The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Χτες πηρα μια πολυ σοβαρη αποφαση αλλα δεν θυμαμαι που την έβαλα.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
12.510
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ρε παιδιά, τώρα θα φανώ τελείως ούφο, αλλά αυτοί οι κουμπαράδες που λέτε και ξαναλέτε είναι actual κουμπαράδες σαν αυτούς που είχαμε παιδιά, ή απλά υπάρχει έκφραση "βάζω στον κουμπαρά" για τα λεφτά που κάποιος βάζει στην άκρη (σε φάκελο ας πούμε); :oops:

Εγώ πάντως είχα μαζέψει γύρω στα 150 euros από συνάλλαγμα που μου είχε ξεμείνει από διάφορα ταξίδια και τα χρησιμοποίησα πρόσφατα στη Βαλτική και συγκεκριμένα στη Λεττονία.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Επειδή με κοροιδεύατε νομίζω όσο έλειπα έχω να σας πω

Η πρώτη ήταν πέρσι που μας είπες οτι γράφτηκες;
Πέρυσι γράφτηκα αλλά δεν πάτησα :) Τώρα γράφτηκα αλλού και ξεκίνησα δυναμικότατα! Ωρίμασαν οι συνθήκες :bleh:

Γιατί τις μετράς τιμωρία είναι;;;
Είναι σοκ και δέος για τα δεδομένα μου!

Υπομονη και θα τα καταφερεις.Μην τα παρατησεις,να κανεις καθημερινα διαφορετικες ασκησεις,ακομα και για ωμους που,για εμενα,ειναι οι δυσκολοτερες.

Μη βιαστεις και μπεις στο τριπακι με τα πολλα κιλα και τους διπλανους και τις διπλανες που μπορει να κανουν περιεργες και δυσκολες ασκησεις.
Βαλε ενα προγραμμα και απλα να το τηρεις οσο καλυτερα μπορεις.
Άλλος μου βάζει πρόγραμμα... Είναι ψιλο personal training (2-3 άτομα)..δεν του ξεφεύγει τίποτα!

Ειναι λογικο που ακομα εχω τη διχρωμια στο ποδι μου απο τη σαγιοναρα το καλοκαιρι;
Ναι :) Μην ακούς κανένα.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ρε παιδιά, τώρα θα φανώ τελείως ούφο, αλλά αυτοί οι κουμπαράδες που λέτε και ξαναλέτε είναι actual κουμπαράδες σαν αυτούς που είχαμε παιδιά, ή απλά υπάρχει έκφραση "βάζω στον κουμπαρά" για τα λεφτά που κάποιος βάζει στην άκρη; :oops:

Εγώ πάντως είχα μαζέψει γύρω στα 150 euros από συνάλλαγμα που μου είχε ξεμείνει από διάφορα ταξίδια και τα χρησιμοποίησα πρόσφατα στη Βαλτική και συγκεκριμένα στη Λεττονία.
O καλύτερος κουμπαράς που έχω ακούσει είναι ένα μικρό μπουκαλάκι νερό. Βάζεις μέσα 2ευρα που δε μπορούν να βγουν εύκολα από το στόμιο. Όταν γεμίσει έχεις περίπου 400 ευρώ
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.974
Likes
15.536
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγώ πάντως βρήκα σε διπλανή αίθουσα από το καράτε της κόρης μου ορθοσωμική και λέω να τη χτυπήσω! I'm so excited !
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ρε παιδιά, τώρα θα φανώ τελείως ούφο, αλλά αυτοί οι κουμπαράδες που λέτε και ξαναλέτε είναι actual κουμπαράδες σαν αυτούς που είχαμε παιδιά, ή απλά υπάρχει έκφραση "βάζω στον κουμπαρά" για τα λεφτά που κάποιος βάζει στην άκρη (σε φάκελο ας πούμε); :oops:
Ναι κανονικος ειναι αλλα ειναι πολλοι σ'εναν δεν χωρουν. Ειναι συνηθως πηλινοι χωρις τρυπα απο κατω. Μονο τη σχισμη εχουν για να αεριζονται. Οταν εχω αναγκη απο χρηματα διαλεγω εναν στην τυχη και τον κοπαναω κατω να σπασει καιμετα ψαχνω τα κερματα που εχουν φυγει απο δω κι απο κει. Το σκηνικο θυμιζει λιγο χρυσο κουφετο αν θυμασαι. Εχω κι αλλους τρεις, εναν για 1,2,5 λεπτα, εναν για pounds κι εναν για τα αλλα ξενα...
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
12.510
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
O καλύτερος κουμπαράς που έχω ακούσει είναι ένα μικρό μπουκαλάκι νερό. Βάζεις μέσα 2ευρα που δε μπορούν να βγουν εύκολα από το στόμιο. Όταν γεμίσει έχεις περίπου 400 ευρώ
Interesting! :D
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εγώ πάντως βρήκα σε διπλανή αίθουσα από το καράτε της κόρης μου ορθοσωμική και λέω να τη χτυπήσω! I'm so excited !
Τι είναι η ορθοσωμική; Εγώ κάνω TRX! (πολύ ενθουσιάζομαι που πρώτη φορά στη ζωή μου μπορώ να το παίζω αθλητική)
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
12.510
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ πάντως βρήκα σε διπλανή αίθουσα από το καράτε της κόρης μου ορθοσωμική και λέω να τη χτυπήσω! I'm so excited !
Τι είναι αυτό; :roll:

Ναι κανονικος ειναι αλλα ειναι πολλοι σ'εναν δεν χωρουν. Ειναι συνηθως πηλινοι χωρις τρυπα απο κατω. Μονο τη σχισμη εχουν για να αεριζονται. Οταν εχω αναγκη απο χρηματα διαλεγω εναν στην τυχη και τον κοπαναω κατω να σπασει καιμετα ψαχνω τα κερματα που εχουν φυγει απο δω κι απο κει. Το σκηνικο θυμιζει λιγο χρυσο κουφετο αν θυμασαι. Εχω κι αλλους τρεις, εναν για 1,2,5 λεπτα, εναν για pounds κι εναν για τα αλλα ξενα...
Να φανταστώ με δουλεύεις; :oops::D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.764
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom