The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Και μεις οταν ειμασταν εκει εβρεχε ! δεν υπηρχε προβλημα !!
Στην Καρκασον φρικαρα λιγο , γιατι φυσουσε παραλληλα , αλλα δεν μπορουσα να κανω αλλιως
Εγώ ακόμη ελπίζω ότι θα πέσουμε σε "αλκυονίδες"..!! Σκέψου 6 μέρες στο Λονδινο Φεβρουαριο μηνα, μονο τη μια μερα μου εβρεξε!! Γενικά μ'εχει παει καλα απο αποψη καιρου κ ας εχω ταξιδεψει κουλες εποχες...Αλλα τωρα αρχιζω να αμφιβαλλω αν θα συνεχιστει η κ@λοφαρδια...:roll: Παρ'όλα αυτά ελπίζω........(και ταυτοχρονα αγορασα ισοθερμικο μπλουζακι!!)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
6 μερες?!!! φυλακη ησουν?σε εξορισαν οι ιταλοι επειδη ψωνισες σε marks and spencer?
Χειρότερα από φυλακή αλλά αστο καλυτερα...
Χαχαχα οι καλοί μου Ιταλοί, μου το έχουν συγχωρήσει και αυτό...!!:lol:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ευαγγελίαααααα!!! Στην Τουλουζ βρέχει σημερα....Φαντάσου τον Δεκέμβρη...!! :(
Στατιστικά, στην Τουλούζ, το Δεκέμβριο βρέχει λιγότερο απ'ό,τι το Νοέμβριο.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συγνωμη , αλλα το shopping στο Λονδινο δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ με το shopping στην Ιταλια !!!!
Τι συζηταμε τωρα?
Οι Λονδρεζοι αν μη τι αλλο ειναι trendsetters !
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Στατιστικά, στην Τουλούζ, το Δεκέμβριο βρέχει λιγότερο απ'ό,τι το Νοέμβριο.
Αλήθεια;;; Να κι ένα καλό νέο!! Στο μεταξύ το χιόνι δε με ενοχλεί, αλλά η βροχή με εκνευριζει λιγο οταν ειμαι στο δρομο... Ωραία, θα είναι και στολισμένη χριστουγεννιατικα, τελικά μπορεί να βγει ένα καλό ταξίδι κ ας μην ειναι στην πατρίδα!! :bleh::bleh: Αστιευομαι, ολα τα ταξίδια είναι πολύ όμορφα...απλά κάποια λίγο παραπάνω..!!:D

Thanks anny μου, για την πληροφορία...Μου αναπτέρωσες λιγάκι το ηθικό!!

Αντε 27+σήμερα...:)
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Συγνωμη , αλλα το shopping στο Λονδινο δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ με το shopping στην Ιταλια !!!!
Τι συζηταμε τωρα?
Οι Λονδρεζοι αν μη τι αλλο ειναι trendsetters !
Βρε Ευαγγελία κι εσύ...στα σοβαρά πας να το συνεχίσεις; :bleh: Δε βλέπεις ότι είναι μάστιγα που πάει από τόπικ σε τόπικ; :haha:

Άστους..εξάλλου το είπαν και μόνοι τους..όπως όλοι οι Έλληνες δεν είναι άλλο παρά Τούρκοι που το παίζουν Ιταλοί...:haha::haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Βρε Ευαγγελία κι εσύ...στα σοβαρά πας να το συνεχίσεις; :bleh: Δε βλέπεις ότι είναι μάστιγα που πάει από τόπικ σε τόπικ; :haha:

Άστους..εξάλλου το είπαν και μόνοι τους..όπως όλοι οι Έλληνες δεν είναι άλλο παρά Τούρκοι που το παίζουν Ιταλοί...:haha::haha:
Τωρα εσυ με επομενο ταξιδι στη βορεια Ιταλια , τι θες και το γραφεις αυτο?:bleh::bleh::bleh:
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τωρα εσυ με επομενο ταξιδι στη βορεια Ιταλια , τι θες και το γραφεις αυτο?:bleh::bleh::bleh:
και με την παρένθεση...και με την παρένθεση!! :bleh::bleh:
Με παρεξηγήσατε! Λατρεύω Ιταλία :) Και το Σεπτέμβρη ήμουν, και τώρα ξαναπάω, και την άνοιξη αν με ξαναστείλεις ήδη θα'χει αρχίσει να μου λείπει :)

Από αυτό έως το να βλέπω οτιδήποτε ιταλικό ως το καλύτερο του κόσμου...υπάρχει διαφορά :)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Με παρεξηγήσατε! Λατρεύω Ιταλία :) Και το Σεπτέμβρη ήμουν, και τώρα ξαναπάω, και την άνοιξη αν με ξαναστείλεις ήδη θα'χει αρχίσει να μου λείπει :)

Από αυτό έως το να βλέπω οτιδήποτε ιταλικό ως το καλύτερο του κόσμου...υπάρχει διαφορά :)
Πωπω τύχη...!! (Και σταματαω εδω τα της Ιταλιας...)

Ευαγγελια μου, λες να πάρω και γαλότσες για Τουλουζ;; Με allstaraki χλωμό το κόβω να τη βγάλω....:roll:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
900.077
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom