξαναπαρουσιαστεί ανάλογο πρόβλημα, ρίξε ένα τηλεφωνηματάκι κι όλα θα τακτοποιηθούν... ;)
Σιγά τα αίματα...:haha:

Αη ρε !
Εννοώ όλα τα κρασιά που συνέλλεγα από τα ταξίδια μου. Και πίστεψέ με ήταν αρκετά.
Εγώ πάλι γιατί ότι κουβαλάω τα πίνω αμέσως???

Σε μένα δεν πατάει άνθρωπος ούτε για ημιδιαμονή :haha:... Ξέρουν τι παράξενη είμαι... Άλλωστε έχω κάνει σαφή την άποψή μου: "Η φιλοξενία είναι σαν το ψάρι... Την 3η μέρα αρχίζει και βρωμάει"!
Θέλω ταχύρυθμη εκπαίδευση άμεσα...
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Τι κάνεις όταν κάποιος σου έχει κατσικωθεί στο σπίτι και δε λέει να φύγει με τίποτα...???
η προσφορα καφε στο σπιτακι μου ισχυει ακομα....ελα απο δω το απογευμα να γλιτωσεις τα μυστικα της εδεμ :D
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
η προσφορα καφε στο σπιτακι μου ισχυει ακομα....ελα απο δω το απογευμα να γλιτωσεις τα μυστικα της εδεμ :D
Το ξέρω αγαπητό μου ψάρι, να φέρω και τα πιτζαμάκια μου να κοιμηθούμε αγκαλίτσα? Κάνω ήσυχο ύπνο όπως ξέρεις...σαν αγγελλούδι...:innocent:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Και ποιός μίλησε για αίματα? Για τακτοποίηση του προβλήματος είπαμε.

Εξάλλου, εμείς ποτέ δε λερώνουμε τα χέρια μας. :cool: Άλλοι αναλαμβάνουν τη βρώμικη δουλειά...
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
@Nedelja

Το να αρχίσετε να τσακώνεστε διαρκώς με τον Γ όταν αυτή είναι εκεί, με φωνές, υστερίες, κλάμματα, κλπ το έχεις δοκιμάσει; Σε αντίστοιχη δική μου περίπτωση έπιασε πάντως, ειδικά όταν ο καλός μου άρχισε να ουρλιάζει ότι από τότε που μας κατσικώθηκε αυτή εδώ τίποτε δεν μπορούμε να κάνουμε μην τυχόν και παρεξηγηθεί η ... (όπου στο "τίποτε" ήταν λίγο πιο περιγραφικός και μετά το "η ...." την στόλιζε με διάφορα κοσμητικά). Τη δεύτερη μέρα τσακωμών έφυγε :)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
@Nedelja

Το να αρχίσετε να τσακώνεστε διαρκώς με τον Γ όταν αυτή είναι εκεί, με φωνές, υστερίες, κλάμματα, κλπ το έχεις δοκιμάσει; Σε αντίστοιχη δική μου περίπτωση έπιασε πάντως, ειδικά όταν ο καλός μου άρχισε να ουρλιάζει ότι από τότε που μας κατσικώθηκε αυτή εδώ τίποτε δεν μπορούμε να κάνουμε μην τυχόν και παρεξηγηθεί η ... (όπου στο "τίποτε" ήταν λίγο πιο περιγραφικός και μετά το "η ...." την στόλιζε με διάφορα κοσμητικά). Τη δεύτερη μέρα τσακωμών έφυγε :)
Καλά το Γ. δεν τον θυμάσαι...??? αυτός για να τσακωθεί και να φωνάξει πρέπει να έχει έρθει η Δευτέρα παρουσία...΄τέρας ηρεμίας...και θα το καταλάβει και θα δε θα φύγει...σε αυτές τις περιπτώσεις τα εξώδικα κάνουν τίποτα...ασφαλιστικά μέτρα ίσως....???
(αυτό το τίποτε μεγάλη υπόθεση...ε???):haha:
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Καλά το Γ. δεν τον θυμάσαι...??? αυτός για να τσακωθεί και να φωνάξει πρέπει να έχει έρθει η Δευτέρα παρουσία...΄τέρας ηρεμίας...και θα το καταλάβει και θα δε θα φύγει...σε αυτές τις περιπτώσεις τα εξώδικα κάνουν τίποτα...ασφαλιστικά μέτρα ίσως....???
(αυτό το τίποτε μεγάλη υπόθεση...ε???):haha:
Τον θυμάμαι πολύ καλά, αλλά αν τον απειλήσεις ότι αν δεν το κάνει θα τον περιμένουν σε κάθε βήμα του, μετά από ειδική παραγγελία, κατσαρίδες, "σκορπίδια", αράχνες και άλλα τέτοια που συμπαθεί, δεν θα υποκύψει; Δεν είπαμε να τσακωθείτε στ' αλήθεια, να προσποιηθεί το χρυσούλακι μου!

Εξώδικα και ασφαλιστικά; Είπες ότι δεν θες να στεναχωρήσεις τη μαμά! (Να στείλουμε 1-2 καλά παλικάρια να της... μιλήσουν; Είδα ότι προθυμοποιήθηκαν κάποιοι ήδη!)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.135
Μέλη
39.271
Νεότερο μέλος
seva81

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom