The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ρε σεις panpan και jimp τωρα σας πήρα χαμπάρι :p
Εχω θολώσει απο τη δουλεια μπρε και δε βλέπω μπροστά μου μάλλον
Θα ανακαμψω
Οσο για την NY ... Αλλαχ ου ακμπαρ
 
Μηνύματα
37
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρο Ελλάδας... το 1980!
Σωστα. Να χρηματοδοτησει το μπαρμπα Μητσο να φερει τις ελληνικες, να διορισει κ τα ανηψια του μονιμους δημοσιους υπαλληλους. Η καλυτερα να μη χρηματοδοτησει κανενα. Ακου εκει επενδυσεις.θα τα καταφερουμε μονοι μας.
Επειδή εγώ είμαι από χωριό και δε καταλαβαίνω, ο Μπόμπολας πριν αρχίσει τις δοσοληψίες με το κράτος, Μπαρμπα Μήτσος δεν ήτανε; Τώρα που έγινε φραγκάτος, οι εταιρίες του είναι ανωτέρου επιπέδου;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.093
Likes
6.554
Ρε σεις panpan και jimp τωρα σας πήρα χαμπάρι :p
Εχω θολώσει απο τη δουλεια μπρε και δε βλέπω μπροστά μου μάλλον
Θα ανακαμψω
Οσο για την NY ... Αλλαχ ου ακμπαρ
Αλλάχ ή μήπως Skygreece ου ακμπαρ, λέμε τώρα αν και όταν;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πφφφ αλλαχ ου ακμπαρ γιατι την εταιρεία δεν την αλλάζω .
Turk Hava Yollari φορεβα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.093
Likes
6.554
Επειδή εγώ είμαι από χωριό και δε καταλαβαίνω, ο Μπόμπολας πριν αρχίσει τις δοσοληψίες με το κράτος, Μπαρμπα Μήτσος δεν ήτανε; Τώρα που έγινε φραγκάτος, οι εταιρίες του είναι ανωτέρου επιπέδου;
Ανωτέρου επιπέδου είναι οι συμφωνίες που κάνει με το κράτος.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.667
Likes
43.919
Ανωτέρου επιπέδου είναι οι συμφωνίες που κάνει με το κράτος.
Ανωτέρου επιπέδου είναι οι συμφωνίες που έχει κάνει το κράτος με κάθε ιδιώτη που παράγει ρεύμα από ΑΠΕ και του αγοράζει το ρεύμα ακριβότερα από ότι το πληρώνεται.
Οι πρόσφατες αυξήσεις (κι αυτές που έρχονται, οι εισηγήσεις είναι για τετραπλασιασμό) στο τέλος ΑΠΕ για κάθε νοικοκυριό για να καλυφθούν τα ελλείμματα της μπίζνας με τους ιδιώτες είναι ένα ωραίο σκανδαλάκι για το πώς ο κάθε πολίτης κάνει με την τσέπη του τους διαπλεκόμενουτς "μεγαλοεπενδυτές".
Κόβω το κεφάλι μου ότι θα ακούν ΑΠΕ οι πολίτες και θα βγάζουν σπυριά (παγκόσμια πρωτοτυπία).
 
Last edited:

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.426
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πφφφ αλλαχ ου ακμπαρ γιατι την εταιρεία δεν την αλλάζω .
Turk Hava Yollari φορεβα
Να τη χαιρεσαι. Στην κατηγορια τους προτιμω εμιρηδες. Για ΗΠΑ εκαστος με τα γουστα του. Αλλος φερετζε, μαστιχα και χαλβα κι αλλος αρμανι, σεμιφρεντο κ τιραμισου..
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σωστα. Να χρηματοδοτησει το μπαρμπα Μητσο να φερει τις ελληνικες, να διορισει κ τα ανηψια του μονιμους δημοσιους υπαλληλους. Η καλυτερα να μη χρηματοδοτησει κανενα. Ακου εκει επενδυσεις.θα τα καταφερουμε μονοι μας.
Τι καταντια να υπερασπιζομαστε τις κομπινες του Μπομπολα επειδη δεν θελουμε να πιστεψουμε πως μπορει να υπαρχει και μια υγιεις λυση... Οτι στην κατασταση που βρισκεται η χωρα, οι μονοι επενδυτες μοιαζουν να ειναι ο Μπομπολας κι ο μπαρμπα Μητσος δεν πρεπει να της αφηνει κανενα περιθωριο για αναπτυξη. Τραγικη η κατασταση, τραγικοι οι πολιτικοι ακομη πιο τραγικοι εμεις...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.426
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τι καταντια να υπερασπιζομαστε τις κομπινες του Μπομπολα επειδη δεν θελουμε να πιστεψουμε πως μπορει να υπαρχει και μια υγιεις λυση... Οτι στην κατασταση που βρισκεται η χωρα, οι μονοι επενδυτες μοιαζουν να ειναι ο Μπομπολας κι ο μπαρμπα Μητσος δεν πρεπει να της αφηνει κανενα περιθωριο για αναπτυξη. Τραγικη η κατασταση, τραγικοι οι πολιτικοι ακομη πιο τραγικοι εμεις...
εσυ τι Amaro επινες ειπαμε? Caltanisetta αυστηρα να γραφει πανω κοιτα.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Να τη χαιρεσαι. Στην κατηγορια τους προτιμω εμιρηδες. Για ΗΠΑ εκαστος με τα γουστα του. Αλλος φερετζε, μαστιχα και χαλβα κι αλλος αρμανι, σεμιφρεντο κ τιραμισου..
Έχεις μείνει πολυ πίσω ... Ετσι λέμε τις 3 επιλογές στο μενου και τον σεφ που σε αποχαιρετά χαρούμενος οταν βγαίνεις απο το αεροσκάφος ; Μη μιλήσω για το IFE στο οποίο παίρνει 10αρια σε όλα τα σημεία
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.400
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom