Ιταλία Iταλια 31/12 με 07/01

Crazy North

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υόρκη
Δε χρειάζεται να σε τσιτώσουμε και να σου φτιάξουμε το κέφι.
Πας στην ωραιότερη πόλη του κόσμου, αυτό αρκεί για να σου φτιάξει τη διάθεση.
Κι όταν γυρίσεις με το καλό σε περιμένουμε στο γκρουπ των ιταλόφιλων :)
Ειμαι ήδη Ιταλοφιλος.Γενικα με τις μεσογειακες χωρες εχω μια συμπαθεια. Απλα δεν έτυχε να παω Ιταλια.

ΥΓ. Ποτε προλαβενετε και απαντατε ρε σπίρτα??? χαχχα
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ειμαι ήδη Ιταλοφιλος.Γενικα με τις μεσογειακες χωρες εχω μια συμπαθεια. Απλα δεν έτυχε να παω Ιταλια.

ΥΓ. Ποτε προλαβενετε και απαντατε ρε σπίρτα??? χαχχα
Αμα δουν θεμα για Ιταλια αναβουν,
αμα δουν ποστ δικο μου σε θεμα για Ιταλια μπουρλοτιαζουν:xmas_lol:
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Αμα δουν θεμα για Ιταλια αναβουν,
αμα δουν ποστ δικο μου σε θεμα για Ιταλια μπουρλοτιαζουν:xmas_lol:

Εννοείται, αφού μπαίνεις επίτηδες για να μας τη σπάσεις! :xmas_mrgreen:
Αγγλόφιλε... ουστ!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.427
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εννοείται, αφού μπαίνεις επίτηδες για να μας τη σπάσεις! :xmas_mrgreen:
Αγγλόφιλε... ουστ!
πες τα, πες τα..από φθόνο το κάνει. οι αγγλόφιλοι αν έκαναν γκρουπ θα μαζευόταν πολλοί πάντως. αυτός, ο Traveller και κανας δυό ακόμα. σίγουρα πάνω από 3. αρκετά πιο κάτω από 6.
 

Crazy North

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υόρκη
Χαίρομαι πολυ που σας βρήκα λοιπον, Τοσο που ψαχνω ερωτησεις για να σας χωσω αλλα δε μου καταβαινει τιποτα. Αφηστε που οπως το παω σημερα θα με απολυσουνε κι απ τη δουλεια χρονιάρες μερες. Οσο για τον Αγγλοφιλο μην τον αποπαίρνεις. Θα τον χρειαστω μαλλον το Πάσχα.:xmas_smile:

Α. Το αβαταρ μου γιατι δεν εμφανίζεται?? Και κατι αλλο. αυτη την αντιστροφη μετερηση για το επομενο ταξιδι πως τη βαζετε???
 

chrysonik

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Το καλοκαιρι ημουν στη Ρωμη , θα σου προτεινα να μηνεις μονο στο κεντρο.
Οσο για τις μετακινισεισς ο καλητερος τροπος ειναι τα ΜΜΜ και το ημερησιο εισητηριο ειναι
4 ευρ .
 

Crazy North

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υόρκη
Eχω ηδη κλεισει ξενοδοχειο απ τον Σεπτεμβριο. Ηταν αρκετα καλη ευκαιρια με 65 ευρω το δικλινο σε 3 αστερων με πρωινο και δωρεαν παρκινγκ. Για αναλογες παροχες στο κεντρο ηθελα 100+. και αν βαλεις επι 7 ημερες ειναι πανω απο 300 ευρω η διαφορα. Ετσι προτιμησα το λιγο πιο εξω μιας και ειχα διαβασει οτι η συγκοινωνια ειναι αψογη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.427
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Eχω ηδη κλεισει ξενοδοχειο απ τον Σεπτεμβριο. Ηταν αρκετα καλη ευκαιρια με 65 ευρω το δικλινο σε 3 αστερων με πρωινο και δωρεαν παρκινγκ. Για αναλογες παροχες στο κεντρο ηθελα 100+. και αν βαλεις επι 7 ημερες ειναι πανω απο 300 ευρω η διαφορα. Ετσι προτιμησα το λιγο πιο εξω μιας και ειχα διαβασει οτι η συγκοινωνια ειναι αψογη.
καλά έκανες. το κόστος ειδικά την παραμονή θα ήταν στα ύψη.
αν και δεν πας με Alitalia, σου δίνω το 1ο τιπ..
πάρε ένα χαρτη με τις συγκοινωνίες ή κατέβασε τον από εδώ:
ATAC S.p.A. | Azienda per la mobilit?
έχει κ τα νυχτερινά. θα σου χρειαστούν..
 

Crazy North

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υόρκη
Με easyjet πεταω. 96 ευρα το ατομο. Εισαι πολυ μπροστα ρε man. :xmas_cheesygrin:. τι απ ολα ομως να κατεβασω. μου βγαζει καμια 10αρια pdf και γνωστης ιταλικων δυστυχως δεν ειμαι
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.427
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Με easyjet πεταω. 96 ευρα το ατομο. Εισαι πολυ μπροστα ρε man. :xmas_cheesygrin:. τι απ ολα ομως να κατεβασω. μου βγαζει καμια 10αρια pdf και φνωστης ιταλικων δυστυχως δεν ειμαι
δεν πειράζει. πολύ καλή τιμή οντως για την περίοδο αυτή.
στα αγγλικά:
ATAC S.p.A. | Azienda per la mobilit?
κατεβασε το Rome centre για αρχή κ το nightbus. έχει όλες τις στάσεις, μελέτησε τους καλά.
και 2ο (3ο, 4ο..) τιπ: πάρτε οπωσδήποτε το 115 ή 870 που περνάνε από το Gianicolo για απίστευτη θέα κ υπέροχες βόλτες στο λόφο. αν δε δεν σου αρεσει η πολυκοσμία να ξέρεις την παραμονή από εκεί εκτοξεύονται τα πυροτεχνήματα κ γίνεται ψιλοπάρτι χωρίς την πολυκοσμία του κέντρου. αλλιώς μη χασεις τη συναυλια του Baglioni στη via dei Fori Imperiali την παραμονή. αν σ' αρεσει ο καλλιτεχνης βεβαια. 2η αριστη συναυλια αν μπορέσεις να μπεις από τον κόσμο, στην piazza Quirinale. κλασσική μουσική κ ευχές από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
899.479
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom