Eurovision 2012 !!!!

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
σύμφωνα με το BBC3 δε φορούσε βρακί λόγω λιτότητας στην Ελλάδα
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μα με τι ασχολείστε... Αντί για το ζήτημα της ημέρας... Δεν έμαθα τελικώς: Βρακί φορούσε?
Παλι εδω εσυ ? ολο δε μπαινεις , αλλα ολο εδω μεσα τριγυρνας
Οχι δε φορουσε
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
επίσης αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι που προνοήσανε και βάλανε υπότιτλο πριν παρουσιαστεί ο εμετός της Αυστρίας για τους επιληπτικούς (ότι και καλά διαθέτει δυνατές λάμψεις φωτός)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
hello Spyrus μας, τι σχόλια κάνανε οι φλεγματικού Βρεττανοί;
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
την θέλαν την Ελλάδα στους 10. Υποθέτω από συμπόνια ή επειδή διαθέτει πλειάδα από αυτιστικά επιφωνήματα (ό,ό,ό,οοοο,οοο, ά,ά,άααα, ί, ού , ουουου, ίιιιι) τα οποία "κοσμούν" κατά κόρον την εγχώρια μουσική τους παραγωγή
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ελα τωρα ,αντικειμενικα, ειναι χαλι το τραγουδι μας
Αλλα και αυτοι εχουν βαλει το παππουδι να τραγουδησει
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
την θέλαν την Ελλάδα στους 10. Υποθέτω από συμπόνια ή επειδή διαθέτει πλειάδα από αυτιστικά επιφωνήματα (ό,ό,ό,οοοο,οοο, ά,ά,άααα, ί, ού , ουουου, ίιιιι) τα οποία "κοσμούν" κατά κόρον την εγχώρια μουσική τους παραγωγή
έχει και τα καλά του το μνημόνιο..... :roll:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Να υποθέσω ότι η εκπρόσωπος της Αλβανίας στον συγκεκριμένο διαγωνισμό έπιασε πάτο;;; Νομίζω όμως ότι θα πάρει βραβείο ερμηνείας πανηγυρικά. Προσωπικά την περίμενα πιο εκκεντρική σαν παρουσία... συντηρητικό το χτένισμα. Πάντως να παίρνετε ιδέες: πλεξιύδα από τα μαλλιά δίκην κολλιέ. Ούτε εξοδα ούτε τίποτα
Αναμένουμε τον επόμενο ημιτελικό που έχει δυνατά χαρτιά για το βραβείο του διαγωνισμού
Ευγγελία τα χαζοχαρούμενα από την Ιρλανδία δεν τα ξανανεβάζω, τέτοια διαστημικά κοστούμια και συντριβάνια είναι αδύνατον να εξασφαλίσω. Προς το παρόν οι γιαγιάδες είναι υποψήφιες και από τις παλιές συμμετοχές μια Svetlana Loboda????? Είναι και εντελώς επίκαιρο: anti-crisis girl!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Eurovision 2012:Οι «Γιαγιάδες από το Μπουράνοβο» πέρασαν στον τελικό.


To ρωσικό συγκρότημα «Γιαγιάδες από το Μπουράνοβο» με το τραγούδι Party for Everybody πέρασε στον τελικό του Διαγωνισμού Τραγουδιού Eurovision 2012 σύμφωνα με τα αποτελέσματα του πρώτου ημιτελικού, ο οποίος διεξήχθη στην πρωτεύουσα του Αζερμπαϊτζάν, μετέδωσε η Φωνή της Ρωσίας.
Ο δεύτερος ημιτελικός θα διεξαχθεί στις 24 Μαΐου.
Ο τελικός του Διαγωνισμού θα διεξαχθεί το Σάββατο 26 Μαΐου
troktiko » Eurovision 2012:Οι «Γιαγιάδες από το Μπουράνοβο» πέρασαν στον τελικό.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Χαιρομαι που αρεσε κ σε αλλους η Ουγγαρια ..γιατι συνηθως αυτα τα ροκε που μου αρεσουν εμενα τα σνομπαρετε:bleh::bleh:
Γενικα λιγα μου αρεσαν ...η δικια μας οχι.. απο παλια ,η Κυπρος ειχε ωραια παρουσιαση κ ωραια σκηνικα ..αλλα κατι δε μου πηγαινε καλα με τη φωνη της ...δεν το ειπε νομιζω τοσο καλα οσο την εχω ακουσει αλλου... οι γιαγιαδες οχι δε μου αρεσαν ...ο πρωτος του Μαυροβουνιου ..ηταν ελεος !!!!...η Μολδαβια ΚΑΘΟΛΟΥ....στους διδυμους μου αρεσε το συντριβανι....και μου αρεσε πρωτη φορα κ η Ελβετια ,ο οποια κοπηκε.

Πιστευω η Κυπρος θα ειναι στην 5δα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ρε Βαγγ στραβωθηκα αλλα αυτο το παπουτσι το ρημαδι δεν το ειδα .Στειλε παιδι μου καμια φωτο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.020
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom