Ιταλία Iταλια

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ρώμη με γκρουπ;
Μόνο σαν ανέκδοτο μπορώ να το δεχθώ.
Κλέισε τα πάντα μόνος σου και θα γλιτώσεις χρήμα, αλλά και θα περάσεις πολύ καλύτερα.
Αντε γιατί δεν δεχόμεθα αντιρρήσεις:haha::haha::haha:
Ελα ντε....τοσα εχουν γραφτει για τη Ρωμη δεν γινετε με γκρουπ....ολο και κατι θα σου κανει κλικ.......διαβασε προσεκτικα νομιζω οτι εχουν εξαντληθει ολα τα θεματα....
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ραφαηλ μην τους ακους, με γκρουπ θα πας. Σκεψου τωρα να εισαι μονος στη Fontana di Trevi και να ριξεις το κερμα... τι ευχη θα κανεις; Να ξαναγυρισεις στην Ρωμη; (μια φορα ειναι αρκετη). Ενω αν πας με γκρουπ θα κανεις την εξης ευχη: "Χριστε και Παναγιτσα μου και ολοι καλοι Αγιοι και 40 μαρτυρες (μεγαλη η χαρη σας σημερα), βοηθηστε να ξαναρθω στη Ρωμη, μονος χωρις γκρουπ και ολα τα αλλα μου τα ταξιδια (σε οποιοδηποτε μερος του κοσμου) να μην τα κανω με πρακτορειο."
 

Rafael

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
αχαχαχαχαχαχ κορυφη το τελευταιο!!!! αχαχαχαχαχαχ Ακομα γελαω...

Απλα φοβαμε το οτι δεν ξερω την γλωσσα :p και μην καταληξω και χαθω πουθενα. Αλλα αυτο με την ευχη δεν υπαρχει ρεεε αχαχαχαχ
 

mairi5

Member
Μηνύματα
66
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Αγιος Δομινικος
Η Ρώμη είναι εκπληκτική,να την γυρίσεις με τα πόδια όλη,γιατί εκτός απο τα πολύ γνωστά αξιοθέατα όπως είναι το Κολοσσαίο,η πιάτσα ντι Σπάνια,η Φοντάνα τι τρέβη και το Βατικανό,έχει κι απο κάτι σε κάθε σου βήμα!Κι εφόσον θα πας καλοκαίρι,κι εγώ Ιούλιο πήγα και μάλιστα είχε πάρα πολύ ζέστη,είναι η κατάλληλη εποχή για να την απολαύσεις!Ιταλικά ούτε εγώ γνωρίζω αλλά με αγγλικά δεν είχα κανένα πρόβλημα.
 

Rafael

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Καταλαβα...Τουλαχιστον να καταφερω να βρω παρεα να μην τρεχω μονος..
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.205
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Aν δε βρεις παρέα, πήγαινε με γκρουπ... άλλωστε είτε πας με γκρουπ είτε πας μόνος σου, τα βασικά θα τα δεις και στο χέρι σου είναι να κινηθείς ανεξάρτητα όταν το πρόγραμμα του γκρουπ δε σου κάνει ή στον ελεύθερο χρόνο του προγράμματος...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.972
Likes
15.492
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
αν δε βρεις παρεα θα ειμαι εκει 5-6-7-8 μαιου :)
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Άμα δεν έχεις παρέα έχουν κάτι ωραία περιοδικά οι Ιταλοί...
 

Rafael

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
μπα δεν παιζει τοτε Φενια...δινουμε και 2η χρονια και εξετασεις και πρεπει να περιμενουμε :/
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ραφαηλ πηγαινε Λονδινο που μιλανε αγγλικα και δεν θα χαθεις:D
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.293
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Ραφαηλ μην τους ακους, με γκρουπ θα πας. Σκεψου τωρα να εισαι μονος στη Fontana di Trevi και να ριξεις το κερμα... τι ευχη θα κανεις; Να ξαναγυρισεις στην Ρωμη; (μια φορα ειναι αρκετη). Ενω αν πας με γκρουπ θα κανεις την εξης ευχη: "Χριστε και Παναγιτσα μου και ολοι καλοι Αγιοι και 40 μαρτυρες (μεγαλη η χαρη σας σημερα), βοηθηστε να ξαναρθω στη Ρωμη, μονος χωρις γκρουπ και ολα τα αλλα μου τα ταξιδια (σε οποιοδηποτε μερος του κοσμου) να μην τα κανω με πρακτορειο."
tripakias,
απορω πως δεν του δινεις την μια και μοναδικη επιλογη του λονδινου...
γιατι?
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.293
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
ενταξει λοιπον ,το ποσταρες 1 λεπτο πριν.
σωστοοοςςς!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.456
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom