Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

alma

Member
Μηνύματα
3.996
Likes
16.824
Κλείσαμε πρώτη φορά με τη συγκεκριμένη εταιρεία. Για να δούμε εντυπώσεις...το εισιτήριο μας επιτρέπει και προσωπικό αντικείμενο και χειραποσκευη αλλά δεν νομίζω να κουβαλάμε και τα 2...
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
934
Likes
2.105
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Κλείσαμε πρώτη φορά με τη συγκεκριμένη εταιρεία. Για να δούμε εντυπώσεις...το εισιτήριο μας επιτρέπει και προσωπικό αντικείμενο και χειραποσκευη αλλά δεν νομίζω να κουβαλάμε και τα 2...
Έχω ταξιδέψει αρκετές φορές με την SKY. Έχω μένει ικανοποιημένος. Πέραν του 3ημερου βολεύει να έχεις χειραποσκευή και προσωπικό αντικείμενο.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.996
Likes
16.824
Έχω ταξιδέψει αρκετές φορές με την SKY. Έχω μένει ικανοποιημένος. Πέραν του 3ημερου βολεύει να έχεις χειραποσκευή και προσωπικό αντικείμενο.
Ναι όντως. Απλώς έχουμε και μεγάλη βαλίτσα οπότε πόσα να κουβαλάμε..
Είχαν μείνει εισιτήρια joy+ και enjoy κάπως έτσι,οπότε πήραμε ο,τι κατηγορίες είχε διαθεσιμότητα...
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
541
Likes
1.093
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Κλείσαμε πρώτη φορά με τη συγκεκριμένη εταιρεία. Για να δούμε εντυπώσεις...το εισιτήριο μας επιτρέπει και προσωπικό αντικείμενο και χειραποσκευη αλλά δεν νομίζω να κουβαλάμε και τα 2...
Έχω ταξιδέψει κ εγώ, μια χαρά ήταν!
 

georgi d

Member
Μηνύματα
102
Likes
210
απο facebook post, μου διαφευγει η πηγη αυτην την στιγμή
Εγώ πάντα κοιτάω τα δικά μας παιδιά τι γράφουν στο ελληνικό φόρουμ. Τα έχουν πιο αναλυτικά.
Πάρα πολύ καλοί και με πολλές γνώσεις στην αεροπορία. Ένταξή είναι η δουλειά τους για αυτό τα γνωρίζουν από μέσα. Πραγματικά πολύ καλό φόρουμ.
Νέα δρομολόγια Sky Express εδώ είναι η αρχή για αυτά τα 6 δρομολόγια. Έχουν βάλει και την πτήση για Κωνσταντινούπολη.

Το σαιτ της Sky Express με δυσκολεύει λίγο .
Δεν μου βγάζει για παράδειγμα μια πτήση από το εξωτερικό προς τα νησιά μας. Δεν υπάρχει ανταπόκριση. Σε κάποια λίγα νομίζω έχουν βάλει. Από Γερεβάν η Τιφλίδας προς Ρόδο δεν έχουν. Πρέπει κάποιος να αγοράσει το εισιτήριο από αλλού.
 
Last edited:

thanos75

Member
Μηνύματα
1.462
Likes
3.797
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Για τους 6 καινούριους προορισμούς τρέχει και προσφορά μέχρι και 50%! Γενικώς έχω άριστες εντυπώσεις τα τελευταία 3 χρόνια από την εταιρεία. Και χαίρομαι που σιγά σιγά επεκτείνει κι άλλο το δίκτυο εξωτερικού
 

annoula

Member
Μηνύματα
367
Likes
870
Κλείσαμε πρώτη φορά με τη συγκεκριμένη εταιρεία. Για να δούμε εντυπώσεις...το εισιτήριο μας επιτρέπει και προσωπικό αντικείμενο και χειραποσκευη αλλά δεν νομίζω να κουβαλάμε και τα 2...
Προσωπικά την θεωρω ψιλοόμοια με την aegean.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.996
Likes
16.824
Προσωπικά την θεωρω ψιλοόμοια με την aegean.
Όντως ήταν.
Μια καθυστέρηση υπήρξε, αλλά μου έχει τύχει και με Αιγαίου αρκετές φορές.
Στο γυρισμό που ήταν γεμάτο το αεροπλάνο, ζύγισαν και χειραποσκευές. Στο πήγαινε απλώς τους έριχναν μια ματιά.
 

annoula

Member
Μηνύματα
367
Likes
870
Όντως ήταν.
Μια καθυστέρηση υπήρξε, αλλά μου έχει τύχει και με Αιγαίου αρκετές φορές.
Στο γυρισμό που ήταν γεμάτο το αεροπλάνο, ζύγισαν και χειραποσκευές. Στο πήγαινε απλώς τους έριχναν μια ματιά.
Νομιζω την ματιαξα! Και εγω τωρα στο Αθηνα - Θεσνικη μου αλλαξαν την ωρα πτησης μια ωρα μετα κ ειχε κ μια ωρα καθυστερηση.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
934
Likes
2.105
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Νομιζω την ματιαξα! Και εγω τωρα στο Αθηνα - Θεσνικη μου αλλαξαν την ωρα πτησης μια ωρα μετα κ ειχε κ μια ωρα καθυστερηση.
Μερικές φορές οι καθυστερήσεις δεν οφείλονται στις αεροπορικές εταιρείες αλλά σε διάφορα προβλήματα των αεροδρομίων.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.527
Μηνύματα
899.154
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom