Live from... (click and post one photo)

panpan

Member
Μηνύματα
6.982
Likes
27.942

psilos3

Member
Μηνύματα
6.396
Likes
49.561
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Συγχαρητήρια @psilos3 :clap:
Psilos και τεράστιος, εύγε σου και καλή συνέχεια στον επόμενο στόχο.
Συγχαρητηρια!!! Αντε και στους επομενους στοχους!!!
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά, υγεία να έχουμε!

Μπράβο σου! Υπέροχα! Αν θελεις καποια στιγμή να μας πεις και τα τοπ 5 η 10 απο αυτα απο άποψη παραλιών - νερών θα το εκτιμούσα!
Μμμμ ωραία ερώτηση και καλή ιδέα για νήμα, ωστόσο μου φαίνεται πως η απάντηση για τα κορυφαία πέντε σ' αυτή την κατηγορία βγαίνει πολύ εύκολα. Η σειρά τυχαία:

1. Μήλος
2. Κάρπαθος
3. Ιθάκη
4. Κουφονήσι
5. Κύθηρα

(Από κοντά σ' αυτή τη λίστα Κέα, Λήμνος, Νάξος) ;)
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.430
Likes
7.872
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Μμμμ ωραία ερώτηση και καλή ιδέα για νήμα, ωστόσο μου φαίνεται πως η απάντηση για τα κορυφαία πέντε σ' αυτή την κατηγορία βγαίνει πολύ εύκολα. Η σειρά τυχαία:

1. Μήλος
2. Κάρπαθος
3. Ιθάκη
4. Κουφονήσι
5. Κύθηρα

(Από κοντά σ' αυτή τη λίστα Κέα, Λήμνος, Νάξος) ;)
Μας κούφανες τώρα!
2 από τα 5 στα Επτάνησα που δεν τα έχεις «ζήσει» κιόλας καλοκαίρι (τυπικά τα κύθηρα ανήκουν εκεί), έξω Αστυπάλαια, Αμοργός που τόσα χρόνια μας τα «πρήζεις» κι από κοντά Τζιά Λήμνος και Νάξος
Απάνω που σε είχα «κακοχαρακτηρίσει» μου την έκανες γυριστή. :clap:
 

annoula

Member
Μηνύματα
367
Likes
866
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά, υγεία να έχουμε!



Μμμμ ωραία ερώτηση και καλή ιδέα για νήμα, ωστόσο μου φαίνεται πως η απάντηση για τα κορυφαία πέντε σ' αυτή την κατηγορία βγαίνει πολύ εύκολα. Η σειρά τυχαία:

1. Μήλος
2. Κάρπαθος
3. Ιθάκη
4. Κουφονήσι
5. Κύθηρα

(Από κοντά σ' αυτή τη λίστα Κέα, Λήμνος, Νάξος) ;)
Μου κανει εντυπωση που η λιστα δεν εχει νησια με λιγοτερο τουρισμο, πιο ερημα. Νομιζα θα λεγες πχ Ψεριμος, Αρκιοι, Λειψοι και τετοια!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.396
Likes
49.561
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Μας κούφανες τώρα!
2 από τα 5 στα Επτάνησα που δεν τα έχεις «ζήσει» κιόλας καλοκαίρι (τυπικά τα κύθηρα ανήκουν εκεί), έξω Αστυπάλαια, Αμοργός που τόσα χρόνια μας τα «πρήζεις» κι από κοντά Τζιά Λήμνος και Νάξος
Απάνω που σε είχα «κακοχαρακτηρίσει» μου την έκανες γυριστή. :clap:
Αφού η ερώτηση ήταν ξεκάθαρη « τοπ 5 η 10 απο αυτα απο άποψη παραλιών - νερών » και μόνο, δε κάνουμε άλλη συζήτηση ή κουβέντα γενικής βαθμολογίας.
Προφανώς και το κριτήριο της απάντησης ήταν τα νερά και μόνο, περισσότερο δε η πληθώρα παραλιών κι επιλογών που προσφέρουν τα νησιά που έγραψα, όχι κάτι άλλο. Σαφώς και τα είδα όλα καλοκαίρι, δε γινόταν να απαντήσω αλλιώς.

Μου κανει εντυπωση που η λιστα δεν εχει νησια με λιγοτερο τουρισμο, πιο ερημα. Νομιζα θα λεγες πχ Ψεριμος, Αρκιοι, Λειψοι και τετοια!
Ότι έγραψα πιο πάνω. Αν μου ζητούσες άλλου είδους λίστα, άλλη απάντηση θα λάμβανες, πχ τα 5 τοπ για φαγητό, ή κάτι αντίστοιχο. ;)
Άλλη φάση τα νησάκια που αναφέρεις, σίγουρα κι εκεί θα βρεις τουλάχιστον μία καταπληκτική στο καθένα (πχ Βαθύ στην Ψέριμο, Πλατύς γιαλός στους Λειψούς, Τηγανάκια στους Αρκιούς) αλλά όχι τις αμέτρητες όπως στα νησιά που προανέφερα.



Είμαστε και λίγο εκτός θέματος, μη ξεχνιόμαστε. :haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.965
Likes
15.449
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Άνθρωπος που πήγε σε όλα τα νησιά της Ελλάδας και Σεπτέμβρη μήνα είναι άσπρος σα το γαλακτομπούρεκο δεν είναι ο ιδανικός να σας πει για παραλίες. Ρωτήστε τον το τοπ 5 καλύτερων μπαρ σε νησιά για να λάβετε σωστές απαντήσεις 😂😂
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.032
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom