H Aθήνα πίνει μπύρες στην Craft στις 9/12 ημέρα Παρασκευή

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
316
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Επίσης να προσθέσω πως λόγω χθεσινής μου κούρασης δεν ήμουν σε πολύ καλή φάση για socializing και αρκέστηκα στο να δω και να μιλήσω σε άτομα που ήδη ήξερα από το παρελθόν!

Πάντως είδα, ειδικά στο πάνω διάζωμα αρκετά νέα άτομα, όμορφα!
 
D

Delmem9770

Guest
Επίσης να προσθέσω πως λόγω χθεσινής μου κούρασης δεν ήμουν σε πολύ καλή φάση για socializing και αρκέστηκα στο να δω και να μιλήσω σε άτομα που ήδη ήξερα από το παρελθόν!

Πάντως είδα, ειδικά στο πάνω διάζωμα αρκετά νέα άτομα, όμορφα!
Είναι που δεν σε πέτυχα πουθενά στο διάβα μου γιατι δεν υπήρξε άτομο που να πέρασε διπλά μου και να μην ρώτησα ποιος ειναι. :haha::haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τι ηταν Ιβ ...γιατι ειδα ενα τατου ..αλλα δεν προσεξα.

(και τωρα τι θα γινομεν χωρις οφ τοπικ?Το θρεντ αυτο ηταν μια καποια λυσις:D
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Την τουρτα την ειχα φερει για το manelaki , αλλα η Κλεο και η Vario επεσαν με τα μουτρα πανω της και καταβροχθισαν απο 2 κομματια εκαστος!
Την υπολοιπη την τσακισε η Bahari γνωστη για την αγαπη της στα γλυκα καθως και 2-3 μυστηριοι τυποι που καθονταν στο μπαρ
Α! είδα που κυκλοφορούσε μια τούρτα, αλλά δεν ήξερα ποιος την έφερε και για ποιον, οπότε ούτε που την άγγιξα:D Συκοφαντίες της Ευαγγελίας!!!:haha: Ευαγγελία γιατί αμαυρώνεις το όνομά μου;:bleh::haha: Για τιμωρία την επόμενη φορά που θα βρεθούμε σε περιμένω να έρθεις αγκαλιά με μια τούρτα, κατά προτίμηση με λευκή σοκολάτα:haha::clap:
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Ντίρλα με μπύρες? Σαν δύσκολο δεν είναι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.928
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom