The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Just Lori

Member
Μηνύματα
454
Likes
1.692
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ευαγγελια μου, λες να πάρω και γαλότσες για Τουλουζ;; Με allstaraki χλωμό το κόβω να τη βγάλω....:roll:
Αν σκοπεύεις να περπατήσεις πολύ δεν νομίζω ότι είναι και πολύ πρακτικά τα starakia.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ευαγγελια μου, λες να πάρω και γαλότσες για Τουλουζ;; Με allstaraki χλωμό το κόβω να τη βγάλω....:roll:
Μη τυχόν πας με allstar, θα βραχούν στο πρώτο δευτερόλεπτο..Πάρε γαλότσες ιδανικά με ενσωματωμένη γκέτα ή αλλιώς πάρε έξτρα δικές σου.

ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ, ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ | Γαλότσες | ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ | MYSHOE.GR

Επίσης και κάποιες μπότες τύπου UGG (αλλά όχι η εντελώς φτηνιάρικη εκδοχή) είναι αδιάβροχες. Είχα πάρει από Alexi Andriotti τέτοιες και όντως δεν περνούσε τίποτα.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αν σκοπεύεις να περπατήσεις πολύ δεν νομίζω ότι είναι και πολύ πρακτικά τα starakia.
Καλα σιγουρα θα εχει πολυ περπατημα αν το επιτρεπει ο καιρος, παντως αν και δεν ειναι και τα πιο βολικα παπουτσια του κοσμου γενικοτερα, εμενα που αποτελουν προεκταση του ποδιου μου δεν με ενοχλουν...(οοοοολη την Πολη, ανηφορες-κατηφορες, τη γυρισα με allstarakia...:))

Για τις βροχες ανησυχω περισσοτερο....
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μη τυχόν πας με allstar, θα βραχούν στο πρώτο δευτερόλεπτο..Πάρε γαλότσες ιδανικά με ενσωματωμένη γκέτα ή αλλιώς πάρε έξτρα δικές σου.

ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ, ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ | Γαλότσες | ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ | MYSHOE.GR

Επίσης και κάποιες μπότες τύπου UGG (αλλά όχι η εντελώς φτηνιάρικη εκδοχή) είναι αδιάβροχες. Είχα πάρει από Alexi Andriotti τέτοιες και όντως δεν περνούσε τίποτα.
Πωπω αυτό φοβομουν οτι θα χρειαστω γαλοτσα...και δεν τις μπορω καθολου...:mad:μου θυμιζουν αυτες που φοραει ο μπαμπας μου για να ποτιζει το καλαμποκι....

Πρεπει να βρω ενα αδιαβροχο παπουτσακι αμεσα...Thanks για το λινκ θα το ξεψαχνισω....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Κανουν κακο στην καμάρα του ποδιου τα φλατ παπουτσια.
Αν τα φορας για λιγο δεν τρεχει τιποτα , αλλα δεν ειναι για ταξιδι.
Στο ταξιδι μονο αθλητικα ! Υπαρχει μεγαλη γκαμα στην αγορα-δε βαζω μαρκες εδω μεσα- που ειναι και αδιαβροχα και ξεκουραστα παπουτσια.

Εδιτ : οι γαλοτσες ειναι βαριες και επικινδυνες ( τρως κατι γλυστρες)
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κανουν κακο στην καμάρα του ποδιου τα φλατ παπουτσια.
Αν τα φορας για λιγο δεν τρεχει τιποτα , αλλα δεν ειναι για ταξιδι.
Στο ταξιδι μονο αθλητικα ! Υπαρχει μεγαλη γκαμα στην αγορα-δε βαζω μαρκες εδω μεσα- που ειναι και αδιαβροχα και ξεκουραστα παπουτσια.

Εδιτ : οι γαλοτσες ειναι βαριες και επικινδυνες ( τρως κατι γλυστρες)
Ναι κάνουν όντως κακό...Αλλά σε πολλά ταξίδια δε μπορείς να φοράς αθλητικό (αν θέλεις για χ,ψ λόγο να είσαι πιο καλοντυμένος)
Δες έχει και γαλότσες που δεν είναι εντελώς φλατ, ούτε έχουν όγκο οπότε να ζορίζει στο "σπάσιμό" τους με γλίστρα. Αυτές οι τύπου Melissa πχ:

 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εγώ ανησυχώ για την Τράπεζα... Ελπίζω να μην έχω σ' αυτήν τις καταθέσεις μου! :cool:
Αν (που σου το εύχομαι) είσαι από αυτούς που έχουν κλειστά χρήματα, τότε είναι πολύ πιθανό να τα έχεις σε αυτή την Τράπεζα, αφού για καιρό (ακόμα και τώρα) δίνει το καλύτερο επιτόκιο για τη συγκεκριμένη κατηγορία.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.068
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom