Summer vs. Winter

Καλοκαίρι ή Χειμώνας

  • Καλοκαίρι

    Votes: 83 53,5%
  • Χειμώνας

    Votes: 72 46,5%

  • Total voters
    155

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Ρε malt αυτό που λέει "καλοκαίρι στη καρδιά" τυχαία βγήκε νομίζεις; Μη μας λες και πράγματα που δεν είμαστε, πλιζ.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πες τα ρε τριπάκια, που αν κάνουμε γκάλοπ για τις ηλικίες αυτών που ψήφισαν, στο χειμώνα θα ξεπεράσουμε τα 50...τι να κάνουμε, οι νέοι προτιμούν το καλοκαίρι...
Ρε μπέμπη,τι χοληστερίνη έχεις;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ασ' τον να λεει, φανταστικη μοντ, ειναι ο πανικος του ηττημενου...
 

elefinor

Banned
Μηνύματα
187
Likes
59
Πες τα ρε τριπάκια, που αν κάνουμε γκάλοπ για τις ηλικίες αυτών που ψήφισαν, στο χειμώνα θα ξεπεράσουμε τα 50...τι να κάνουμε, οι νέοι προτιμούν το καλοκαίρι...
Σίγουρα...Γι΄αυτό και τα μέρη που προτιμούν οι συνταξιούχοι για να περάσουν τα γεράματα τους είναι μέρη που φημίζονται για το βαρύ χειμώνα τους... Καλιφόρνια, Φλόριντα, Αριζόνα, Νεβάδα, Κρήτη κτλ Είστε γεροντάρες είτε στην ταυτότητα είτε στο πνεύμα. ( Μπορεί και στα δυο βέβαια).
Τα νιάτα αντέχουν το κρύο, τα πουρά θέλουν ζεστούλα και τήλιον!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ρε malt αυτό που λέει "καλοκαίρι στη καρδιά" τυχαία βγήκε νομίζεις; Μη μας λες και πράγματα που δεν είμαστε, πλιζ.
Μα αφού μας εύχεται να βήχουν οι άρρωστοι στα μούτρα μας...

υ.γ. Εγώ φταίω που σε στηρίζω στην διακοπή καπνίσματος:bleh:
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.207
Σίγουρα...Γι΄αυτό και τα μέρη που προτιμούν οι συνταξιούχοι για να περάσουν τα γεράματα τους είναι μέρη που φημίζονται για το βαρύ χειμώνα τους... Καλιφόρνια, Φλόριντα, Αριζόνα, Νεβάδα, Κρήτη κτλ Είστε γεροντάρες είτε στην ταυτότητα είτε στο πνεύμα. ( Μπορεί και στα δυο βέβαια).
Τα νιάτα αντέχουν το κρύο, τα πουρά θέλουν ζεστούλα και τήλιον!
Οι συνταξιούχοι που λες έχουν σιχαθεί το χειμώνα και δικαίως και εννοείται θέλουν να περάσουν τα τελευταία τους χρονάκια στον ήλιο και τη ζέστη.
Εγώ απλά σας προκαλώ να δηλώσουμε ηλικίες εδώ, που μου ψηφίζουν χειμώνα γιαλαντζί (με ήλιο, στη παραλία κτλ, δηλ. ένα μικρό καλοκαίρι)....εκεί ναι, θα μας φάτε λάχανο (διπλάσιο και βάλε).
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ηλικίες δεν θέλω! Σας φαντάζομαι τους καλοκαιρινούς με τα μπρατσάκια σας στην παραλία και τους χειμερινούς με κόκκινες μυτούλες να παίζετε χιονοπόλεμο! Μη μου το χαλάς!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Εγώ απλά σας προκαλώ να δηλώσουμε ηλικίες εδώ, που μου ψηφίζουν χειμώνα γιαλαντζί (με ήλιο, στη παραλία κτλ, δηλ. ένα μικρό καλοκαίρι)....εκεί ναι, θα μας φάτε λάχανο (διπλάσιο και βάλε).
Τί να κάνουμε ρε GTS δε ζούμε στην Αλάσκα..Θες δε θες έτσι είναι πλέον ο χειμώνας εδώ και γουστάρουμε!!!:cool:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Μα αφού μας εύχεται να βήχουν οι άρρωστοι στα μούτρα μας...

υ.γ. Εγώ φταίω που σε στηρίζω στην διακοπή καπνίσματος:bleh:
Αυτό θα το επιβεβαιώσω. Όπως επίσης πως ακόμη δεν έχει το επιθυμητό αποτέλεσμα. :D

Το καλοκαίρι είναι να το έχεις μέσα σου, ό,τι εποχή κι αν κάνει. Ίσως γι' αυτό και να μην "προσπαθώ" να αλλάξω τη γνώμη κανενός στο thread. Το έχεις ή δεν το έχεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.055
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom