The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καθημερινή το είδα κι εγώ :) Απλώς μεταφέρω την εμπειρία τώρα..Αλλά δεν το λέω σαν αρνητικό, πέρασα φανταστικά και γέλασα όσο δεν πάει :)
Kαι μενα μ εχει φαει η κορη μου. Το αλλο ΣΚ θα το περασω με βρυκολακες μαλλον.:haha:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.805
Likes
12.517
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εμενα γιατι στο πρωτο που επιχειρησα να δω με πηρε ο υπνος; Απο τοτε δεν προσπαθησα ξανα.
Αντικειμενικά είναι ψιλομούφα οι ταινίες. Όπως και τα βιβλία. Αλλά εγώ έχω ένα αρρωστημένο πάθος για την "teen paranormal fiction". :oops: Τα αγαπημένα μου είναι τα βιβλία της σειράς Vampire Academy! :oops::D

Καθημερινή το είδα κι εγώ :) Απλώς μεταφέρω την εμπειρία τώρα..Αλλά δεν το λέω σαν αρνητικό, πέρασα φανταστικά και γέλασα όσο δεν πάει :)
Καθημερινή και είχε τόση πιτσιρικαρία; :D
Χαίρομαι που πέρασες καλά, εγώ να σου πω δεν μπορώ την εφηβική βαβούρα στο σινεμά (αν και ομολογώ ότι τα σχόλια στις σκηνές που βγάζει ο Jacob το μπλουζάκι είναι πάντα όλα τα λεφτά)! :D
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αντικειμενικά είναι ψιλομούφα οι ταινίες. Όπως και τα βιβλία. Αλλά εγώ έχω ένα αρρωστημένο πάθος για την "teen paranormal fiction". :oops: Τα αγαπημένα μου είναι τα βιβλία της σειράς Vampire Academy! :oops::D


Καθημερινή και είχε τόση πιτσιρικαρία; :D
Χαίρομαι που πέρασες καλά, εγώ να σου πω δεν μπορώ την εφηβική βαβούρα στο σινεμά (αν και ομολογώ ότι τα σχόλια στις σκηνές που βγάζει ο Jacob το μπλουζάκι είναι πάντα όλα τα λεφτά)! :D
Ήταν Πέμπτη οπότε φαντάζομαι ότι Παρασκευή είχαν μόνο γιορτή για το Πολυτεχνείο; Ή κάναν επανάσταση στα σπίτια τους οι μικρές για να ρθουν :)

Δεν είχα δει τα υπόλοιπα twilight (πράγμα που παραδεχόμουν μόνο χαμηλόφωνα μέσα στο σινεμά από κίνδυνο λιντσαρίσματος) και δεν είχα ξαναδεί ταινία με τόση πιτσιρικαρία, οπότε εξ ου και το διασκεδαστικό του πράγματος :)

Όταν έβγαλε ο Jacob τη μπλούζα φοβήθηκα ότι θα έχουμε λιποθυμίες.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.805
Likes
12.517
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Αφού πέρασα 20' να κοιτάω αποσβολωμένη τις υπέροχες φωτός μιας συμφοιτήτριάς μου που πήγε Ινδία, η ζήλεια έχει χτυπήσει κόκκινο! Θέλω Ινδία και θέλω Μπαγκλαντές! :india01:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αυτο εγω προσωπικά το θεωρώ ΜΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ :D
υποθέτω αναφερεσαι στο ανωτερω τμήμα της φρασης..και συμφωνώ απόλυτα. δεν είναι φυσιολογικό να επιστρέφω από Ρώμη. είναι ενάντια στη φύση μου να είμαι μακριά της..η ζωή βλέπεις...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Προσοχή Spamion , θα φας πέναλτι ....
Εδω είναι οφ τοπικ , δεν είναι παίξε γέλασε
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
όντως..η αυπνία βλέπεις με έκανε να βλέπω Κολοσσαία μπροστά μου..
ας μεινω στην υπέροχη μερα παρόλο το γκρίζο ουρανο με τα ελάχιστα γαλάζια κενά...καμμία σχεση όμως ακομα κι αυτό το γκρίζο με το λονδρεζικο. εκεινο δεν υποφέρεται..
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλώς μας ήρθατε παιδάκιαααααα!!! :clap::clap:

Ευαγγελία, αυτό που λέγαμε....ελπίζω να υπάρχει μπόλικο υλικό!! :bleh::bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.042
Μέλη
39.268
Νεότερο μέλος
AnitaDag

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom